- x
HAYATINIZDA DUYDUĞUNUZ EN İYİ ESPRİ?
2601 Cevap317034 Görüntüleme60 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     31 [33] 35 36 37 38 39 40      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

272 Mesaj
9 Ocak 2010; 13:11:16 

geçen yazılıda hocaya kaç dakka kaldı diye sordum sınıftakiler gülmeye başladı. çıkışta arkadaşa sordum meğer benden 10 saniye önce biri sormuş ondan 10 saniye önce de başka biri...

http://umudyilmaz.blogspot.com/

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Ocak 2010; 22:20:08 

bende anlatam bitane
bigün arkadaşlarla geziyoz
ben sim 3ün nude patchinden (çıplak yama) KonuşuyOm
diyom usta çok seksi bi patch o arada yanımdan köpeğini gezdiren bi kız
köpeğiN üzerine alınmış heralde
'dikkat ette seni s..mesin ' dedi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clever_07 -- 10 Ocak 2010; 22:24:29 >

2079 Mesaj
12 Ocak 2010; 18:06:41 

mesaj yazalım kaybetmeyelim.. boş zamanda okuycam

1071'den BUGÜNE BU TOPRAKLAR BİZİM.. DÜN, BUGÜN, YARIN VE DAİMA!..

500 Mesaj
16 Ocak 2010; 14:39:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Dante

şimdi biz biyoloji dersindeyiz konu kan grupları.hoca anlatıyo işte AB hepsinden alır kendi grubuna verir.0 her gruba verir sadece kendi grubundan alır böööyle anlatıyo işte.neyse önümde oturan kızda dedi hocam ben 0 grubundanım herkese veriyorum dimi dedi hoca evet dedi bende arkasından BELLİ dedim sınf gülmekten yarıldı kızda döndü kötü kötü bakıyo bana

by_SER_ßy

500 Mesaj
16 Ocak 2010; 14:43:50 

quote:

Orijinalden alıntı: baxı

Lisede hazırlık sınıfındayız Skills diye sacma sapan bir dersımız vardı hoca da bayan gercı ben onun kadın oldugundan hep bır suphem vardı neyse

bır metın okuyoruz hoca okuyan kısıyı durdurdu ve skim diye bir kelıme var ve soyle dedı skim ne demek bız burada koptuk zaten neyse bakıoz arıoz falan bulamadık bır turlu sonra bızım sınıfta ıkı senelık olan arkadaslarda vardı ersın dıye bır arkadas kalktı dedıkı olum ıkı senedir burda okuyorsunuz bir skim öğrenememişsiniz dedi
ÇBL
o esnada bittik bizz

bu arada skim
1. kaymağını almak
2. yağını almak
3. köpüğünü almak
4. sıyırmak
5. sıyırıp geçmek
6. sektirmek
7. su üzerinde kaydırmak
8. göz gezdirmek
9. sekmek
10. kayar gibi gitmek
demekmıs googleden baktımda

süper yaa

by_SER_ßy

33 Mesaj
17 Ocak 2010; 2:46:45 

quote:

Orijinalden alıntı: ZombieW

Bir olay daha........... (ben yaşamadım)

Ehliyetimi ve arabamı yeni almıştım ve hemen kız tavlamak için kendimi dışarı attım. Işıklarda durdum. Yazdı ve hava da bayağı bir sıcaktı. Camlar da açık, yanımda bir araba durdu. Arabayı da ciklet reklamındaki gibi güzel bir kız kullanıyordu. Ben biraz da heyecandan olsa gerek lafa girmeye çalıştım ve aynen şöyle dedim "aaa tekerler dönüyor" dedim. Kız bana döndü ve "o şaft sana girse sen de dönersin" dedi

