Şimdi Ara

Jabra Halo; Çift mikrofonlu Bluetooth kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bluetooth kulaklıklarıyla tanınan elekontronik komponent üreticisi Jabra, CTIA Wireless etkinliğinde Halo isimli yeni kulaklığını tanıttı. Bluetoot destekli kulaklığın en önemli özelliklerinden biri olarak üzerinde çift mikrofon bulundurması gösteriliyor. Mikrofonlara ek olarak firmanın Noise Blackout teknolojisiyle donatılan Jabra Halo, bu kombinasyon sayesinde gürültü önleyebilme yeteneğini de beraberinde getiriyor.

Bluetooth desteği olmayan cihazlar için 3.5mm konnektörüne de sahip olan A2DP stereo destekli kulaklık, çift cihaz ile kullanılabiliyor. Dahili pili ile tam şarjda 6 saatle kadar konuşma ve müzik dinleme süresi sunan kulaklık, dokunmatik hassasiyetli kontrol tuşlarına sahip. Yaklaşık 85 gram ağırlığında olan Bluetooth kulaklığın Mayıs ayı içerisinde satışa sunulması beklenirken yurt dışı fiyatı 130$ seviyesinde olacak.

• şık birşeye benziyor..
  • Çift mikrofonun ne gibi artısı olacak ki?

Telefonlar konuşurken sesi stereo mu verecek acaba?...
  • Çift mikrofon her halikarda tek mikrofondan iyidir.Sesin karşı tarafa daha iyi iletişimi açısından.Ürün gerçekten güzel.
  • Güzelmiş gerçekten.
  • quote:

Orjinalden alıntı: thedeparted

Çift mikrofonun ne gibi artısı olacak ki?

Telefonlar konuşurken sesi stereo mu verecek acaba?...

Arka plandaki gürültünün ortadan kaldırması için ekstradan mikrofon ekleniyor.
  • Yarışmada kazandım çok güzel bir kulaklık danimarkdan geldi :D
  • ASLINDA AZ KALDI DESEM BİZİM GETİRECEĞİMİZ KULAKLIK İLE PİYASADA COK SES GETIRECEĞİZ AZ KALDI REKLAMINI BURADAN YAPACAGIZ BU SES KALITESINE INANAMAYACAKSINIZ FIYATI ODA KALITESI ILE KIYASLANDIGINDA EMSALLERIYLE COK HESAPLI OLACAK .................MARKA REKLAMINI YAPACAGIZ ŞUAN DEĞİ
  • BURADA BUNLARI YAZABILMEK COK GUZEL ACIKCASI MERAK ETTIM GIRDIM SANIRIM GETIRECEGIMIZ KULAKLIK YAZARKEN BILE BILE HEYCANLANDIRIYOR .......:))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.