Şimdi Ara

...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
5 sn
56
Cevap
1
Favori
16.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.B.K -- 11 Şubat 2017; 21:40:25 >

• Sn:O.B.K
    güzel bir test yapmışsınız yorumunuzda güzel.aracınızı iyi günlerde kullanın.sevgiyle kalın

KALİTE SATIN ALINIR AMA TECRÜBE ASLA SATIN ALINAMAZ --ÜMİT UYSAL

www.uysalotogazedirne.com
    eski sanayi sitesi 25 blok no 8 edirne
  • O.B.K üstat çok güzel yol gösterici ve aydınlatıcı yorumlarınız için teşekkürler

aracınızı ve lpg kitinizi güle güle kullanın
  • @obk

Donanımhaber'den öteden beri takip ettiğim, birkaç kez PM'den sorularıma muhattap olan ve ilgisi, bilgisi ve tecrübesiyle BRC markasını forumda hakkıyla temsil eden Faruk Sevgili Bey'e de teşekkür ederim. Nasip olursa ilk fırsatta bir çayını içmek, sohbet etmek isterim.

Yukarıdaki yazınız, tecrübeleriniz, paylaşımlarınız sonunda benim hakkımdada yazdığınız bu küçük methiye için teşekkür ederim, Herfırsatta söylediğim gibi amacımız mutlu kullanıcılar görebilmek.

Bu anlamda faydalı olabildiğimiz her noktada ve bunu dile getiren sizin gibi kadir bilen duyarlı tüketicilerden gelen teşekkürler bizlerin tek gıdası, asıl biz sizlere teşekkür ediyoruz.

Kapımız herzaman herkese açıktır, bekleriz efendim :)

Teşekkürler O.B.K.
    Teşekkürler mocan
    Teşekkürler özençler
  • quote:

Orjinalden alıntı: faruksevgili

@obk

Donanımhaber'den öteden beri takip ettiğim, birkaç kez PM'den sorularıma muhattap olan ve ilgisi, bilgisi ve tecrübesiyle BRC markasını forumda hakkıyla temsil eden Faruk Sevgili Bey'e de teşekkür ederim. Nasip olursa ilk fırsatta bir çayını içmek, sohbet etmek isterim.

Yukarıdaki yazınız, tecrübeleriniz, paylaşımlarınız sonunda benim hakkımdada yazdığınız bu küçük methiye için teşekkür ederim, Herfırsatta söylediğim gibi amacımız mutlu kullanıcılar görebilmek.

Bu anlamda faydalı olabildiğimiz her noktada ve bunu dile getiren sizin gibi kadir bilen duyarlı tüketicilerden gelen teşekkürler bizlerin tek gıdası, asıl biz sizlere teşekkür ediyoruz.

Teşekkürler O.B.K.
    Teşekkürler mocan
    Teşekkürler özençler

Keşke LPG litre fiyatı uygun olsaydı faruksevgili.Sizin bayinizi aramayı planladığım günden bir gün önce burada litre fiyatları 1.70 olunca,vazcaydım.Artık bu akaryakıt fiyatlarına güvenim yok.En stabil olanı yine benzin.Her alışımda aynı.Artık gözüm korkmaz oldu.Varsın fazla yaksın%30 tasarruf edicem diye pompa fiyatı takipçisi olmayayım

• quote:

Orjinalden alıntı: reason666

quote:

@obk

Teşekkürler O.B.K.
    Teşekkürler mocan
    Teşekkürler özençler

Keşke LPG litre fiyatı uygun olsaydı faruksevgili.Sizin bayinizi aramayı planladığım günden bir gün önce burada litre fiyatları 1.70 olunca,vazcaydım.Artık bu akaryakıt fiyatlarına güvenim yok.En stabil olanı yine benzin.Her alışımda aynı.Artık gözüm korkmaz oldu.Varsın fazla yaksın%30 tasarruf edicem diye pompa fiyatı takipçisi olmayayım

Sayın reason, samimiyetinize güvenerek birşey sormak isterim.

2 ay oldu mu burada yazışalı, sizin kit araştırmalarınız? Bu 2 ay içersinde benzine ne kadar harcadınız. Hiç ummadığım bir rakamda çıkabilir, sadece merak ettim.

Saygılar ve Sevgiler...

• sn.reason666
    gaz şuanda 1.62 edirnede sizde daha uygun olması lazım yalnız benzinlikler arasında fiyatlar oynuyor bu benzindede aynı
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Berlin_

quote:

Orjinalden alıntı: reason666

quote:

@obk

Teşekkürler O.B.K.
    Teşekkürler mocan
    Teşekkürler özençler

Sayın reason, samimiyetinize güvenerek birşey sormak isterim.

2 ay oldu mu burada yazışalı, sizin kit araştırmalarınız? Bu 2 ay içersinde benzine ne kadar harcadınız. Hiç ummadığım bir rakamda çıkabilir, sadece merak ettim.

Saygılar ve Sevgiler...

Estağfurullah dostum,siz BRC cileri hep sevdim çünkü işinizi düzgün yapmaya çalışan bu sektördeki nadir insanlardan sayılırsınız.

2 aydan fazla olmuştur.