Çorum'un bir köyünde öğretmen arkadaşımıza müfettiş geliyor teftişe. Sınıfı okulu inceliyor derken sıra çocuklara geliyor .En önden birinci sınıflardan bir tanesini kaldırıyor,'Ali bak.' yazdırıyor. Çocuk doğru olarak yazıyor. Müfettiş hadi bakalım sınıftaki arkadaşlarını kontrol et bakalım yanlış yazan var mı diye sınıfa gönderiyor, Çocuk arkadaşlarının defterlerini kontrol ederken Müfettiş de çocuğu sınamak için "Ali bak" taki 'i' harfini çaktırmadan siliyor. Çocuk sınıfı kontrol edip tahtaya döndüğünde Müfettiş "tekrar bak doğru mu yazmışsın çocuğum" diyor. Çocuk tahtaya bakıyor ve; '-Hangi g...nü s...ğim sildi bunu lan" diyor.Müfettiş çantasını alıp bir şey söylemeden sınıftan çıkıyor.

hahahaha ikisi de komedi koptum gecenn bu saatinde:D

33 Mesaj
17 Ocak 2010; 3:04:46 

quote:

Orijinalden alıntı: kymelria

artvinli bi arkadaş var ama lazın Allah'ı.
olayı aktarıyorum.
2 sene önce coca colanın kampanyalarından biri, kapaktan beleş falan çıkıyor.
yurtta kola aldık içelim diyoruz, Laz olana dedik aç da bardaklara doldur,
adam açtı kolayı biz o esnada muhabbet sohbet halindeyiz. bi ara dikkatimizi çekti eleman açtığı kolayı geri kapatıp tekrar açtı.
elemana sorunce neden böyle yaptın diye aldığımız cevap altımıza s.çırttı resmen.
kapakta tekrar deneyin yazıyodu ben de denedim!!

aynı şahıs, eski bir testereli katl filmi seyrediyoruz. katil ormanda ağaç testeresiyle (elektrikli testere de deniyor ya) kovalayıp yakaladığını biçiyor. filmin sonunda eleman sordu. olum adam bu kadar kabloyu nerden bulmuş diye!!!

ben çok benzerini ankara 5M Migrosta yaşadım. Bi kampanya varmış 50(?) TL üstü alışveriş yapana kupon veriyolar. Kazıyosun hediye falan çıkıyo. Bazılarında da tekrar deneyiniz yazıyo. Yaşlı bi çift almışlar kuponlarını kazımışlar tekrar deneyiniz çıkmış. Adam yırttı attı kuponu. Kadın kızdı. Ya niye attın tekrar deneyiniz yazıyodu, sorsaydık belki tekrar veriyolardır dedi. Ben koptum tabi. Adam pustu bişey diyemedi:D

33 Mesaj
17 Ocak 2010; 3:16:37 

quote:

Orijinalden alıntı: DesertFox

bi tane daha aklıma geldi....
lisedeyken(yatılı) arkadaşlar kantine gitmiş üst dönemden hepimizin içinin gittiği taş gibi bi hatun vardı, çay veya kahve bi şey almış televizyonun karşısına oturmuş aldığı çayı da oturduğu sandalyede bacaklarının arasına koymuş bizim 2 kafadar sabah mahmurluğuyla kıza uzaktan bakıyomuş ki doğal olarak kızın bacakarasından dumanlar çıkıyo biri dayanamamış ve diğerine demiş ki "La olum şuraya bak la dumanlar çıkıyo, gavur .mı gibi yanıyo şerefsizim"

hahaha koptum:DD

1167 Mesaj
20 Ocak 2010; 21:41:44 

bnim espride mizahın bol olduğu bi yerden tahmin edebileceğiniz gibi sınıf neyse ben anlatmaya başliyim
biz edbiyat dersindeydik hoca işte halk efsanelerine falan saymaya başladı
-Leyla ile Mecnun
-Kerem İle Aslı Falan hoca sayarken benim arkadaşta arka sıradan bi örnek verdi.
-''Tom Ve Jerry
dedi ben zaten koptum

Amacımız bir renge ve isme malik olmak. Türk olmayan takımları yenmektir.
Tutte Le Vittorie Nel Cielo!
WHY ALWAYS ME?

