Hangi halı markasını tercih edelim..
106 Cevap81811 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<      [2]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2448 Mesaj
1 Ekim 2011; 13:14:59 

polyrester veya akrilikse hiç düşünmeyin. Rengi görntüsü sizi aldatmasın. Elde veya makinede dokunmuş yün halı tercih edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Love is a force of nature...

58 Mesaj
6 Ekim 2011; 16:25:58 

arkadaşlar bilgisi olanlardan tavisye istiyorum, halı almam lazım 2 adet ama eşim astım hastası. aynı zamanda şu pet şişelerden yapılan akrilik halılara da guvenemiyorum ama halıcılara sordugumuzda astım rahatsızlıgı varsa akrilik verelim diyorlar.malzeme konusunda çok kararsızım.ne kullanışlı olur sizce?

94 Mesaj
7 Ekim 2011; 9:00:36 

quote:

Orijinalden alıntı: kararsızkaldım

arkadaşlar bilgisi olanlardan tavisye istiyorum, halı almam lazım 2 adet ama eşim astım hastası. aynı zamanda şu pet şişelerden yapılan akrilik halılara da guvenemiyorum ama halıcılara sordugumuzda astım rahatsızlıgı varsa akrilik verelim diyorlar.malzeme konusunda çok kararsızım.ne kullanışlı olur sizce?

vallahi babamda astım hastası, öncelikle çok zor, ömür boyu dikkat gerektiren bir hastalık geçmiş olsun.

mümkün olduğunda evde az halı kullanmak en iyisi benim şahsi görüşüm. astım hastaları her türlü tozdan tüyden yünden rahatsız oluyorlar. bu konuda plastik karışımı yüksek olan modellerden almak daha mantıklı gibi geliyor toz üretme açısından. babam kendi evinde halı flex kullanıyor mesela çok şikayetçi değil çünkü toza maruz kalmıyor hiç. ancak kadınlar ev işlerinde v.b. çok toza maruz kalıyor ve bu konu önemli. umarım iyi bir halı alırsınız ve memnn kalırsınz.

Din İman Hodri Meydan

58 Mesaj
7 Ekim 2011; 12:00:28 

quote:

Orijinalden alıntı: goqmen

vallahi babamda astım hastası, öncelikle çok zor, ömür boyu dikkat gerektiren bir hastalık geçmiş olsun.

mümkün olduğunda evde az halı kullanmak en iyisi benim şahsi görüşüm. astım hastaları her türlü tozdan tüyden yünden rahatsız oluyorlar. bu konuda plastik karışımı yüksek olan modellerden almak daha mantıklı gibi geliyor toz üretme açısından. babam kendi evinde halı flex kullanıyor mesela çok şikayetçi değil çünkü toza maruz kalmıyor hiç. ancak kadınlar ev işlerinde v.b. çok toza maruz kalıyor ve bu konu önemli. umarım iyi bir halı alırsınız ve memnn kalırsınz.

inşallah ya,tekrar bir bakalım artık.çok teşekkürler yorumlarınız için.muhtemelen akrilik bakıcaz artık biz de...

23 Mesaj
26 Aralık 2011; 10:16:57 

Oğlumun odasına siyah beyaz halı aradığım için "Royal SALSA" halı almıştım, antibakteriyel. Kesin ve kesin almayın, tüm pislikleri üzerinde topluyor ve de her şey halıya yapışıyor, aralarına giriyor, çıkmıyor, keçeleşiyor , temizliği bir ölüm, süpür süpür gitmiyor, bu halıyı süpürene kadar evin tüm halılarını süpürebilirim , o kadar yani, beni verem ediyor.Kızımın odasına Merinos ipek shaggy almıştım, ondan çok memnun kaldım, o da kabarık ama yumuşacık, o yüzden kendi yatak odama da aldım, ömrü uzun olur mu bilemem ama kullanımı çok rahat.Kızımın odasında 3 yıldır kullanıyorum, hala gayet güzel ve kabarık duruyor, ondan memnunum.Ama sakın Royal salsa almayın siniriniz zıplayabilir benim gibi...

