Şimdi Ara

Maaşı en dolgun meslek?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
6
Favori
194.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hırsızlık kumar dolandırıcılık yan kesicilik kara para aklama
    bunlar getirisi en fazla olan meslekler türkiyede....
  • Elbette Doktorların maaşı en dolgundur.
    6 sene okuyup mezun olduktan sonra ortalama kazancın: 6000 TL
    Uzman olursan: 10.000 TL'den yukarı garanti alabiliyorsun.
    Mesela,Uludağ Üniversitesinde bir hocanın aylık geliri 150.000 TL.Bu kadar para kazanmasının sebebi anne rahmindeki bebeğin kanını değiştirebilmesi.Bu tekniği öğrenmiş ve geliştirmiş.Kimseye öğretmiyor kazancını korumak için.
    İkinci bir örnekse,Bakırköy Doğum Hastanesinde çalışan çocuk doktorunun aylık kazancı 60.000 TL

Doktorlardan nefret ederim işi ticarete vurup mesleği istismar ediyorlar.Ayrıca egoları çok büyük.Ailem de çok fazla doktor var birebir gözlem sonucudur hepsi
  • Dostum eğer Pilot olursan yani sana kısaca aşamalrından ve sürecinden bahsedeyim;

Eğer bir özel şirkete başvurup pilot eğitimini tamamlarsan bu sana ilk etapta 40.00 Euro ya mal olur
    fakat 1 yıl sonra ppl, cpl, atpl ve frozen eğitimini tamamladıktan sonra da özel bir şirkette aylık olarak 3500 dolar
    maaşın olur ve bu paranın katıını kazanırsın ayrıca 4000 saatuçuşu tamamladıktan sonra da kaptan olursan o zaman
    başın göğe erer işte....

Tavsiye ederim sonuçta mesleğim.......Başarılar dilerim...
  • Paraya göre meslek seçilmez.
  • İş her zaman kendinizde biter.Sebebine gelirsek ne kadar geliştirirsen o kadar iyi para alırsın.Bi de çevre şartlarını göze alman gerek en önemli şey çevredir. Vinç operatörü ol ingilizcen iyiyse bide firmalarla işbirliği içindeysen kule vinçlerinde çalışıyorsan maaşlar 5.000 tlyi buluyo.Yurt dışı bağlantılı olursan daha da yükseliyo.Bazı mühendisler öyle maaş alıyorlar mesela
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rayf

Aşçılık yada Veterinerlik

aşçılık arkadaşlar benim babamda aşçı maaşı 6,000tl benide aşçı yapmak istiodu ama ben istemedim bende kaloriferciyim aylık maaşım 1000tl çalıştıgım firmanın aylık geliri 100.000tl bi dogalgaz kalorfer firması için... kendi işini yaptınmı cidden para var bu işte
  • Bence VETERINER'lerin cok kazanmasi gerekir,

bu kadar HAYVANIN oldugu bir ulkede...
  • Başbakan ol . Acayip para var
  • En güzeli ticaret. Bak başbakana adam 2 dönemdir ticaret yapıyor ülkede satılacak bişey bırakmadı. Çokda güzel para kazanıyor.
  • Namaz kılmak,maaşı diğer dünyada verilece bence en güzel meslek.
  • Memur ol maaş almasanda olur.
  • pilotluk ve eczacılık güzel meslek
  • Pezevenkliktir - Günlük 20 Hatun Satsan Kafadan ( 5 - 6 Milyar Ciro ) Bunu KadınLarla Paylaşsan. Ayda Rahat Bir 50 Milyar Cebe . Allah Bereket Versin.
  • Türkiyede gümrük memurundan daha iyi kazanan varsa ben birsey bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brewmaster

quote:

Orijinalden alıntı: takatukam

ben uzman doktorum maaşım 5500-8500 arası değişiyor. Babam ise 500 bin tl vergi veriyor. Makinacı. Yani bir aylık kazancını bana verse bana 10 yıl yeter. (ayda 500bin-1 milyon kazanıyor) Ne varsa sanayi ve ticarette var.

ayda 8500 TL kazanan ve milyon - eski parayla trilyon kazanan babanın oğlusunuz ve Citroene biniyorsunuz. Bravo size.

Baba para mı saçıyor sanıyorsun, sonuçta 64 bin az para da değil. Sen dr olsan zengin babandan para ister misin? (gerçi evimi aldı :))
  • Sayısaldan girilen maaşı en fazla olan meslek nedir arkadaşlar?
    Ortalama maaşı ne kadardır?
    Bilgilendirenlere teşekkürler

• o girecegin bölümle alakalı degil seninle alakalı bence
  • Annem ve babam sağlıkçı tıp düşünmüyorum
    Pilotlukta bana uymaz yükseklik korkum var iş bulamayacağım heralde
  • Denizcilik de iyi.

Denizcilik lisesi mezunu günümüzde 2000$ dolardan çok, 4 yıllık fakülte mezunu ise 3000-3.500 dolarla işe başlayabiliyor. Çok daha fazlası da mümkün

Tavsiye ederim sonuçta mesleğim..... Başarılar dilerim.....
  • Aşçılık yada Veterinerlik
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.