60 Mesaj
22 Ocak 2010; 20:50:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Real®

Askerdeyiz malum cuma günleri bakım günü arama ve kıl kontrolu olan bir cumaydı hakkaride dağın tepesindeyiz millet tek sıra dizilmiş arama yapılıyor bizim bölükten istanbullu bir arkadaşın üstünden bir kutu prezarvatif çıktı herkes şaşkın çünkü dağın tepesinde dişi bir kuş bile uçmazken bir kutu prezarvatif olayına anlam veremedik neyse bölük komutanı olaya el koyup çocuğa bunlar ne lan bizimi mikecen dağın başında deyince millet koptu askerlik felan unutuldu bir anda hatırlayıp çok güldüğüm bir olaydır

koptum ya

ı love this GAME

7 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
enissirel
30 Ocak 2010; 13:31:33 

Bir gün sınfta yazılı oluyorduk öğretmen önde oturan bir kızı kaldırdı ve git arkada kopya çeken varmı bak baklaım dedi kız gitti baktı ve yok dedi öğretmende zaten kopya çektiklerini söyleseydin sana sıfır verirdim kopya çeken arkadaşına 100 verirdim arkadaşını satan vatanınıda satar dedi sınıf zaten gülmekten çatladı

Fps_GaminG™ = Enis SireL

266 Mesaj
4 Şubat 2010; 14:23:16 

..Bana abim anlatmıştı.Birgün bir dolmuşa binmiş,ama izmir dolmuşları,parasını vermiş bir tam diye,sonraki durakda onunla yaşıt bir kız arkadaşı gelmiş,abimin tanıdığı,kız bir öğrenci vermiş.Adam kafasını sallamış,|sinirlenince sallarsın ya|,ama birşey dememiş,sonra kız abimden önce inmiş,dolmuş şoförü de kızın arkasından,a...nda bir avuç kıl var hala otobüse öğrenci parası veriyor demiş.

Çok afedersiniz,çok güldüğüm için söyledim..

Legends are imperishable !

0 Mesaj
6 Şubat 2010; 2:11:59 

bi tane de bnden olsun..
lisede biyoloji dersinde hoca nöronlarla ilgili bşyler anlatıyo.. sınıfta çıt yok.bnde sıkıldım bi kulağım hocada ama öle takılırken hoca ddiki
"çocuklar burda iletimde Değişmeyen Tek Şey.. " dha bitrmeden "değişimin kendisidir hocam" demiştim:D tüm sınıf kopmuştuk

değişmeyen tek şey değişimin kendisidir by Herakleitos

266 Mesaj
6 Şubat 2010; 10:31:06 

Yaa bu konuda yapılan her espri biliniyor fakat yerinde yapmak önemli :D

Legends are imperishable !

30 Mesaj
10 Şubat 2010; 16:23:10 

Bizim Evin Salonundan Balkona Açılan Bir Kapı Var
Babam: Oğlum ben Sigara içiçem kapıyı kapatta Eve Soğuk Gelmesin. Dedi
Bende Tmm baba dedim kapattım kapıyı (Ocağın Kar Yağan Dönemleri...)
Sonra Ark Aradı İnternette Şu ilana bi baksana dedi bende pc başına geçtim..Aradan 30 DK geçti
babamı balkonda unuttum..
Koşarak Balkona Gittim . Babam Çömelmiş Duvara Yaslanmış Soğuktan Eli Titriye Titriye Sigara İçio 1 paket bitirmiş.
Dedim Gelsene (Adam Gelmio Bağışıklık Kazanmış)
Bana Gayet Sakin Bir Şekilde ...:
Açmasaydın Ya Ne Gereği Vardı....Ben Kombiye Girer Yatardım...

Dünyadaki Yoksulluk Fakirleri Değil, Zenginleri Doyuramadığımız İçindir .

648 Mesaj
15 Şubat 2010; 17:52:15 

peder emekli olmuş beraber bir dövizcide çalışıyoruz..

orada iki tane de çorumlu arkadaş var.. muzip espriler yapıyorlar..

olum bari peder varken yapmayın utanıyorum dedim.. tam bu sırada peder geldi..

elemanın teki;

"aha, bunu bilse bilse memet ağa bilir"

ben içimden eyvah dedim bakalım ne geliyor.

peder;
"neyi bilirim lan?"

eleman;
"memet abi 69 nasıl oluyor?"

ben kıpkırmızı..

peder de eski kulağı kesiklerden tabi

"walla ben 35'e kadar biliyom, üstünü bilmiyom"...

