Şimdi Ara

Corsair bazı USB bellekleri için istasyon hazırladı; Voyager Port

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dominator GT serisi yüksek performanslı bellek kitleriyle dikkatleri üzerine çeken ayrıca kullanıma sunduğu ilk modeliyle SSD pazarına da adam atım bellek ve depolama çözümleri üreticisi Corsair, çevresel koşullara dayanaklı, Flash Voyager serisi USB bellekleri için hazırladığı yeni istasyonunu duyurdu.

Corsair'in Voyager Port olarak isimlendirdiği istasyona, içeriğin kullanııclar tarafından hızlı bir şekilde yedeklenebilmesi için NovaBACKUP 10 yazılımı eşlik ediyor. Tek tuşla yedekleme yapabilen istasyon 10 yıllık garanti ile kullanıma sunulurken, Corsair özellikle sıkı USB bellek kullanıcılarını gözüne kestirmiş durumda.

Flash Voyager serisi USB ailesini daha popüler kılmak üzere hazırlanan Voyager Port isimli yeni cihazın fiyatı hakkındaysa şimdilik net bir bilgi bulumuyor.

• aman yarabbim ner geeksiz birşey o ole :)
  • yanlız corsairden başka bellek kolay kolay takılmaz, dişinin kenarlarını erkeğin kenartlarıyla birebir uycak şekilde yapmışlar
  • Airties USB Wi-Fi ile birlikte gelen masaüstü standı aylardır USB aygıtları (taşınabilir sabit disk, flaş bellek, bluetooth, 24in1 hafıza kartı okuyucu, ...) bilgisayarıma bağlamak için kullanıyorum. Görenlerin hemen ilgisini çekiyor. Çok kullanışlı olabilir.
  • güzel olabilir... fiyatı makul olursa neden almayım... ama bana kırmızısı lazım... malum benimki gt...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mawoix -- 31 Mart 2009; 22:41:04 >
  • bu usb uzatıcılar masa üsünde oldukça kullanışlı oluyorlar.. bunun tasarımı da çok şık olmuş..
  • hocam iyi güzelde bunun girişinin sadece corsair belleğe uygun olması çok kötü olmuş... başka cihaz takmak için kullanamayız yani...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.