4 Mesaj
6 Nisan 2012; 21:39:59 

Şimdi ilk olarak şunu söyleyeyim @süleymanbastürk adlı arkadaş halıcı olabilir lakin önerdiği modellere bakarak bu işte çok eski olmadığını söyleyebilirim ve onun önerilerini dinlememenizi siz potansiyel müşterilerimize tavsiye ederim.@süleymanbastürk adlı arkadaş alınmasın lütfen.

Şimdi halı olayına gelirsek eğer makine halısı alınacaksa bu memlekette Saray,Koyunlu ve Gümüşsuyudan başkasına bakmamakta fayda vardır.Kalite sıralamasıda aynen yazdığım şekildedir yani 1.sıraya Sarayı 2.sıraya Koyunluyu 3.sıraya da Gümüşsuyunu (eski kalitesinden uzaklaşsada) koyabiliriz. Bu markalar arasında sizlere gözü kapalı alın diyebileceğim Saray'ın Vizyon serisi %100 akrilik iple m2 de 900.000 ilmek ucuyla sektörün en iyi kalitelerinden biridir.Ayrıca yine Saray'ın markaya adını veren Klasik serisinide gözü kapalı alabilirsiniz bu iki kalite hiç abartmadan söylüyorum size 20 yıl üst düzey kullanım şansı verir.Yılların halıcısıyım Vizyon ve Saray Klasik serisinden şikayet eden müşterim çok çok az oldu.Bunun dışında Saray Halıdan Simli Shaggy,Sahil Shaggy,Eccentrik ve Özgün modelleri hariç diğer tüm modelleri gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Gümüşsuyunda ise tavsiye edeceğim seriler Mofroz ve Milenyumdur.Morfoz Milenyuma oranla daha kısa ömürlü olmasına rağmen çok şık modellere sahip ve dekoratif bir üründür.Milenyum ise evladiyelik bir seridir :)
Koyunludaysa Ekol ve Elit serilerini tavsiye ederim.

Son olarak eğer alabiliyorsanız (ki diğer markalarla Saray arasında çok fazla fiyat farkı yok) hepinize Saray almanızı öneririm.Şunu unutmayın halı uzun süreli kullanılan bir üründür o yüzden alırken 100tl - 200tl den kaçıp keçeleşen,su damlasa leke yapan,saç toplayan ve leke çıkmayan halılar alacağınıza biraz dış sıkıp Saray alınmalı diye düşünüyorum.İnanın tavsiyelerimi dinleyenler bana teşekkür edeceklerdir :)))

Saray serileri kalite sıralamam ; Vizyon,Saray,Gold,Sembol,Nepal,3B,Fulya,Irmak ve Anemon

Bakın en sonlarda olan Irmak bile piyasada ki en iyi halılardandır gerisini siz düşünün.

Bilgi Güçtür

4 Mesaj
6 Nisan 2012; 21:43:24 

quote:

Orijinalden alıntı: kararsızkaldım

inşallah ya,tekrar bir bakalım artık.çok teşekkürler yorumlarınız için.muhtemelen akrilik bakıcaz artık biz de...

Sevgili arkadaşım astım hastalarına Saray Sedef serisini tavsiye ediyor.%100 rahatsız olmama garantisi var çünkü bu halı ağaç liflerinden dokunduğu için neredeyse hiç hav vermez toz kaldırmaz o yüzden de astım hastalarına rahatsızlık vermez.Halı ile ilgili her türlü sorularını yanıtlayabilirim 20 yıllık tecrübemle.

