Şimdi Ara

HAYATINIZDA DUYDUĞUNUZ EN İYİ ESPRİ? (103. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.626
Cevap
59
Favori
382.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çalıştığım belediyeye bağlı spor kompleksinde yaşadığım binlerce diyaloglardan aklımda kalan bir kaçı; Laf sokma değil ama yorumu size bırakıyorum...

Telefondaki Müşteri: İyi günler bilgiyi sizden mi alabiliyoruz?(BAYAN)
    BEN: Evet buyrun hanfendi yardımcı olayım.
    TM: Beyfendi sizde yüzme havuzu var değil mi?
    BEN: Evet hanfendi buyrun.
    TM: Bana biraz yüzmeyi anlatabilir misiniz?
    BEN: %&*^+......

Bu da numunelik; Ayrıca bu kadın sonradan tesise kayıt olmaya geldi

TM(BAYAN): İyi günler beyfendi sizde kapalı tenis kortu var mı?
    BEN: Kapalı Spor salonumuzunda var, bir köşesini tenis kort olarak ayırdık, orayı kullanabiliyorsunuz.
    TM: Tamam peki ben orda çalışma yapmak istiyorum ücreti ne kadardır?
    BEN: 1 saati 40 TL hanfendi.
    TM: Peki Açık kortlarınızın saati ne kadar?
    BEN: Onların saati 20 TL dir.
    TM: Neden böyle ama ne farkı var ki? Ayrıca ben tek başıma çalışıcam mesela duvar çalışması yapıcam bunun için de mi size 40 TL ödemem gerekiyor?
    BEN: Farketmiyor hanfendi ister duvar çalışması yapın ister tam saha olarak kullanın ücret aynıdır.
    TM: Ama çok saçma bu böyle şey mi olur, ben ufak bir köşede çalışıcam ve siz benden bunun için tam 40 lira istiyorsunuz.
    BEN: Elimde olan bir şey değil bu hanfendi bu fiyatlar genel müdürlük tarafından belirleniyor. Fiyatlar saha fiyatı olarak belirleniyor, sizin istediğiniz şekilde bir fiyatlandırmamız yok maalesef.
    TM: Ay yok sizinle anlaşamıyoruz, orda sizden başka bana yardımcı olacak arkadaş yok mu onunla görüşeyim ben.
    BEN: Maalesef yok hanfendi keşke olsaydı arkadaşıma verirdim hemen telefonu.
    TM: Siz böyle mi yardımcı oluyorsunuz insanlara? Daha beni dinlemeden hemen fiyat 40 lira diyip geçiştiriyorsunuz, anlamadan yok fiyatları biz belirlemiyoruz gibi şeyler sayıyorsunuz bana. ( Kadın sinirden telefonu nerdeyse kapatacakken ben de son hamlede lafımı araya soktum)
    TM: DOğrudur hanfendi ben 3 yıldır binlerce insana bilgi verdim hepsi de bizi gayet iyi anladılar ama bi siz anlayamdınız sizi de tebrik ediyorum.

Daha sayamadığı ne diyaloglar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.chucky

quote:

Orijinalden alıntı: firtikk

bi gün 5 arkadaş kebapçiya gittik yedik muhabbet ettık falan hesabı ıstedık bu arada hesabı arkadaş ödicekti ondandık yanı o gece 30-35ytl ye yakın hesap gelınce arkadasın garson adama verdii tepki şu oldu "abi ben size mi vercem kasadaki adama mı???" (yalız solerken cok cıddıydı ve paradan bahsedıyodu ama içimiz fesat abi koptuk orda resmen)

hocam burda komik olan olay kebapçıda 5 kişilik hesabın 35 ytl gelmesi bence

• quote:

Orijinalden alıntı: EliNTeR

Dil sınıfında okuyorum...

Bir gün ingilizceciyle soruları çaldığımız için tartışıyoru falan..Hoca bize bağıriyoken sendeledi ve düşüyodu..Bende hafifçe ''God has no SOPA '' diye söylendim.Millet koptu..

Orijinalden alıntı: cck_ylmzzz

lisedeyim ders psikoloji hoca Kel Coşkun. Arkadaş sakalını kaşıyor hoca arkadaşa takıldı : olmayan sakalını mı kaşıyorsun lan hıyar diye. bende dayanamadım: hocam sizde kafanızı kaşıyorsunuz dedim. sınıf koptu 10dk bi gülme sesi sonra hoca beni dışarı çağırdı iki tane salladı bende üstüne yürüdüm sonra bahçeye indi. ya böyleydi

• bu olay lise 1 e giderken oldu.tenefüste 2 arkadaş bahçenin bi ucundan bi ucuna birbirlerine şut çekiyolar.sınıfın fırlamalarından biri arkadaşın bitanesinin önünden geçerken aldı eline topu.dediki olm bu topa öyle değil böyle vurulur dedi.topu yere koydu.bi vurdu.taaa bahçenin öbür ucundaki potadan basket oldu :S

lise 3e giderkende öğle tenefüsünde voleybol maçı yapıyoruz fileler falan kurulu.benim olduğum takımda din hocasıda var.güzelde oynuyo.birisi tam smaç vurmalık bi pas attı.hocayla aynı anda smaca kalktık ama bende boy uzun + basketbol oynuyorum.bi zıpladım smacı ben vurdum ama hocayı altıma aldım resmen.hoca yerlerde falan.kalktı ayağa bişeyim yok falan diyo ama kıvranıyo acıdan.dedim hocam iman gücüylemi oynuyosunuz :) 2 dk sonra gitti :)