Saatin kendisi mekan, yürüyüşü zaman, ayarı insandır. Ayar, saniyenin peşinden koşmaktır.
Saatlerimizi ayarlayalım, zamanımıza sahip çıkalım.
(Saatleri Ayarlama Enstitüsü-Ahmet Hamdi Tanpınar)

648 Mesaj
15 Şubat 2010; 17:58:27 

bir ara ücretli öğretmenliğe takıldım..

derste zayıf bir öğrenci..

"olum sıcaklık neyle ölçülür?"

oradan fısıltıyla termometre diyenler oldu..

tabi bu yarım duydu..

"metreyle ölçülür" diyor..

verdim eline karatahtanın üstündeki metreyi..

"git ölç bakalım"

eleman gitti ölçtü

"onbir buçuk"

yuh dedim yaa.. espri yapabilecek bir durumu da yok..

bir an neyi ölçtü acaba bu diye de kendime sormadım değil hani..

Saatin kendisi mekan, yürüyüşü zaman, ayarı insandır. Ayar, saniyenin peşinden koşmaktır.
Saatlerimizi ayarlayalım, zamanımıza sahip çıkalım.
(Saatleri Ayarlama Enstitüsü-Ahmet Hamdi Tanpınar)

120 Mesaj
25 Şubat 2010; 16:25:24 

Evlenip balayına gideceğime, evlenmeyip alayına giderim :)

'Kimse iyiliğime laf edemez,ama kötülüğümle de kimse baş edemez,'
'Kimseye güvenme unutma beyaz gülün bile siyah gölgesi vardır'

120 Mesaj
25 Şubat 2010; 16:28:10 

quote:

Orijinalden alıntı: sercrazy

süper yaa

120 Mesaj
25 Şubat 2010; 16:31:14 

quote:

Orijinalden alıntı: enissirel

Bir gün sınfta yazılı oluyorduk öğretmen önde oturan bir kızı kaldırdı ve git arkada kopya çeken varmı bak baklaım dedi kız gitti baktı ve yok dedi öğretmende zaten kopya çektiklerini söyleseydin sana sıfır verirdim kopya çeken arkadaşına 100 verirdim arkadaşını satan vatanınıda satar dedi sınıf zaten gülmekten çatladı

zuahahah ÇD

221 Mesaj
6 Mart 2010; 14:04:59 

Herkesn ellerine kollarina sağlik cok gusel olaylar 6-7 gundur okuyorum ve yeni btti emeği gecen arkadslar tesekkurler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4557 Mesaj
7 Mart 2010; 18:12:20 

quote:

Orijinalden alıntı: keepqut

Sonra Ark Aradı İnternette Şu ilana bi baksana dedi bende pc başına geçtim..Aradan 30 DK geçti
Koşarak Balkona Gittim . Babam Çömelmiş Duvara Yaslanmış Soğuktan Eli Titriye Titriye Sigara İçio 1 paket bitirmiş.

Battlefield 4 Clan PlayStation 4

28 Mesaj
9 Mart 2010; 14:23:50 

bir gün mahallede top oynuyoruz.
bizim muzur arkadaşımız onur hasan arkadaşımızın babası araba ile geçerken abi tekeleklerin dönüyor dedi.
babası da: gel bakayım buraya dedi ve oda yanına gitti şöför camından içeri eğildi.
hasan nın babası: şu motor devir mili sanada girse sende dönersin dedi.
yerlere yıkıldık o gün bu gün tekerleklerin dönüyor espirisi yapılmıyor bizim mahallede

by akin

16 Mesaj
12 Mart 2010; 17:56:14 

quote:

Orijinalden alıntı: keepqut

703 Mesaj
21 Mart 2010; 3:56:12 

Hele şükür anca bitirebildim be devam devam bizde anlatacazda saat geç oldu.

If light cannot escape me, what hope have you ? Dotabuff | Steam - Diablo 2 | Dota 2

106 Mesaj
21 Mart 2010; 17:07:20 

bizim de inkilap sınavında hoca sömürgeciliğin yeni adımı ne böle bi soru var dı bizim arkadaş manda ve himaye yazıcağına manda ve inek yazmış hoca kağıdı okurken söledi bütün sınıf koptu
bide lisede bi arkadaş ingilzce dönem ödevi almıştı mal netten almanca çıkarmış haberi yok hacaya verdi hoca koptu portekizcesi yokmuydu dedi ders falan işlemedik ogün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluestroom -- 21 Mart 2010; 17:10:51 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

518 Mesaj
24 Mart 2010; 10:33:33 

hepsi cok komik.ellerinize saglik.