Bilgi Güçtür

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Nisan 2012; 13:37:30 

İYİ BİR KONU OLMUŞ İŞİMİZE YARADI

66 Mesaj
9 Mayıs 2012; 18:14:20 

festival halının vizon serisi varmış. bugün onu aldım. tam olarak nasıl bilmiyorum. %100 akrilik, antibakteriyel, 12 mm hav yükseliği varmış. 200*290 500tl'ye aldım. nasıl acaba bilen arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

http://www.festivalhali...ikDetay.aspx?UID=63&f=a buradaki turkuaz 6795A olan halı.

SAMSUNG GALAXY S III

Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

4 Mesaj
15 Mayıs 2012; 11:08:06 

quote:

Orijinalden alıntı: bad_sector

festival halının vizon serisi varmış. bugün onu aldım. tam olarak nasıl bilmiyorum. %100 akrilik, antibakteriyel, 12 mm hav yükseliği varmış. 200*290 500tl'ye aldım. nasıl acaba bilen arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

http://www.festivalhali...ikDetay.aspx?UID=63&f=a buradaki turkuaz 6795A olan halı.

Sevgili dostum fiyat olarak makul fiyata almışsın sayılır.Bende satıyorum aynı halıyı ve ben metrekaresini 85TL den satıyorum yani bahsettiğin halı bende 490 TL + üzerine indirimde yapıyoruz.Halının kalitesine gelince asla Saray ve yukarıda ki mesajımda yazdığım halıların kalitesinde değil ve hiçbir zamanda olamaz çünkü bu halıyı yapan adamlar aslında ihracatçı ve yoğunluğu ihraç ettikleri halılara veriyorlar o yüzden Festival ve Sanat gibi markaları kimseye tavsiye etmem.Neden sattığımı sorarsan sadece müşteriye yok dememek için.Yukarıda verdiğim fiyat konusunda da aldığın yere kızma çünkü her esnaf farklı fiyat verebilir bu esnafın gücü ile alakalı birşeydir.O arkada sana 500 TL vermiş ben indirimimle 450 TL ye veririm ama belki başka bir esnaf 425 TL ye verebilir.Saygılar

Bilgi Güçtür

641 Mesaj
26 Mayıs 2012; 21:16:55 

quote:

Orijinalden alıntı: exTRaCity

Sevgili dostum fiyat olarak makul fiyata almışsın sayılır.Bende satıyorum aynı halıyı ve ben metrekaresini 85TL den satıyorum yani bahsettiğin halı bende 490 TL + üzerine indirimde yapıyoruz.Halının kalitesine gelince asla Saray ve yukarıda ki mesajımda yazdığım halıların kalitesinde değil ve hiçbir zamanda olamaz çünkü bu halıyı yapan adamlar aslında ihracatçı ve yoğunluğu ihraç ettikleri halılara veriyorlar o yüzden Festival ve Sanat gibi markaları kimseye tavsiye etmem.Neden sattığımı sorarsan sadece müşteriye yok dememek için.Yukarıda verdiğim fiyat konusunda da aldığın yere kızma çünkü her esnaf farklı fiyat verebilir bu esnafın gücü ile alakalı birşeydir.O arkada sana 500 TL vermiş ben indirimimle 450 TL ye veririm ama belki başka bir esnaf 425 TL ye verebilir.Saygılar

Angora halı nasıldır?? Fiyatlar 6m2 lik 750-800 gibi, birde defolu olanları denk geldi 400Tl diyorlar alayım mı ne yapayım? Angora istanbul serisi..

4 Mesaj
28 Mayıs 2012; 17:06:09 

quote:

Orijinalden alıntı: fahrenhayt46

Angora halı nasıldır?? Fiyatlar 6m2 lik 750-800 gibi, birde defolu olanları denk geldi 400Tl diyorlar alayım mı ne yapayım? Angora istanbul serisi..

