Şimdi Ara

Zotac GTX275 AMP! Edition video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
33.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran kartı savaşları hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yeni fiyat / performans lideri olarak pazara sürülen HD4890'a karşılık Nvidia'nın cevabı gecikmedi! GTX275, dengeleri değiştirmeye hazırlanıyor. Bu videomuzda Zotac'ın GTX275 AMP! Edition kartını inceliyor, piyasadaki rakipleriyle karşılaştırıyoruz.

alt="Zotac GTX275 AMP! Edition video inceleme"

• Çok teşekkürler Mesut abi seni seviyoruz.. ve DH..

Kart 4890'ı güzel bi şekilde yemiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamorrah -- 5 Nisan 2009; 23:23:18 >
  • ehh be mesut abi en sonunda
  • Forumdaki ismi lazım değil onlar izlesin bunları

Gta 4, Dead Space, Fear 2, Tom Clancy's H.A.W.X testlerini görseydik birde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 6 Nisan 2009; 0:10:36 >
  • elleriniz dert görmesin donanımhaber ekibi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: VaLoUr

Forumdaki ismi lazım değil onlar izlesin bunları adam gelmiş saat hızı önemsiz diyor o zaman cpu'ya niye oc yapıyorsun sivri zekalı

Benim ayrıca sormak istediğim birşey var ati 4850-4870 gibi modellerinde hep özel soğutmalı modeller 4890'da öyle olucak zaten ama nvidia kartlarda gtx260 mesela sadece benim bildiğim palit ve msi özel soğutmalı yaptı ati'de firmaların çoğu özel soğutmalı modeller üretiyor ati için.
  • iyi hoş güzelde fiyat ne olcak acaba son kullanıcılar için önemli olan bu iyi bi fiyatla piyasaya sürerlerde bitane alırım bunlardan :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::)
  • allaalla.gif
    sistem boştayken 4890 açık ara fazla watt çekerken..
    yük altında açık ara gtx275 fazla watt çekiyo..
    bu demek oluyorki..
    gtx275in grafik işlemcisi hıs'e çok fazla yoruluyor ve ısınıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gamorrah

Çok teşekkürler Mesut abi seni seviyoruz.. ve DH..

Bu sonuca nasıl vardınız?
    Gayet başabaş kartlar işte.
  • eve teşekkürler DH
  • quote:

+1

hemen hemen aynı performans sergilenmiş..genelde 3-4 fps nvidia lehine ama hiç önemi yok farkedilcek fark bile değil..hangisi ucuz olursa o alınmalı bence
  • yaa ben diyorum nvidia kart çıkarmasın driver çıkarsın gerek yok böyle kartlara...

driver ile zaten geçiyo ati kartları...bırakın atiyi kendisi ile yarışıyor baksanıza gtx285'i bile bazı testlerde geçmiş hep...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion_Army -- 5 Nisan 2009; 23:47:09 >
  • fiyatına göre 4890 yada gtx 275 seçilebilir.ancak gtx 275 e oc yapıldıgında gtx 285 i bile geride bırakabiliyor.
    hangisi ucuzsa onu alıcaz artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fettah34

quote:

Orjinalden alıntı: Gamorrah

Çok teşekkürler Mesut abi seni seviyoruz.. ve DH..

Geçmiş işte ne olacak arada ufak fark olacağını herkez biliyordu zaten sana göre geçmediyse beni ilgilendirmiyor.
  • yine nvidia atiyi ezmiş

4890 cılar ötün bakalım????
  • quote:

Orjinalden alıntı: groll

quote:

+1

hemen hemen aynı performans sergilenmiş..genelde 3-4 fps nvidia lehine ama hiç önemi yok farkedilcek fark bile değil..hangisi ucuz olursa o alınmalı bence

Neresi başabaş GTX275 resmen koymuş farkı geçildiği test yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: STRIPES

yaa ben diyorum nvidia kart çıkarmasın driver çıkarsın gerek yok böyle kartlara...

driver ile zaten geçiyo ati kartları...bırakın atiyi kendisi ile yarışıyor baksanıza gtx285'i bile bazı testlerde geçmiş hep...

Son derece normal...
    Veriyolu genişliği haricinde teknik olarak farkları yok...
    Saat hızları şişen GTX275 in GTX285 geçmemesi şaşırtıcı olurdu asıl.
    Kaldiki 970mhz deki HD4890 da geciyor GTX285 i...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mahmut_cinar

yine nvidia atiyi ezmiş

4890 cılar ötün bakalım????

Başladılar bile abi arada az fark diyorlar bizde çok fark olmasını bekliyorduk zaten

Bu arada ucuz olanı almak alın istediğinizi yapın param var alıyorum Gtx275 4890'ı yemiş

• quote:

Orjinalden alıntı: blacksnake03

fiyatına göre 4890 yada gtx 275 seçilebilir.ancak gtx 275 e oc yapıldıgında gtx 285 i bile geride bırakabiliyor.
    hangisi ucuzsa onu alıcaz artık

gtx275'in performansı çok güzel amp versiyonda bellekler 1500mhz*2 3ghz 168gb/sn'lik bant genişliği sağlıyor yani 4890'nın ddr5 belleklerinden daha iyi shader hızıda 1700 veya 1800mhz görebilseymiş sonuçlar daha farklı boyutlarda olabilirdi 8800gt gibi adından söz ettirecek ama bu sefer uzun sürmez 3-4 ay sonra 300$ seviyesinde daha güçlü bir kart çıkıpta pişman olmayacağımı bilsem hemen alırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 6 Nisan 2009; 9:44:24 >

• Teşekkürler inceleme için Mesut abi,açıkcası bende almayı düşünüyordum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.