Şimdi Ara

Teşhir ürünü telefon almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
12.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba. Geçenlerde darty flatofise uğradım. Ve artık "0" ı bulunmayan w950i, K810i, w380i, w760i, k750i ve k850i gördüm. Hepsi teşhür ürünü ve onun benzeri ürünlermiş. Kalite sınıflarıda var A B C sınıfı diye. Üzerinde ne sorunu olduğu yazıyor.

Ama asıl sormak istediğim şu; 2. el telefonalra hiç güvenmiyorum ama teşhir diyince daha farklı bir istek uyandı bende. K810i ile W950i arasındaydım ama varolan k750i min kamerasını ayda yılda bir kullandığımı arkedince kameradan vazgeçip w950i dedim.

W950i nin ordaki fiyatı 300 TL. Sizce teşhir ürünü olan bu telefonu almalımıyım? 2 yıl garanti var yine(telpa). Ama şöyle birşeyde var. Orda telefonu zaten deneyeceğiz ama mağazadan çıktığımızda artık muhatabımız mağaza değil. Yani iade sözkonusu değil garanti bizim muhatabımız olacak. Sizce ne yapmalıyım? Aşığım w950i ye onu almalımıyım? Daha önce bu şekilde bir ürün alan varsa bilgi verebilir mi lütfen? Şimdiden teşekkür ediyorum.

• Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Telefonu mağazada denerken acele etmeyin, iyice her özelliğini kontrol edin.
    2 yıl garantisi olması da gayet iyi, iade etmeyiverirsiniz ne olacak?
    Bozulursa 'elinizde patlamayacak' sonuçta.
    2 yıl kapı gibi garantisi var.

Bence alın.
    Bir de diğer modellerin fiyatlarını hatırlıyorsanız yazabilir misiniz?
  • darty'de ben o telefonları çok kurcalıyorum... dışında çizik renk solması atması yoksa alabilirsiniz başka arızası olacağını sanmıyorum bir de bataryalarını sıfır mı vereceklermiş?
  • quote:

Orjinalden alıntı: rollbar

Telefonu mağazada denerken acele etmeyin, iyice her özelliğini kontrol edin.
    2 yıl garantisi olması da gayet iyi, iade etmeyiverirsiniz ne olacak?
    Bozulursa 'elinizde patlamayacak' sonuçta.
    2 yıl kapı gibi garantisi var.

Bence alın.
    Bir de diğer modellerin fiyatlarını hatırlıyorsanız yazabilir misiniz?

K750i - 199 yada 299 du hatırlamıyorum şuanda,
    W950i, K810i, W380i - 299 TL
    K850i vardı 2-3 tane - 499 TL
    Ve bol bol samsung vardı. Genellikle d900i L700 falan. d900i yide 199 yada 149 diye hatırlıyorum.
    Kusura bakmayın hatırlayabildiklerim bu kadar. Fırsatım olursa hemen inceleyip w950i yi almak istiyorum.
    Aşığım o telefona

@crazyarif;
    Telefonun kendisi ne kadar 0* sa bataryalarıda aynı şekil. Üzerinde yazıyor eksiği varsa. Full aksesuar demek batarya flnda dahil herşey içinde. Doğal olarak kullanılmış batarya oluyor sanırım tıpkı telefon gibi. Alacaksanız A sınıfı almaya çalışın. B çok mecbursanız. C ve aşağısını kimse tavsiye etmiyor.

• K750i 199 mu? Sanki pahalı gibi geldi. Yanılmıyorsam bir kampanya da bundan çok daha ucuza satmışlardı. Yetişememiştim o kampanyaya..
  • quote:

Orjinalden alıntı: danGerfuLL

K750i 199 mu? Sanki pahalı gibi geldi. Yanılmıyorsam bir kampanya da bundan çok daha ucuza satmışlardı. Yetişememiştim o kampanyaya..

O kampanyada sıfır k750i 199 a satılmıştı. Burda ise
  • bu darty nerde? yenibosnadaki mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: photo_canon1

bu darty nerde? yenibosnadaki mi?