Angora kesinlikle kötü bir halı değil.Lakin söylediğiniz halının metrekare fiyatı 133 liraya falan geliyor (sizin yazdığınız fiyat) ve şu anda açık ara ülkenin en iyi makine halısı olan Saray Vizyon serisinin metrekare fiyatı 120 liradır.Dolayısıyla ben size Saray Halı'nın Vizyon serisini tavsiye ederim.Yok illa modelini çok beğendim Agora alacağım derseniz de fiyatının çok pahalı olduğunu bilin ve ona göre pazarlık yapın.Birde hangi şehirdensiniz acaba sizi birkaç yere yönlendirebilirim.

Bilgi Güçtür

641 Mesaj
28 Mayıs 2012; 18:23:00 

quote:

Orijinalden alıntı: exTRaCity

Angora kesinlikle kötü bir halı değil.Lakin söylediğiniz halının metrekare fiyatı 133 liraya falan geliyor (sizin yazdığınız fiyat) ve şu anda açık ara ülkenin en iyi makine halısı olan Saray Vizyon serisinin metrekare fiyatı 120 liradır.Dolayısıyla ben size Saray Halı'nın Vizyon serisini tavsiye ederim.Yok illa modelini çok beğendim Agora alacağım derseniz de fiyatının çok pahalı olduğunu bilin ve ona göre pazarlık yapın.Birde hangi şehirdensiniz acaba sizi birkaç yere yönlendirebilirim.

Sağol dostum cevap için, K.maraştayım, Saray kaliteli ama angora dan bir model beğendik ve mecburen aldım, 750den iki tane salon halısı.

20 Mesaj
29 Mayıs 2012; 13:21:00 

Yeni Trend 3D Tufting Halılar, el halısına en yakın dokuma tarzıda bu halılarda zigana markasında çok kaliteli ürünler var onlarada bir göz atmanızda fayda var

Arge Grup Satış Yöneticisi

266 Mesaj
4 Temmuz 2012; 15:16:26 

Yatak odasına duvardan duvara halı kaplatmak istiyorum. Anti-bakteriyel ve toz tutmayan cins bir halı bakıyorum. Tavsiyeniz var mı arkadaşlar?

88 Mesaj
10 Ağustos 2012; 8:45:40 

Eylül de düğünüm var tek eksiğim halı kaldı, çok yabancı olduğum bir konu yardımcı olabilcek arkadaşlar varsa çok memnun olurum.

1135 Mesaj
13 Ağustos 2012; 20:11:22 

http://www.e-hali.com/index.php bu adresten halı almayı düşünüyoruz güvenilirmidir? kredikartı yok tek secenek havale fiyatları uygun bir bilginiz varmı alalımmı bu adresten?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srabonn -- 13 Ağustos 2012; 20:14:22 >

97 Mesaj
15 Ağustos 2012; 11:15:41 

exTRaCity Hocam merhaba;

Halı malzemeleri arasındaki farkları ve avantajları dezavantajları konusunda bilgi vermeniz mümkün olabilir mi acaba (akrilik, polyamid, yün vb.)? Bu malzemelerin avantajı ve dezavantajı nedir?

bir de confetti halı nasıl acaba sizce (benimhalim.com)?

Biz salonumuza halı bakıyoruz, sizin önerebileceğiz, modern görünümlü bir halı var mıdır (500-600.-TL civarında)?

Şimdiden teşekkür ederim.

1135 Mesaj
18 Ağustos 2012; 12:45:38 

Kaşmir jade J005-01 kemik model halı aldık 1 hafta oldu şu an çok memnunuz çok güzel bir halı. 6 metrekare halının 570 lira liste fiyatı var 440 liranın altında bir fiyata aldık bilginiz olsun.

158 Mesaj
23 Ekim 2012; 12:58:33 

Reform halı (el dokuması) hakkında bilgisi olan arkadaş var mı_?
m2 fiyatı 430 tl gibi ve 2.cisini yarı fiyatına veriyorlar.

2052 Mesaj
25 Ekim 2012; 22:36:38 

saray aldım bende.