727 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
ZiplayanPatates
31 Mart 2010; 21:40:12 

Benimde aklıma geldi bir tane. Hem konunun devamı olsun.
Okuldan çıktık bigün gidiyoz 3 kişi. Bi markete girdik arkadaş guya kitap alcak maksat herifle dalga geçme.
Arkadaş: Abi şu kitap ne kadar?
Adam:3 milyon.
Arkadaş: 2 tane alsam 10 a bırakırmısın .

Ibanez GRGR121ex - Laney LG20R

24 Mesaj
2 Nisan 2010; 3:27:33 

Üniversiteye hazırlık dönemi dershaneye gidiyorum.Gıcık olduğum fizikcinin dersi.Adam konuyu anlattı ve birkaç soru çözdü,sonra anladınız mı,sorun var mı gibisinden sorular sordu ve ardından örnekleri çoğaltalım mı sorusu gelince gözlerim parladı:
-Nasıl çoğaltacağımıza bağlı hocam:)

İslamiyet ruhumuz,Türklük bedenimizdir.Ruhsuz beden cesettir.

24 Mesaj
2 Nisan 2010; 3:31:02 

Bu sefer lisede hazırlık sınıfındayız ve babamdan çok gördüğüm ingilizce hocamız geldi yine derse...Ben bir süre öksürdüm ve hoca sigara içtiğimi bildiğinden:"Fazla içmemek lazım" dedi bir süre bekledi "soğuk su" dedi.Arkadaşlar güldüler filan.Neyse aradan birkaç gün geçti hoca derse geldi tahtaya ilk yazı yazarken üst kısımdan başladı."Kollarım ağrıyor yukarı yazamıyorum kusura bakmayın" gibisinden konuştu kollarım çok ağrıyor filan diye üstünde durdu bir süre derken benden cevap geldi:
-Fazla çekmemek lazım.....Şınav:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A_B_U -- 2 Nisan 2010; 3:32:35 >

İslamiyet ruhumuz,Türklük bedenimizdir.Ruhsuz beden cesettir.

571 Mesaj
17 Nisan 2010; 11:53:53 

geometri dersindeyiz, hoca çok matraktır. güldürür falan. keli parlıyordu geçenlerde. güneş vardı. tahtanın önünde bekliyor. işlemi çözüyor bi yandan. tahtaya bi daire çizdi.

sınıfta gözlüklü bir arkadaş var, hocam oradaki şekilin adı ne dedi?

hoca : yuvarlak evladim...

çocuk ; göremiyorum ki.

hoca: tahtaya bakmana gerek yok kendini çizsen yeter dedi.

koptuk o anda ya :D çocuk resmen ezildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Fusion -- 17 Nisan 2010; 11:54:35 >

Hacettepe Üniversitesi

0 Mesaj
17 Nisan 2010; 14:42:27 

konuyu ne hatırlamıyorum ama hocadan birşey istedim hoca kabul etmedi hocam lütfen felan filan o kadar dil döktüm hoca nuh diyor peygamber demiyor ben de son bir umutla hocaya dedim ki ' Bİ BİSKREM VERSEM' (o dönemlerde biskrem reklamları epey popülerdi)

SİZ FENERBAHÇELİLEŞTİREMEDİKLERİMİZDEN MİSİNİZ ?

327 Mesaj
18 Nisan 2010; 2:27:25 

Tüm bu konuya mesaj atanlara teşekkür ediyorum. Gece gece koptum resmen süper hepsi...

327 Mesaj
18 Nisan 2010; 23:45:23 

Sınıftayız, sınıfın fırlama öğrenciyle hocanın biri atışıyor.

Öğrenci:Hocam... Gözünüzü açtığınızda Japonlara kapattığınızda Çinlilere benziyorsunuz.

Hoca:Bir yerlerimi açtığımda da Zencilere benziyorum.