Metrobüsün Ayvansaray durağında inip biraz içeri doğru yürümeniz gerekiyor. Uzaktan görünüyor zaten koçtaş darty flatofis diye.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AurorAbeam

Herkese merhaba. Geçenlerde darty flatofise uğradım. Ve artık "0" ı bulunmayan w950i, K810i, w380i, w760i, k750i ve k850i gördüm. Hepsi teşhür ürünü ve onun benzeri ürünlermiş. Kalite sınıflarıda var A B C sınıfı diye. Üzerinde ne sorunu olduğu yazıyor.

Ama asıl sormak istediğim şu; 2. el telefonalra hiç güvenmiyorum ama teşhir diyince daha farklı bir istek uyandı bende. K810i ile W950i arasındaydım ama varolan k750i min kamerasını ayda yılda bir kullandığımı arkedince kameradan vazgeçip w950i dedim.

W950i nin ordaki fiyatı 300 TL. Sizce teşhir ürünü olan bu telefonu almalımıyım? 2 yıl garanti var yine(telpa). Ama şöyle birşeyde var. Orda telefonu zaten deneyeceğiz ama mağazadan çıktığımızda artık muhatabımız mağaza değil. Yani iade sözkonusu değil garanti bizim muhatabımız olacak. Sizce ne yapmalıyım? Aşığım w950i ye onu almalımıyım? Daha önce bu şekilde bir ürün alan varsa bilgi verebilir mi lütfen? Şimdiden teşekkür ediyorum.

bence almanda bi sakınca yok
    tabiiki iyice kontrol et
    2 yıl garantisi olduktan sonra bi problem olmaz

• Kaldıysa alın derim, ilanı bende görmüştüm çok uygun fiyatlılardı.
    Yeni pil alsanız bile telefonlar inanılmaz ucuza geliyor.
  • Bence alma, herkes ellemiş, kurcalamış vs.. Öyle telefon alacağına forumun 2.el bölümünden garantili ve ilk sahibinden temiz telefon bakarım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: heartless

Bence alma, herkes ellemiş, kurcalamış vs.. Öyle telefon alacağına forumun 2.el bölümünden garantili ve ilk sahibinden temiz telefon bakarım.

ikinci el telefona nasıl güveneceksin peki adam kimbilir neler yptı telefonla ya da kimbilir neden satıyor telefonu
  • yazılımsal veya donanımsal bi sorunu olacağını sanmıyorum teşhir telefonu olduğu için ama elden ele biraz çizik ve kir olabilir. Bir de batarya ömrü biraz kısalmış olur bunun dışında bi sorun olacağını sanmıyorum. Şunu da söylüyeyim teşhir ürünlerinin biraz daha ucuz olması gerekir bu saydığım nedenlerden dolayı standart fiyat neyse o fiyattan verecekse bence alma
  • quote:

Orjinalden alıntı: pwner

yazılımsal veya donanımsal bi sorunu olacağını sanmıyorum teşhir telefonu olduğu için ama elden ele biraz çizik ve kir olabilir. Bir de batarya ömrü biraz kısalmış olur bunun dışında bi sorun olacağını sanmıyorum. Şunu da söylüyeyim teşhir ürünlerinin biraz daha ucuz olması gerekir bu saydığım nedenlerden dolayı standart fiyat neyse o fiyattan verecekse bence alma

Haklısınız. Normalde olsa hiç üzerinde bile durmazdım ama bu telefonların artık gelmeyeceğini bilmek insanı bu yollara sevk ediyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yamanweb06

quote:

Orjinalden alıntı: heartless

Bence alma, herkes ellemiş, kurcalamış vs.. Öyle telefon alacağına forumun 2.el bölümünden garantili ve ilk sahibinden temiz telefon bakarım.

ikinci el telefona nasıl güveneceksin peki adam kimbilir neler yptı telefonla ya da kimbilir neden satıyor telefonu

Araştırır, gider güvenilir insanlardan alır. Böyle insanlar forumda var. Neyse hangi smiley'i nerede kullanacağına dikkat et.

• Öncelikle şunu söylemeliyim üzerinde A , B ,C yazan ürünler kesinlikle tehşir değil,arızası nedeniyle müşteriden iade alınıp teknik servis görmüş cihazlardır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: makhan

Öncelikle şunu söylemeliyim üzerinde A , B ,C yazan ürünler kesinlikle tehşir değil,arızası nedeniyle müşteriden iade alınıp teknik servis görmüş cihazlardır.

Aaaaaa

Hayallerimi yıktınız Ben bir daha nerden bulurum w950i yada k810i
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.