“Allah'ın kanununda asla değişiklik bulamazsın.” ( Ahzab 62)

372 Mesaj
14 Ocak 2013; 1:59:58 

http://www.sarayhali.co...roductdetay.aspx?PID=40

Bu hali hakkında düşüncelerinizi bekliyorum... Teşekkürler...

"Türk Milleti, kendinin ve memleketinin yüksek menfaatleri aleyhine çalışmak isteyen
bozguncu alçak, vatansız, milliyetsiz beyinsizlerin saçmalamalarındaki gizli ve kirli emelleri anlamayacak
ve onlara müsamaha edecek bir heyet değildir. K.Atatürk

149 Mesaj
24 Ocak 2013; 11:12:02 

merhaba
nepal halıları gerçek yün mü? kök boya olması kullanım sıkıntısı yaratır mı
birde model adı mı nepal çünkü demin tr dokunduğunu okudum

859 Mesaj
25 Ocak 2013; 11:18:05 

saray halı en iyisi, bütçeniz müsaitse, ben tifany serenat serisi aldım, tüyleri çıkıyo, çok uyguna aldım nerdeyse yarı yarıya

SONY VAIO F13L8E

149 Mesaj
5 Şubat 2013; 11:28:10 

quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

saray halı en iyisi, bütçeniz müsaitse, ben tifany serenat serisi aldım, tüyleri çıkıyo, çok uyguna aldım nerdeyse yarı yarıya

uygun fiyata nereden aldın?

859 Mesaj
5 Şubat 2013; 14:27:17 

quote:

Orijinalden alıntı: can.avar

uygun fiyata nereden aldın?

ben malatyadayım ama şu an da yanımda yok, telefon numarasını bulunca mesaj atarım isterseniz

SONY VAIO F13L8E

149 Mesaj
5 Şubat 2013; 14:39:26 

quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

ben malatyadayım ama şu an da yanımda yok, telefon numarasını bulunca mesaj atarım isterseniz

bende izmirdeyim uygun fiyatlıysa kargo masrafı çokta fazla olmaz sanırım
gönderirseniz sevinirim numarasını
teşekkürler

4 Mesaj
5 Şubat 2013; 15:40:19 

Ben evimde Festival halı kullanıyorum yaklaşık 2 yıldır hiçbir sorun problem yaşamadım.Şikayetvar gibi şikayet sitelerinde toplamda 11 adet şikayeti var ve hepside benim okuduğum kadarı ile kaprisli müşteriler.Herkese tavsiye ederim.

2 Mesaj
1 Nisan 2013; 15:07:37 

Merhaba,
Halıcılığın merkezi Ispartada minyatür halıcılık ve portre halıcılıkla ilgili bilgi vermek istiyorum.
Davrazz El Sanatları merkezi olarak dünyada bir ilki yapıyoruz ne mi?
Her türlü resim ve materyali halıya işliyoruz.Mesela bir fotoğrafı aynen 3 boyutlu olarak halıya dokuyoruz.Bu çalışmayı başka yerde görmüş olabilirsiniz.
Ancak bizim en büyük farkımız şu ki biz tamamen el işçiliğiyle dokuma ile bunu yapıyoruz.
Bir fotoğrafı 1 haftada halıya dokuyoruz.Makine dokumacılığı bunu 1 günde 2000 halıya dokuyabilir.
Ama biz bunu el dokumasıyla uzman kadromuzla yapıyoruz.
Fark şu ki makine halısı bu işi en fazla 3-5 renk kullanarak yapabilir ve mat görünüm verir.
El dokuması ise 12-19 renk kulanılarak yapılır ve canlı 3 büyoutlu bir görüntü verdirir ki halıcılıktan anlamak gerekmez göz ile bu farkı anlayabilirsiniz.
Ayrıca el emeğinin yerini hiç bir zaman makina tutamaz.
Yurt dışı ağırlıklı çalıştığımız ürünlerimizi www.davrazz.com sitemizden görebilirsiniz.
Sizinde fikirlerinizi ve önerilerinizi görüşlerinizi bekliyoruz.