Tüm sınıf okulu salladık, gülmekten...

571 Mesaj
20 Nisan 2010; 18:24:47 

gece televizyon izliyoruz, filmin adı kutup macerası... annem filmi pür dikkat izliyor, bizde muhabbete daldık. ekranda da köpekler var falan. konuşan hiç bi varlık yok. annem diyo sesini açın televizyonun köpeklerin sesini duyamıyorum, bende dedim ki anne köpekler konuşmuyor ki :D

kardeşim evde anlatıyor, başkan oldum çok zor falan. herkes üzüyor beni diye... bende dedim ki, 23 nisan yaklaştı ya 1 günlüğüne koltuğuna geçireceklerdir seni

Hacettepe Üniversitesi

327 Mesaj
20 Nisan 2010; 23:10:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Baterist

Ben de internet kafelerdeki çocukların söylediği "İlk BOŞALANA ben oturcam" sözüne çok gülerim..

48 Mesaj
27 Nisan 2010; 22:00:54 

derste yanımda oturan kız arkadaşımla olan konuşmamız aynen şu şekildedir ben:b kız:k
b-nurhan dersi dinleyelim mi?
k-yok ya dinlemeyelim
b:tamam o zaman dinlemeyelim
hoca-dinleseydiniz ya
b-yok hocam dinlemiycez :D

enes_gul B12*

Uzaklaştırılmış
28 Nisan 2010; 23:58:38 

enes anlamadım espriyi :S. Ben de bir tane anlatim bu arada yeni üye oldum. Bir gün dersanedeyiz kantinde. Bizim çok p.ç bi arkadaş var insanları zor duruma düşürmekten çok hoşlanıor. İşte herneyse poposu süper bi kız var onun arkasına geçti ben de onun önündeyim hemen. bu pis pis sırıttı.birşeyler olacağını anladım.bu birden sağa doğru çekildi ve aynen kızın duyacağı şekilde şöyle dedi:
- Al bak oğlum(kızın poposunu işaret ederek) bunun için de sövülmezki..
Ben öyle bi şoka girdimki ne yapacağımı bilemedim ama herkes gülmekten nasıl kırılıyor yerlere yatanlar vardı.. tabi kız sinirli sinirli gitti.

71 Mesaj
30 Nisan 2010; 19:54:32 

Uzaklaştırılmış
1 Mayıs 2010; 2:22:37 

up

Uzaklaştırılmış
1 Mayıs 2010; 21:11:25 

DAha neler neler yapıor bu arkadaş da.. Bi keresindede kız arkadaşımlayım dersanede bu arkadan gelip ohh vallaa okulda bitane dersanede bitane diyince kız bi bozulup gitti. sonra düzelttik tabi özür diledi :D

0 Mesaj
7 Mayıs 2010; 16:58:40 

Sınıfta hoca bu sayıyı TERS ÇEVİRİP ÇARPAZAZ d'mi dedi bende neden abazamıyız ki ddm...

92 Mesaj
13 Mayıs 2010; 20:24:48 

Birgun oturup yemek yiyoruz ertesi gün üniversiteye gidicem.. Bende de sakallar baya uzun yazık annem sordu
-oğlum size okulda sakal biraktiriyolarmi?
Babamin verdigi cevap:
-hanım onlara cocuk bile biraktiriyolar

:D :D

65 Mesaj
17 Mayıs 2010; 19:03:46 

arkadaşlarla ünv. teden otobüsle dönüyoruz aynı okludan bi kız merdivenlerde duruyor arkdaş kızım yol versene deyince kızın tepkisi nerden kızın oluyorum senin oldu arkadaışn tepkiside bana ne soruyon git annnene sor oldu

ekinler dize kadar ; haydi gel bize kadar.......

113 Mesaj
22 Mayıs 2010; 15:01:30 

Yeğenimi test ediyorum.

-Debriyaj nerdedir.
-Solda
-Gaz
-Sağda
-Frene hangi ayakla basarsın.
-Orta ayakla.

