Şimdi Ara

Yaratıcı 1 Nisan Şakaları? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
25.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: tahqra

quote:

Orjinalden alıntı: Hazan

Bir kaç sene önce forumda okumuştum sanırım, şaka şöyleki;

okula önceden evde yapmış olduğunuz menemeni iyice karıştırıyorsunuz ve poşete koyuyorsunuz, derste arkada 3 kişi oturuyosunuz şakayı yapacak arkadaş ortada oturuyor, sınıf sessizken ve hocanın arkası dönükken arkadaş "öğğğkkk, ağğğ" diyecek ve hemen poşetin içindeki menemeni sıranın üstüne dökecek hoca gelecek bakacak tabii sonra yandaki iki arkadaştan biri çantasından çıkarıp ekmeği ikiye bölecek "al kardeşim" diyip başlayacaklar yemeye..

tabii önceden masanın üstünü baya bi silin yemek için..

Bu şaka tam olarak böyle değil. Ordaki kusan arkadaş poşetin içine kusucak sonra ordan yiyicekler. Sıranın üstünden değil yani

üni.de Yeni gelen çaylaklara yapılan(genelde kızlara) Artık modası geçmiş bir şaka

• Biz geçen sene çok güzel ve basit bi şaka yapmıştık. Herkese tavsiye ederim:)

Anlatımı; 3-4 tane yumurta aldık. Arkadasların ceketlerinin cebine anlamayacağı şekilde koyduk ve cebinin orayı tebeşirle az bişey çizdik. Sonra üstün tebeşir olmuş dedik ve çizik olan yeri sildi. (tabi yumurta kırıldı:D) Sonra arkadastan silgi istedik, kalem istedik yani anlayacağınız o cebine elini sokacağı herşeyi yaptık ve en sonunda elini cebe sokunca aldığı durumu siz düşünün
  • bu dis macunu aklima yatti hocaya yapicam

acaba ogleden sonrami yapsam yemek yedikten sonra kusma olasiligi nedir
  • quote:

Orjinalden alıntı: $WINDLE

bu dis macunu aklima yatti hocaya yapicam

acaba ogleden sonrami yapsam yemek yedikten sonra kusma olasiligi nedir

dişmacunlu büssküvü yerim ki ben güzel olur hem ferah ferah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcePath -- 31 Mart 2009; 21:40:42 >

• DH

harika şakalar mutlaka birini yapıcam
  • beyler dis macunu olarak ne onerirsiniz?evde ipana var ama o kokuyor problem olurmu?
  • arkadaşlar 1 nisanın ilk dakikalarında msn deki arkadaşlara şaka yapmak istiyorum bilgisayar başında yapabileceğimiz şakalar varmı zeoken filan hariç
  • lanet olsun gözümden yaş geldi abi "ayşegöt" ne ya
  • Nazım hoca bi anlasın varya offf. Bitersin olum. Hayatın kararır
  • bu sene ne yapmak lazım
  • ygs
  • quote:

Orijinalden alıntı: blade8572

bu sene ne yapmak lazım

YGS yüzünden kimse 1 Nisan'ı hatırlamaz o yüzden YGS'den birkaç saat sonra birkaç arkadaşa "Yine şifre çıkmış" demeyi düşünüyorum.
  • Acaba rondo arası tuz mu yoksa diş macunu mu daha iyi olur
  • ygs iptal oldu ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

deneme2:
    -meliscan benimle çıkar mısın?
    -uzun zamandır bu teklifi bekliyorum erbilgün. senden çok hoşlanıyorum. cevabım evet :)
    -seni seviyorum meliscan. bugün hayatımın en mutlu günü.
    -Şaka yaptım salak nasıl yedin ama.Ne çıkcam la senle alnımda mal mı yazıyo
    -

KIZ DIYCEK 1 NISAN

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.