2091 Mesaj
1 Nisan 2013; 17:30:16 

Milas Halısı alın en güzeli

83 Mesaj
21 Temmuz 2013; 19:41:51 

Yeni ev kuran arkadaşlara tecrübelerimi aktarayım.
1 yıllık evliyim. Evime 2 farklı marka halı aldım.
İpek ve
Festival.
Spotçudan aldığım için hemen hemen aynı fiyatlara aldım ama Festival normalde daha pahalı.
İpek markalı halı yı hiç mi hiç tavsiye etmiyorum.
Tüylenme , aralardan iplik çıkması gibi problemleri var.
Festivalin halıları ise gerçekten güzel. İşçiliği güzel tüylenme yok. Desenleri de gayet güzel bence.

2 Mesaj
23 Temmuz 2013; 13:44:35 

Reform Halı da el halısı görünümlü el halısına çok yakın makine halıları varmış arkadaşlar,reklamlarında bu halılar Amerika da falan ödül almış,konu hakkında bilgisi olan var mı,bu halılar nasıl üretiliyor ????? acil yardım evleniyorum,eksikleri tamamlamam lazım

1 Mesaj
24 Temmuz 2013; 18:38:41 

Reform Halı Türkiye'de çok fazla duyulmuş değil ama Amerikanın en değerli halısı ödülünü alan tek Türk Halı üreticisi. Bu ödülü dünyada ilk defa ürettikleri el halısı görünümünde makina halısı ile almışlar.

3-4 senedir de Türkiyede satmaya başladılar. Çok güzel tasarımları var , fiyatları da uygun. Tavsiye ederim.

Bu mesajda bahsedilenler: mamko-np

1 Mesaj
26 Temmuz 2013; 15:18:16 

arkadaslar cok uzun zaman makına halısı kullandık ama ne kır nede pislıkten hastalıktan kurtulamadık gecenlerde biraz paraya kıyıp el dokuma halısı begendik ve aldık cok memnunuz arkadaslar. hatta tum el dokuma halılarında buyuk indirim vardı. Maskodan aldık halıları myhome diye bi halıcı tavsiye ediyorum hem uygun fiyatlar hem el dokuma halısı ...

1 Mesaj
3 Ağustos 2013; 12:35:42 

hello , evim şahaneden görmüştüm,ben aldım memnunum :)

483 Mesaj
4 Ağustos 2013; 4:30:39 

Halılara Yüksek ücretler ödemenize gerek yok bende halı işi ile uğraşıyorum hepsi G.Antepde Organize Sanayide Aynı standartlarda çıkıyor. Satıcıların %100 yündür %80 yündür yalanlarına itibar etmeyin gerçek yün makinada dokunmaz elde dokunan halıda 800-900 TL'ye satılmaz.

Dikkat etmeniz gerek halının yünle birlikte neyle üretildiğine bakın polyester mi akriliktem mi üretilmiş.

polyester zamanla keçeleşir kıl tüy toplar fakat akrilik iplik uzun ömürlüdür yünel birlikte makinada dokunur.

ortalam örnek oalrak 6m2 500 TL'yi geçmemelidir. diğerleri abartılı fiyatlardır..

bulundğum şehirde 20 yıllık işletmeciyiz 20 Yıllık Müşterilerimiz vardır sakın ha halı alcam diye kazıklanmayın Markaların dünya markası oluşuna inanmayın sadece isim kiralanmıştır onun dışında bir esprisi yoktur önereceğim markalar

Merinos-Dinarsu-Padişah-Saray-Koyunlu-Gümüşsuyu

bir halının rengi ve kalınlığı kalitesini belli etmez kullanış açısından rahat temizlemsi kolay bir ürün için tüm markalarda KLASİK serilerini tercih edin...