0 Mesaj
30 Mayıs 2010; 12:30:00 

Bir gün kızla ilk buluşmamızda : oturduk kafede.. bi anda kızın teLeFoNu DeLi GiBi ÇaLMaYa BaŞLaDı.. kız hemen ceplerine çantasına baktı aradı aradı bulamadı ve en sonunda kesinlikle unutamayacağım şu lafı söyLeDi :
GaLiBa eVDe uNuTMuŞuM :D :D

0 Mesaj
30 Mayıs 2010; 12:32:26 

quote:

Orijinalden alıntı: çaaari

yine güldm yaf

FeNaaaaaaaaaaaaaaa :D :D :D

Uzaklaştırılmış
30 Mayıs 2010; 21:08:22 

quote:

Orijinalden alıntı: Sans Noblesse

Aslında espiri deil bu ama herkes komik veya ilginç anısını yazmış diye ben de öyle yapayım.

Lisede ismi lazım deil saftirik bi arkadaş var.Bu eleman cinsel konularda en fazla3 yaşındaki bi velet kadar bilgili.Bunu sınıfta tüm arkadaşlar anlaşıp erkeklerde 3 tane testis olduğuna inandırıyoruz.Ama herkes ayarlanmış.Hocalar bile.Yatılıydı bu eleman.Yatakhane de ayarlanmış.Herkes diyo ki "yapma ya demek sende 2 tane.Tüh tüh.Neyse canım 2 tane de işini görür." Çocok tabi bu kadar organize bişey olunca inanmak zorunda kalıyo.Gelip bi ara bize ağlaya ağlaya derdini paylaşmıştı Ne yapacam ben acaba ameliyat falanmı olsam diye.Enteresan İnsan

Biz de yurttan böyle bi arkadaşı inandırmıştık, vizelerden sonra memlekete gittiğinde camideki imama sormuş cuma namazı çıkışı

8 Mesaj
3 Haziran 2010; 15:58:17 

bu forum süper ya kopmamak elde degil

200 Mesaj
6 Haziran 2010; 15:54:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Shen

Bi tane de benden, sabırla okuyun;

Geçenlerde üniversitede Matematik Öğretimi 2 dersindeyiz. Kadın o gün "Dörtgenlerin Öğretimini" anlatıyor. Tabii sınıf hır, gür, şamata. Koskoca profesörü salladığımız yok. Laf arasında kadın bir soru sordu;
-Her kare bir eşkenardörtgen midir yoksa her eşkenardörtgen bir kare midir? diye. Ben de hemen atladım tabii;
-Hocam bu biraz "Tavuk mu yumurtadan çıkar yoksa yumurta mı tavuktan?" tarzı oldu, dedim. (Aslında fena sayılmazdı ama o an tüm sınıf üzerinde soğuk duş etkisi yaptı ) Bunun üzerine kadın bana bi "Gözümden düştün, rezil! Defol karşımdan!" bakışı fırlatmaz mı? Harbiden mahfoldum. Neyse bir-iki yorumdan sonra kadın cevabı verdi;
-Her kare eşkenardörtgendir ama her eşkenardörgen bir kare değildir, dedi ve bana bir bakış fırlattı. Cevap hakkımın doğduğunu anladım ve yapıştırdım kapağı;
-Her tavuk yumurtadan çıkar ama her yumurta tavuktan çıkmaz!

cidden iyiymiş bu

Samsung NP550P5C; i7 3610QM; 8GB DDR3 Ram; 128GB OCZ V3 Max iops SSD 1TB HDD; vs...

