Şimdi Ara

Samsung T260HD; Full HD LCDTV + Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
32.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Samsung'un HDTV, Monitör karışımı yeni modeli T260HD'yi inceliyoruz. Eğer yeni bir monitör arıyorsanız bu videoyu izlemeden karar vermeyin!

• 16:9 oranı favorim her zaman..Güzel bir inceleme olmuş bu ürün içinde
  • hmm süper bir ürün az daha ucuzlamasi lazim ama
  • İnceleme biraz geç olmuş ama genede teşekkürler...
  • çok güzel bir monitör... TV desteği, HD olması ve monitör olması çok iyi bir avantaj
  • Keşke playstaion 3 , x box 360 ve pc bağlantısı yapılarak oyun performansları gösterilseymiş.
  • oyuncular için on numara olmasada çok şık bir monitör.
  • mesaj gondermiştim ama silinmiş sanırım, tn panelden uzak durmanızı tavsiye ederim, hele ki 26" te çok sorun çıkartır.
  • çok güzel bir monitör.lcd düşünenlere şiddetle tavsiye ederim.
  • bu motinörü kullanıyorum. gerçekten çok güzel.
  • sunan kişi ne kadar güzel sunum yapıyor helal olsun yakında önde gelen tv programlarımda teknoloji programı yapar .

helal olsun konuşması ve tonlamasını sevdim .
  • arık tn panel lcd devri kapanıyor, yakında oled ekranlar gelince farkı herkes görücek
  • İnceleme için teşekkürler
  • olede gerek yok daha kaliteli paneller kullanılsa iyi olur.. 26'' tn panel ve 1000 tl fiyat
  • tn tn panel heralde tn panel olcak degilse 5000 dolar olur en az o özellikler de bir monitör Samsung sanki üretemiyor pva,ıps gibi panel türlerini ... neyse t260hd dünyanın en iyi 25.5" tn i dir bence alanlara ve alıcaklara hayırlı olsun.

Monitörün pc deki performansınıda gösterseydiniz keşke :d evinize sığa bilen aynı performansı gösteren bir tv yok ki sadece küçük diye bunu alcaksanız almayın başka markalarda var tv olan 24" 26" 32" anlayınki bu performansın kaynağı küçük alan yüksek piksel sayısıdır ; t260hd 0.28 nokta aralığına sahiptir.
  • Güzel monitör

Lakin ben hd ile işim olmadığından Lg W2284F aldım.

Ve eğer hd ile alakanız yoksa kesinlilke tavsiye ederim.
  • Samsung monitör konusunda gerçekten çok iyi ama biraz da maliyeti düşürme konusunda iyi olmaları lazım :)
  • inceleme güzel olmuş..teşekkürler... devamını bekleriz...
  • İnsnları yanıltmamak laım, ben hp w2408h kullanıyorum. Benim monitorumde tn panel. TV alıcısı olmamasına ve ekran boyutu 24" olmasına rağmen, samsung t260hd ile neredeyse aynı fiyatta, çünkü renk derinliği , kontrast ve arka aydınlatma olarak samsung dan daha ustun bir monitor. Yani samsung t260hd tn paneller arasında ustun bir panel kullanmıyor. Mesela hp w2408h gamut renk paletinin %92 sini kapsarken, samsung %72 ya da %78 oranında kapsıyor. Bunları soyluyorum diye monitorumu övmeye çalışmıyorum çünkü renk derinliği açısından hp w2408h bile yeterli değil. Uzaktan oturup televizyon izlesem sorun çıkartmaz ama windows kullanırken, hd film izlerken çok problemli. Ara tonlar olmadığı için duvar kağıtlarındaki renk atlamaları çok rahat gorebiliyorum. Belki tn panel 19" için sorun çıkartmaz ama 24" ve üzerinde rahatsız edici olmaya başlıyor. Şahsen boyle olduğunu bilseydim, t260hd den daha iyi renkler ve goruntu veren hp w2408h yerine pva ya ada ips panelli bir monitore biraz daha fazla para vermeyi tercih ederdim. Ama görüntü kalitesi önemli değil ben fark etmem diyorsanız, t260hd bence büyük monitorler arasında fiyat/performans ürünü

quote:

Orjinalden alıntı: 4L1

tn tn panel heralde tn panel olcak degilse 5000 dolar olur en az o özellikler de bir monitör Samsung sanki üretemiyor pva,ıps gibi panel türlerini ... neyse t260hd dünyanın en iyi 25.5" tn i dir bence alanlara ve alıcaklara hayırlı olsun.

Monitörün pc deki performansınıda gösterseydiniz keşke :d evinize sığa bilen aynı performansı gösteren bir tv yok ki sadece küçük diye bunu alcaksanız almayın başka markalarda var tv olan 24" 26" 32" anlayınki bu performansın kaynağı küçük alan yüksek piksel sayısıdır ; t260hd 0.28 nokta aralığına sahiptir.

• inceleme için teşekkürler
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.