Ama son 2 ayda:
    Arabaya yaklaşık 200,motora yaklaşık 30 YTL benzin parası bırakmışımdır.Artık havalar da ısınınca ne benzinde ne LPG de yakalanamayacak 2,5lt/100km yakıt değerine sahip Yamaha YBR125 im ile yollardayım.Tamam hız yapamıyorum,110 u aşmıyor,ama kime ne gerek 90 ile çok rahat seyahat yaptırıyor ve benzini hiç düşünmez oldum

Ondan önce arabaya aylık 130 lira kadar benzin bayılmaktaydım.

Zaten arabayı da çoğunlukla tek kişi kullanıyordum.Artık yatıyor hatta öyle yatıyor ki geçende babam aldı bir okuluna gidip gelmek için kullandı aküsü bitmesin diye

LPG izmirde hiç avantajlı değil dost.İzmirde ışık sıklığı çok fazla ve absürt yerlerde trafik ışıklar yüzüden felç durumda.Yeşildereden çevreyoluna ıkarkendi saçma bir ışık yüzünden 1 km trafik oluyor desem,ve o ışıktan istifade eden en fazla saatte 10 araç desem sanırım ehemmiyeti açıklamış olacağım.

Artık bu konuda Aziz Kocaoğlu'na mektup atacağım veya ulaşmaya çalışacağım.Bir ışık yüzünden tüm şehrin trafiği tıkanıyor(balçova-bornova arası şehiriçinin trafiğinde her sürücüye 15 dk gecikmeye yol açan bir ışık bu ve görseniz o kadar gereksiz bir yerde ana yolu kesiyor ki şaşarsınız.500mt ilerisinde altgeçit var o ışığın işini görebilecek.)

İzmirde yolların geliştirilmesi gerek.Bunu neden yazıyorum diye düşünenlere açıklamak istiyorum.Şehiriçi yakıt denen olayı herkes biliyor.Aracı hep şehiriçi kullanıyoruz bu da gereksiz benzin sarfiyatı.

Motorda öyle değil.Kalkışta benzin yakmak,yok sıkışık trafik yok 60 la gittin 100 le gittin hiç fark etmiyor.10 YTL lik benzini boş depoya koyun,120km sonra benzinin istop edişini izleyin.YBR125 budur

Rahat ettim benzinden.Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reason666 -- 4 Nisan 2009; 12:36:33 >

• quote:

Orjinalden alıntı: wolf_HKN

O.B.K üstat çok güzel yol gösterici ve aydınlatıcı yorumlarınız için teşekkürler

aracınızı ve lpg kitinizi güle güle kullanın

İyi dilekleriniz için tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Motoru temizler temizlemez montaj fotosu da ekleyeceğim. Farklı tecrübelerim de olursa onları da paylaşmaya devam ederim.
  • Detaylı yazınız için teşekkürler o.b.k
    bir kez daha BRC seçtiğim için mutlu oldum
    yaklaşık 1 seneyi geçti ...30.000 civarı lpg kullancım ...Çok şükür bakımdan bakıma gidiyorum lpg servisine...
    ilgi alaka bilgi çok iyi

arıza lambası konusunda kesinlikle katılıyorum...
    bende öyle birşey olsa uyku uyuyamam kafama takılır..
    ayrıca geceleyin seyahat ederken çok rahatsız eder o ışık...
    araçta olan başka bir arızanında gizlenmiş olması demek sürekli yanan bir hata ışığı

• quote:

Orjinalden alıntı: Whisper911

Detaylı yazınız için teşekkürler o.b.k
    yaklaşık 1 seneyi geçti ...30.000 civarı lpg kullancım ...Çok şükür bakımdan bakıma gidiyorum lpg servisine...
    ilgi alaka bilgi çok iyi

araçta olan başka bir arızanında gizlenmiş olması demek sürekli yanan bir hata ışığı

Nice 30.000 lere dostum, iyi sürüşler

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Whisper911

Detaylı yazınız için teşekkürler o.b.k
    ilgi alaka bilgi çok iyi

Nice 30.000 lere dostum, iyi sürüşler

teşekkür ederim faruk bey

• akıcı bir anlatım olmuş. hayırlı olsun sizin gibi lpg kitinden ve bayiden memnun insanlar görmek beni memnun ediyor.

lpg bayinin insana ve emeklerine vermiş oldukları özveri güven tekrar helal olsun dedirtiyor.
  • Fotoğraf görebilir miyiz O.B.K.?
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.B.K -- 11 Şubat 2017; 21:41:8 >
  • @O.B.K

Bukonuda bana yönelttiğiniz PM sorularını cep PC den okudum ama yanıt veremedim, ildışı gezilerim sırasına denk gelmişti.

Aklın yolu birdir.

Sizin gibi ve Mocan lar gibi bir ekibin bu işi çözememesi gibi bir ihtimal yoktu zaten

Tebrikler ve iyi sürüşler
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.B.K -- 11 Şubat 2017; 21:42:12 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.B.K -- 11 Şubat 2017; 21:42:28 >
  • sanirim bu yazi,

ozellikle de servislerdeki kalite hissi insanlari BRC'ye bir adim yaklastirmistir.

kendi servisimdeki usta gecinen adami gozonune getiriyorum bir de anlattiklarinizi, pes dogrusu.

bilgiler icin tesekkur ederiz.
  • @emute

Senin sü fredi ustanı bayaa bi merak ettim :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.