Püf Nokta ; halının kalınlığını kontrol etemk yerine üzerini elinizin yan tarafıyla sürtün elinize yün toplayabiliyorsanız o halıyı alabilirsiniz şayet bu işlemi yaptığınız halı elinizde yanma yapar tüy vermezse satıcıya aldırmadan o mağazayı terk edin

"HERKEŞE BENDEN ÇAY"

3 Mesaj
5 Ağustos 2013; 1:22:44 

Ankara halı yıkama sektöründe güvenli yöntem 10 yıldır güvenle hizmet www.liderhaliyikama.com 0312 480 10 84 - 0312 364 12 13 Web sitemizden referanslarmıza bakınız. Türkiye genelinde marka olmuş bir çok kuruluşun halı yıkama koltuk yıkama,yerinde halı yıkama ve toplu halı,battaniye,yorgan,perde yıkama işlemlerini yaptık .BAŞARI AYRINTIDA GİZLİDİR ...

0

Ankara halı yıkama sektöründe güvenli yöntem 10 yıldır güvenle hizmet www.liderhaliyikama.com 0312 480 10 84 - 0312 364 12 13 Web sitemizden referanslarmıza bakınız. Türkiye genelinde marka olmuş bir çok kuruluşun halı yıkama koltuk yıkama,yerinde halı yıkama ve toplu halı,battaniye,yorgan,perde yıkama işlemlerini yaptık .BAŞARI AYRINTIDA GİZLİDİR ...

2 Mesaj
13 Ağustos 2013; 13:11:21 

nasıl bi halı aldınız makine mi yoksa el halısı tarzı bişey mi,kullanışlımıdır yıkama temizlik vs .

Bu mesajda bahsedilenler: julies

125 Mesaj
19 Ağustos 2013; 10:47:09 

Merhaba Arkadaşlar
Ben geçen hafta Ankarada "Güzel Halı" mağazalarından evime halı aldım. Fiyat olarak gayet ekonomik ürün çeşitleri de baya fazla. Salon için Bahariye Halı markasını tercih ettim koridor ve diğer alanlar için ise Güzel halının kendi markasını aldım. Güzel halının kendi fabrikası yok. Farklı fabrikalara üretim yaptırıyor. Her markanın benzer modellerini görebilirsiniz. Şimdilik halıları çok beğendim. Renk doku yumuşaklık gayet iyi. Tabı iyi olup olmadığını ilerde üzerine birşey dökülünce, yıkanınca daha iyi anlaşılır. Birden fazla mağaza var şaşmaz kavşağı sanırım en büyüklerinden biri çeşit baya fazla. Ürün alırken önemli konulardan biride tabi müşteri ilişkileri. Şu ana kadar gayet anlayışlı idiler. Halıda ufak bir gölge iz vardı. Hiç sorgulamadan alıp değiştiler. Sonra farkettik ki bu leke değil halının deseni yine itiraz etmeden yeni bir modelle değişim sağladılar.
Birde halı alırken internetten boşuna bakmayın modellere. Resimler hiç gerçeği yansıtmıyor.Birebir görmek lazım. Neredeyse evimin tamamını internetten satın alarak döşedim ancak bu numara halı alırken tutmadı.

Kuralınız imza dışıdır! || Uymanız gereken kural imzalarını okumak için tıklamanıza gerek yok

125 Mesaj
19 Ağustos 2013; 10:50:41 

Kesinlikle satıcıların gazına gelip Şagy diye tabir edilen modelleri tercih etmemelisin. Toz ve temizlik hassasiyeti olanlar için tam bir dert :)

Bu mesajda bahsedilenler: cevat_kelle

Kuralınız imza dışıdır! || Uymanız gereken kural imzalarını okumak için tıklamanıza gerek yok

17 Mesaj
19 Eylül 2013; 17:36:38 

Bugün Atlas halıya baktık..Nano teknoloji ile üretiliyormuş..Sıvı geçirmiyor ve leke tutmuyor..Kararsız kaldık..Bu konuda bilgisi olan veya atlas halı kullanan var mı?