2 Mesaj
9 Haziran 2010; 1:57:20 

hepsi harika ellerinize sağlık

2 Mesaj
10 Haziran 2010; 12:25:13 

muhahahahahah

7 Mesaj
13 Haziran 2010; 23:30:57 

çok iyiler yaaa :D:D

63 Mesaj
16 Haziran 2010; 9:59:27 

Bİ AKŞAM FENERBAHÇELİ BİR ABİM EVDE EŞİ ÇOCUKLARI VE BABALARIYLA BERABER DENİZLİ BEŞİKTAŞ MAÇINI İZLİYORLARMIŞ TABİ BU ABİM YENGEYİ BAYAĞI BİR KIZDIRMIŞ OLSA GEREK KADIN ADAMA TOKAT ATAR GİBİ YAPMIŞ AMA AYAR TUTTURAMADIĞI İÇİN ABİME VURMUŞ ABİMİN SURATINDA BEŞ PARMAK İZİ TABİ ABİM NE KADAR SİNİRLENSEDE TUTMUŞ KENDİNİ VE SADECE KIZMAKLA KALMIŞ NEYSE AKŞAM YATARKEN ABİM RÜYA GÖRÜYOR VE RÜYASINDA KAFASINA SİLAH DAYIYORLAR TABİ ABİM BAYAĞI BİR KORKMUŞ NASIL ETKİSİZ HALE GETİRİRİM DERKEN BİR ANDA BOŞLUĞUNU BULUYOR VE O KORKUYLA KAFAYI ÇAKIYOR VE BENİM KOPTUĞUM AN ADAM YATAKTAKİ KARISINA VURMUŞ KAFAYI TABİ CAN TATLI NASIL VURMUŞSA KAFAYI KADIN BİR HAFTA DIŞARI ÇIKAMAMIŞ YÜZÜNÜN SAG TARAFI MOSMOR......

BU ANLATICAĞIMDA YİNE AYNI ABİMİN BAŞINA GELMİŞ YİNE ABİM UYKUDA MAÇ YAPIYOR KALECİYLE KARŞI KARŞIYA TOPA ABANIP BİR VURUYOR TABİ YİNE KARISINA VURUYOR BU OLAYLARI BİLEREK YAPIYOSUN DİYOR TABİ KARISI ADAMA AMA ADAM BİR TÜRLÜ İNANDIRAMIYOR SONUNDA KİTABA EL BASTIRIYOR VE ANCA İNANIYOR

VW GOLF 1.4 TSI

657 Mesaj
18 Haziran 2010; 23:34:59 

up

Psn: sadekar42[/center]

1034 Mesaj
26 Haziran 2010; 20:26:37 

quote:

Orijinalden alıntı: sadekar42
up

Konuyu internet tarayıcından dışarı mı taşırmaya çalışıyorsun? Konu zaten üst konu statüsünde, daha ne kadar yükselebilir ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mykt -- 28 Haziran 2010; 18:27:36 >

620 Mesaj
28 Haziran 2010; 17:42:07 

quote:

Orijinalden alıntı: slayeramg

2 ay önce falan bi arkadaş biyoloji defterin tam mı diye sordu okulda. Ben de " yok öğrenci" dedim.

+~The Crow~+

Come back for Revenge

809 Mesaj
29 Haziran 2010; 2:16:47 

[font="Courier New"] Sene 2004. İstiklal Caddesin'de bir bardayız. Barda oturan epey alkollü bir kişi dikkatimizi çekti; 40 yaşlarında John Lennon gözlüklü inanılmaz alkollü biriydi ve sürekli olarak barda görevli bayanlara şirinlik yapma çabası içindeydi. Neyse biz barın diğer ucunda sohbetimize devam ettik.

Bir ara bir "boffff" sesi geldi; başımızı çevirince aynı adamın bayanlara yaranmak için bir numara denediğini gördük. Elini yumruk gibi yapıyor içine çakmak gazını dolduruyor sonra elini ağzına götürüp avcunda sıkışan gazı üflerken çakmağı yakıyor güya alev üflüyordu. Bayanlar dahil pek oralı olan olmadı.

Bir kaç dakika daha geçmemişti ki son derece loş olan bar bir anda aydınlandı! Bir döndük ne görelim: bizim artiz kendi saçlarını tutuşturmuş ve kafası alevler içinde

Yanındakiler alevleri söndürmek için kafasına tokat atmaya başlayınca adam bir de sinirlenip "ne vuruyorsunuz laaaynnn" diye bağırıyo bide salata

O panik anında adamın kafasını söndürmeyi başardılar.

2 koruma adamı kollarından tutup kafasından dumanlar çıkar halde kapıya doğru sürüklemeye başladılar.

O ana kadar zaten çok komik olan olaya korumalardan biri adama şöyle diyerek nokta koydu:

"Ne o len minik ejderha? Bizi de mi yakıcan? Yürrrüüüü"

[/font]

Katılım zamanı: 5 Kasım 2009

271 Mesaj
1 Temmuz 2010; 3:08:50