Şimdi Ara

HTC Snap, QWERTY klavyesiyle boy gösterdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir süre önce 2009 yılı yol haritasını internette yayınlayan HTC'nin yeni ürünleri yavaş yavaş kendisini göstermeye başladı. Firma bugün,

CTIA Wireless 2009 etkinliği kapsamında QWERTY klavyeli Snap modelini sergiledi.

QWERTY klavyesiyle ilgi toplayan Snap, dört band GSM ve HSDPA şebekelerini destekliyor ve Qualcomm'un 528 MHz saat hızlı işlemcisinden güç alıyor. 192 MB RAM'e, 256 MB ROM'a sahip cihazda işletim sistemi olarak Windows Mobile 6.1 Professional uygun görülmüş. 116.5 x 61.5 x 12 mm boyutlarında ve 120 gram ağırlığında dizayn edilen Snap'de 2.4 inç, 240x320 piksel LED aydınlatmalı ekran bulunuyor ve ekran 65.536 rengi görüntüleyebiliyor. HTC'nin yeni cihazında 2 megapiksel kameraya yer vererek megapiksel savaşından uzak kalmaya karar verdiğini görüyoruz.

Son olarak Snap'in bağlantı seçenekleri arasında Bluetooth, WI-FI ve GPS mevcut. 1500 mAh kapasiteli lityum iyon bataryayla yaz aylarına doğru satışa sunulması beklenen cihazın fiyatı şu an için belli değil.

Teknik özellikler:

Şebeke:
    Quadband GSM

EDGE desteği:
    Var, 10. sınıf

HSDPA desteği:
    Var

İşletim sistemi:
    Windows Mobile 6.1 Professional

İşlemci:
    528MHz Qualcomm MSM 7225

RAM / ROM:
    192 MB / 256 MB

Boyut ve ağırlık:
    116.5 x 61.5 x 12 mm / 120 gram

Ekran:
    2.4 inç, 320x240 piksel, 65.536 renk, TFT

Bellek:
    16 GB'a kadar microSD desteği

Kamera:
    2 Megapiksel

Bluetooth:
    Var, v2.0 + A2DP

WI-FI:
    Var, 802.11b/g

GPS:
    Var (A-GPS desteği)

Batarya:
    1500 mAh lityum iyon (380 saate kadar bekleme; 510 dakikaya kadar konuşma süresi)*

• biraz külüstür tipli ama güzel olmus bir yandanda :D
  • Bence USA de pazar payı yüksek olan palm treo pro nun karşısına çıkacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tazymazy35 -- 1 Nisan 2009; 21:56:42 >
  • evet külüstür gözüküyo gerçekten...
  • Yuvarlak hatlar cihazı biraz ince göstermiş siyah da yakışmış. Ben beğendim bence iyi bir görünüşü var.
  • HTC ye yakıştıramadım takoz gibi bişi :)
  • bu cihazlar iyi güzelde neden bu kadar küçük olur ekranları

se p1 gibi bi klavye koysalarda adam gibi bi ekran olsa imkansız mı yan i
  • Blackberry e rakip bir cihazda HTC den maasallah kriz etkilemişe benzemiyor HTC i boyuna tel çıkartıyo..
  • herkeste bir takoz ve külüstür lafı anlam vermek güç.İhtiyaca uygun olarak çok güzel bir pda özellikle qwert klavyesi çok başarılı görünüyor benim gibi Mail kullanımı çok sık olan kişiler için başarılı bir cihaz ve tasarım.
  • Palm ile değil de blackberry ile rekabet için olabilir. Palm tasarım şeklini değiştirdi zaten onla rekabet etmeye gerek kalmadı. Bu şekildeki son tasarımı Treo pro oldu. Artık şu palm'ın değiştiğini görün nolur. Bazı partilerin değiştiğine inanıp gerçekten değişenlere haksızlık etmek oluyo mu yani? Hiçbir palm başlığıyla ilgilenilmiyo tabi ne kadar yol katettiği de bilinmiyor. Amansız olun biraz
  • quote:

Orjinalden alıntı: onurkillinc

Palm ile değil de blackberry ile rekabet için olabilir. Palm tasarım şeklini değiştirdi zaten onla rekabet etmeye gerek kalmadı. Bu şekildeki son tasarımı Treo pro oldu. Artık şu palm'ın değiştiğini görün nolur. Bazı partilerin değiştiğine inanıp gerçekten değişenlere haksızlık etmek oluyo mu yani? Hiçbir palm başlığıyla ilgilenilmiyo tabi ne kadar yol katettiği de bilinmiyor. Amansız olun biraz

Üstad eski bir palm kullanıcısı olarak Palm in ne kadar başarılı bir cihaz olduğunu çok iyibiliyorum görüşlerine katılıyorum .Sadece dizayn olarak rakip olabilir di kastım.
    Yoksa web os la zaten koparıcak ipleri palm Gördüğü tek rakip İphone şu an çıkış tarihi bile 2g lerin kontrat bitiş tarihine göre ayarlandı.Gönlüm her zaman palm den yana.Hele bir pre çıksın .

• palm ve blackberrye benzetmişler o yuvarlak dokunmatik joysticki ama o kahverengi kısım hoşuma gitmedi çok eski gösteriyor aleti
  • CİHAZ SATIŞTA

http://www.hepsiburada.com/htc-snap/productDetails.aspx?categoryid=371946&productid=telcephtcsnap#tablnk

arkadaşlar ben telefonu çok beğendim daha önce kullananlar oldu mu
  • Fiyatı Özelliklerine Göre İyi Bence...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.