311 Mesaj
25 Eylül 2013; 16:50:16 

tanınmamış adını çok fazla duymamış markalardan uzak durun mutlaka

"Türkiye’de bazı güçler var, onları anlattık kendisine. O da “Bizim gücümüz nedir” diye sordu. “Bizim gücümüz kalbimizdir” dedik. “Peki transfer?” diyor, ben “Give me two days” diyorum. Peki “Şu pozisyona adam” diyor ben bu kez “possible” deyince seviniyor ancak “But give me two weeks” dediğimde yıkılıyor. En sonunda “gücümüz yok baş edemeyiz” dedi. “Baş edeceğiz, zaten böyle kazanacağımız için sen efsane olacaksın”

Önder Özen - Slaven Bilic

1 Mesaj
26 Eylül 2013; 11:16:11 

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

bununla alakalı açılmış konu bulamadım..

bilgisi ve tecrübesi olupta paylaşacak olan varsa sevinirim..

bir de uygun fiyata nerelerden (istanbul) temin edebiliriz..

teşekkürler...

En ucuzu çünkü SAHİBİNDEN !!!

Aradığınız tüm ithal duvar kağıtları ve yerli duvar kağıtları burada

www.sahibindenduvarkagidi.com

1 Mesaj
20 Aralık 2013; 23:51:23 

Biz Bingo Halı ve Koltuk Yıkama 2003 Yılından beri hizmet vererek müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini siz değerli müşterilemizin güveniyle büyümektedir. Sadece temizlik hizmeti vermektedir. İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren Bingo Halı Yıkama, alanında “en iyi olmak” ve “en iyi kalmak” amacıyla çalışmalarını sizlerden aldığı güçle sürdürmektedir. www.bingohaliyikama.net 0312 481 94 68

1 Mesaj
22 Aralık 2013; 16:46:53 

arkadaşlar merhaba,
halı çok geniş bir konudur. ürün yelpazesi çok geniştir. marka olarak olaya baktığınızda da şu marka iyi bu marka iyi demek çok zor. çünkü hemen hemen bütün firmaların kullandığı hammadde aynıdır, kalitesi de üç aşağı beş yukarı benzerdir. markalar arasında ki fiyat farkı daha çok o halının maliyetli veya daha kalite olmasından değil, markanın pazarlama politikasından kaynaklanır. halihazırda piyasada ki birçok firma kendisi için bir hedef kitle belirlemiş ve satışlarını o kitlenin alım gücüne göre belirlemiştir. anlayacağınız halı almak zor bir konudur. çok düşünmeyin beğendiğinizi alın derim :)

www.saferug.blogspot.com

483 Mesaj
16 Mayıs 2014; 22:13:23 

quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

polyrester veya akrilikse hiç düşünmeyin. Rengi görntüsü sizi aldatmasın. Elde veya makinede dokunmuş yün halı tercih edin.

3 sene sonra sana cevap vereyim Yün makina da dokunmaz Akrilik En kaliteli halı maddesidir. evet polyester (naylon) büyük sıkıntı

TÜM SORULAR İÇİN PM ATABİLİRSİNİZ

"HERKEŞE BENDEN ÇAY"

2448 Mesaj
16 Mayıs 2014; 22:36:33 

quote:

Orijinalden alıntı: NeDiyemMahmutMuDiyem

3 sene sonra sana cevap vereyim Yün makina da dokunmaz Akrilik En kaliteli halı maddesidir. evet polyester (naylon) büyük sıkıntı

TÜM SORULAR İÇİN PM ATABİLİRSİNİZ

Fabrika işi yün halılar mevcuttur. Sentetik bir iplik olan akriligin en kaliteli oldugunu iddia eden birisine hicbir sorum olamaz.

Love is a force of nature...
Sayfa:   <<      [2]
Sayfa: <<      [2]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.625