yine lise 3 te fizik laboratuvarındayız.hoca anlatıyo biz dinlemiyoruz.biz 7-8 kişi birbirimizin omzuna yaslanmış mal mal oturuyoruz.sıranın en basındaki çocuk elinde bakır tel var onunla oynuyo.bi ara prize götürdü sokacak salak 7 kişi çarpılacaz.son anda yanındaki tuttu malmısın falan dedi.sonra aramızdan biri kalttı gitti oraya.aldı kabloyu.U şekline getirdi plastik bi mandal var timsah ağzı gibi onunla tuttu.prize bi soktu güm! okulun sigortaları falan attı.bazı sınıflardaki projeksiyon aletleri falan bozulmuştu.

yine lise 3 te masa tenisi oynuyoruz.arkadaş bi vurdu topa.topa vurmasıyla ortalığın kararması bir oldu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: moonwalker_arc

Dolmuşta gidiyoruz yanımda bi kadın var kucağında çocuğu küçük bi çocuk ön koltuktada bi adam oturuyo böle saç sakal girmiş birbirine çocuk arkadan uzanıp adamın saçlarını çekiştiriyo flan kadın ne dese çokcuk durmuyo kadın kızıyo flan çocuk gene dewam en sonunda kadın diyo adama:
    "Kız amcası kız ona" adamda dönüp
    "lan uşşak rahat dur senin ananı s.kerim"

______

haha süpermiss
  • Saç malanmaz, taranır.
  • Komik değilsin liseli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

6 arkadasla rastgele bi yeri aradik
    -alo mustafa ordami
    -telefondaki:oyle biri yok burda
    aradan 10dk sonra dier arkadas busefer aradi
    -mustafayla gorusucektim
    telefondaki yanlis aradiniz bur da oyle biri yok
    busefer farkli tonlarda dier arkadaslar mustafayi sordu
    en sonunda kiz arkadasima arattirdim
    mustafayla gorusucektim
    adam artik sinir krizi geciricek yok oyle birisi burda ulan yok!!

aradan yarim saat sonra ben aradim
    -alo ben mustafa beni arayan oldumu :)

adam en sonunda ulan mustafa senin ben ....

Orijinalden alıntı: Badbath

ilk mesajlarda gördüm de.. hugonun .... koyayım lafına millet nasıl gülüyo.. benim bilmediğim bişeymi var

o olay bnce fake ama yinede komik netten bul oku baya güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: oct

kaç sene oldu hatırlamıyorum bile, ingilizce dersindeyiz herkes evini tarif ediyor.. neyse bi hareketlilik oldu sınıfta tembeller çalışkanlardan yardım alıp bişeyler söyleyecek.. sınıftada bi tane vurdumduymaz arkadaş var.. sıra ona geldi aynen şöyle (kelimesi kelimesine) : after school go go go elli metre turn right welcome... o anda herkes yerlere yatmıştı hoca dahil, neyse geçer notu kaptı soytarılıktan.....

hahaha ....koptum..:D
  • Dün bilgisayar bölümünde arkadaş google çeviricide can sıkıntısından bişiyler yazıyor....
    beni sinir etmek içinde google çeviriciye galatasaray ananı ...... geldik yazdı....
    aslan google da o yazıyı aynen şöyle çevirdi....
    "*uck ananı galatasaraya gelmek" bende hemen yapaştırdım bak kardeşim annen galatasaraya gelmiş die
    döt oldu kaldı...
  • babanla tanışmak iiiiiisterdimmm

• quote:

Orijinalden alıntı: pLaton1ck

babanla tanışmak iiiiiisterdimmm

ne alaka ?????
  • hortmu bilmiyorum ama :) lise 3 teyiz sınıf 20 kişilik .. ses gürültü o biçim.. tecrubeli bayan hocamız patladı ve: yeter be insan gibi susun yoksa ben napcagımı bilirim zamanında 96 kişiye girdim 20 kişi bana vız gelir demesiyle kopmustuk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: banchi_doğan

hortmu bilmiyorum ama :) lise 3 teyiz sınıf 20 kişilik .. ses gürültü o biçim.. tecrubeli bayan hocamız patladı ve: yeter be insan gibi susun yoksa ben napcagımı bilirim zamanında 96 kişiye girdim 20 kişi bana vız gelir demesiyle kopmustuk.

Hort değil.
  • Süper espriler varmış :)
  • izmirde üç yoldayız asansöre yakı bir yerdeki bankta oturuyoruz 3 erkek 2 kız arkadaş ile birlikte. O ara ben manzaraya daldım ve heryerde betonarme var fakat orda bir dağ var hiçbir yapılaşma yok soracağım soruyu aklımda toparlamadan izmirli arkadaşa sordum:
    -o dağ varya...
    - sana girsin..

kızlar erkekler gülüyorlar ne g*t olmuştum:))
  • konuyu takip etmedim yeni gördüm bir kaç espriyi okudum yarıldım

bu da benden olsun dün iş yerinde geyik muhabbeti yapıyorduk. bir ara bayanlardan açıldı mevzu işte bayan gibi takılan erkekleri severler felan 3 tane erkeğiz bu arada bilgi işlemde :D sonra hafif kro bir abi var oda durdu durdu oğlum ben onu bunu bilmem Karı gibi takılıp,Erkek gibi s2cen. dedi yardı bizi
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.