Medal of Honor Pacific Assault eğitim bölümü yardım
6 Cevap8048 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

262 Mesaj
30 Mart 2009; 22:11:44 

Merhabalar.Medal of Honor Pacific Assault da eğitim bölümünde yani oyunun en başında takıldım.Tüfek atışı,el bombası,saatli bomba koyma,makineli tüfek kısımlarından sonra benle beraber 3 asker çavuşun karşısına dikildik.Çavuş birşeyler diyor ama ben anlamadım bir türlü.Benden bazı hareketleri yapmamı istiyor sanırım.O bölümde hangi hareketleri yapmam yada ne yapmam lazım acaba?

Intel Core 2 Quad Q6600 Rev. GO-GİGABYTE GA 965 PS3 Board-XFX8800gts 512mb.VGA-320 gb.Segate HDD-OCZ PLATINUM VISTA EDITION 4GB 800MHz DDR2 KIT (2x2GB)-COOLERMASTER Centruion Kasa-610Watt OCZ Power-Samsung 740BF Monitör

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Mart 2009; 22:32:36 

baska forumda buldum
dostum ya daha oyunun başı hani silahlarla deneme atışı yapıyosunya önce bombayı arbaya yerleştiriyon o patlıyo sonra el bombasını alıp kutuların içine atıyosun da ha sonra makinanıyla kayıt adamları vuruyosun ondan sonra komutanın yanına koşuyosun komutan bişeler diyo erler sırasıyla cevap veriyo ama ben hangi tuşa basmam gerektiğini anlıyamadım

selam
oyuna daha başlamamışsın bile.
komutanın karsısına gelince
G VE H TUSLARINA BAS
SONRA ilk yardım kursu başlayacak
işin cooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkk daha bi dünya orman kat etmen gerekiyor

ya da su var

Sağ taraftaki yön tuşlarını kullan.Onlarla komut veriyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mR_BLacKLioN -- 30 Mart 2009; 22:21:32 >

262 Mesaj
31 Mart 2009; 0:16:16 

Arkadaşım cevaba teşekkür ediyorum hemen deneyeceğim yalnız bu oyunda bu eğitim kısımları çok mu böyle?Pasifikte Japonlarla ne zaman çarpışmaya başlayacağım?

Intel Core 2 Quad Q6600 Rev. GO-GİGABYTE GA 965 PS3 Board-XFX8800gts 512mb.VGA-320 gb.Segate HDD-OCZ PLATINUM VISTA EDITION 4GB 800MHz DDR2 KIT (2x2GB)-COOLERMASTER Centruion Kasa-610Watt OCZ Power-Samsung 740BF Monitör

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
31 Mart 2009; 11:20:20 

benim hatirladigim kadariyla ilk basta savasiyordun denize cikartirken oluyoduk sonra egitim felan oluyo ondan sonra bi yasli general midir nedir iste onla arabayla gidiyoruz ondan sonra japonlar hava saldirisi baslatiyo sonra gemilere gidiyoz adamlarimizi kurtaritoz ucak savar kullanioz

1 Mesaj
25 Ağustos 2011; 14:17:05 

oyunu bitirdim . anlatıyım
ilk olarak kayıkla ilerleyerek ateş ediyoruz suyun içinde ilerleyerek karaya çıkıyoruz.bu bölümde ölücez.sonra 2yıl öncesine gidiyoruz.askerlerle koşarak ilerleyince silah atışları yapacağız.bayi gibi biyer var sol tarafta ordan mermi alıp askerler gibi 1.2.... bizde 3. sıraya geçiyoruz(kapı sırası)alt tuşuna basıp silahı çıkaracağız ve sıktııııı beaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
oyunu bitirdim bayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

1 Mesaj
13 Ekim 2013; 14:34:43 

Selam, arkadaşlar ben daha evvel 3 sene önce m.o.h pacific assault oyununu oynadım bitirdim hilesiz şimdi tekrar oynamak istiyorum ama eğitim bölümünde ilk yardım eğitiminden bir önceki komut verme aşamasını geçemiyorum daha doğrusu G VE H tuşlarına basıyorum olmuyor o aşamayı geçemiyorum tekrar başa alıyor.. nasıl geçerim burayı bana yardımcı olun..
NOT: Ayrıca Oyun CD sinde EXE. kurulum dosyası yok direk dosyadaki mohpa yı tıklıyorum öyle açılıyor oyun.

216 Mesaj
13 Ekim 2013; 15:11:09 

quote:

Orijinalden alıntı: komandosas

Selam, arkadaşlar ben daha evvel 3 sene önce m.o.h pacific assault oyununu oynadım bitirdim hilesiz şimdi tekrar oynamak istiyorum ama eğitim bölümünde ilk yardım eğitiminden bir önceki komut verme aşamasını geçemiyorum daha doğrusu G VE H tuşlarına basıyorum olmuyor o aşamayı geçemiyorum tekrar başa alıyor.. nasıl geçerim burayı bana yardımcı olun..
NOT: Ayrıca Oyun CD sinde EXE. kurulum dosyası yok direk dosyadaki mohpa yı tıklıyorum öyle açılıyor oyun.

Ben oynarkende böyle bir hata vardı birşeyler yapıp geçmiştim ama hatırlamıyorum şimdi internetten save dosyası bulup direk görevlere geçmek daha mantıklı olur herhalde uğraşmak yerine.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » Pc Oyunları » FPS/TPS » Medal of Honor Pacific Assault eğitim bölümü yardım
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.215