- x
Erkek Termal Bot 27,95 TL
74 Cevap11202 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

240 Mesaj
30 Mart 2009; 18:52:19 

Tchibo online satış sitesinde bu fiyata. Bence çok ucuz. Ama numaralar kısıtlı. 43-44-45 numaralar kalmış. 41 olsa idi alacaktım. Ama belki işine yarıyan olur

0

Ürün Özellikleri:
Alüminyum ara katlı, donmaya karşı dirençli iç taban soğuk havayı geçirmez ve sıcağı muhafaza eder. Helio-Supra membran sayesinde kuru ve sıcak ayaklar. Sıkı dikilmiş dili karın girmesini engeller. Yumuşak, ısıtıcı astar ve polar rahat kenar. Kuvvetlendirilmiş uç, kaymaz taban ve sağlam metal kopçalar sıkı bağlamayı sağlar. Bakımı kolay üst malzeme su ve kir tutmaz Teflon kaplamalı. Üst malzeme %100 poliüretan. Kenar %100 polyamid. Astar %100 polyester. Siyah-sütlü kahve renginde. 43, 44 ve 45 numara seçenekleri ile.
İthal Ürün

http://www.tchibo.com.tr/pls/plantum/PL_ECOM.EC_INDEX?PSID=C2F239904A4F41F4B4419ADFDB1130ED1335623&PTS=67258.503000000&PPAGE=shopping_urundetay.html&EXT_RUN_PAR_1=M10&EXT_RUN_PAR_2=234314

O kadar iyi uyurum ki bu isi gözüm kapali yaparim

4018 Mesaj
30 Mart 2009; 19:02:55 

Yarın hemen gidip alıyorum.45 numarası mağazalarda kalmış nette yokmuş,gidip alayım!

Referanslarım için profilimi açınız.Orada hatırlayabildiğim tüm referanslarım yazmaktadır.
Güzide ses sanatçısı Sevim Tanürek'in ölümünü lütfen araştırınız.Araştırınız dedim araştırmadınız,tekrarlıyorum araştırınız!

709 Mesaj
30 Mart 2009; 21:38:06 

Taban kesimi olarak acaba dar kesimmidir...Var mıdır bilgisi olan bu konu hakkında???

ɠƱʋȜɲ

459 Mesaj
30 Mart 2009; 21:46:05 

quote:

Orjinalden alıntı: reason666

Yarın hemen gidip alıyorum.45 numarası mağazalarda kalmış nette yokmuş,gidip alayım!

İzmirde nerede mağazası var?

176 Mesaj
30 Mart 2009; 22:16:57 

Bu botları ben denedim tchibo mağazasında.. Pek kaliteli gözükmüyorlar, gerçi parasına göre normal...
Ayrıca kar içine girince muhtemelen su alıp içine çekecek gibi duruyorlar.. Yine de ilgilenen arkadaşlar bakıp görmeden almasın derim..

756 Mesaj
30 Mart 2009; 22:54:48 

Bu botları tam yeniyıl zamanı Zagreb seyahatim için almıştım. 1 hafta sabahtan gece yarılarına kadar hep ayağımda deli gibi ayazda dışarlarda dolaşıp durduk, kesinlikle soğuğu geçirmedi, ayrıca yine aynı botlarla kartalkayaya da gidip 2 gün kaldım yine çok memnun kaldım. Kar-soğuk sorunu yaşatmadı bana. Şüphesiz daha rofsyonel botlar vardır ama ben bunu kesinlike tavsiye ederim. Bu fiyata böyle özellikte bot bulmanız imkansızdan da ötedir.
Not: kalıbına göre 41 yada 42 giyerim. Bu botta 42 numara ayağıma tam oldu.

138 Mesaj
30 Mart 2009; 23:32:56 

quote:

Orjinalden alıntı: s_i_y_a_h

İzmirde nerede mağazası var?

Forum bornovada var

421 Mesaj
30 Mart 2009; 23:48:10 

dağıtıcı firma bana çok yakın ama teli yok sorsak elinde numara varmı diye

sunucum
www.mehmetturgut.net
www.meleksin.com

23 Mesaj
31 Mart 2009; 0:19:54 

Peki tchibo güvenilir bir site mi? Var mı daha önce sorunsuz alışveriş yapan?

208 Mesaj
31 Mart 2009; 0:27:24 

Arkadaşlar özelliklerinde belirtmemişsiniz ama ürün Waterproof. Yani hiçbir şekilde su geçirmiyor. Tabanı ve tipi biraz dandik gibi dursa da teknik özellikleri bu fiyata mükemmel. Bende Tchiboda görünce kar yürüyüşleri ve Kayak maceraları için bile olsa bunu aldım. Ama gördüğüm kadarıyla daha çok giyebileceğim bir ürünmüş.

Estetik olarak kötü olsa da işlev olarak çok etkili. 100'lerce YTL verdiğimiz birçok bot Waterproof bile değil, bu en azından o özelliği garanti ediyor. Termal açıdan güçlendirilmiş olduğundan üşümeye karşı da dirençli.

Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.
H. Jackson Brown Jr.

1183 Mesaj
31 Mart 2009; 13:28:32 

istanbul avrupa yakasındaki tüm mağazalara tek tek telefon açıp sordum ellerinde 44-45 numara kalmış, anadolu yakasında sorduğum bir mağazada sistemden baktı ve hiç bir mağazada 42-43 numara kalmamış dedi, 80 küsürden 27 ytl ye düşmüşler,konuştuğum mağazalardan bir tanesindeki satış danışmanıda cumartesi yeni gelen ürünlerin arasında olabilir belki dedi. bir diğer mağazada yaz sezonunu girdiğimiz için gelmez dedi.

ama internet sayfasında 43-44-45 numaralar mevcut gözüküyor

almayı düşünen arkadaşların bilgisinde olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yyusa -- 31 Mart 2009; 13:23:27 >

Fenerbahçe S.K

Mantıklı cevap verenlere aynı niyet ile cevap verilecektir, alıntına cevap alamıyorsan boşa harcayacak vaktim olmadığındandır...

yyusa

1183 Mesaj
31 Mart 2009; 13:51:12 

müşteri hizmetlerine mail atmıştım konu ile ilgili yaklaşık 10 dk olmadan mail e cevap geldi

Değerli müşterimiz,

Ürünün 43 numarasını internet sitemizden satın alabilirsiniz. 42 numarasının stokları için web sitemizden mağaza iletişim bilgilerine ulaşarak mağazalarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz

Tchibo.com.tr
Bir tıkla tüm dünya

telefonla görüştüğüm tüm satış danışmanlarıda neşeli sesli ve yardımcıydı, firmanın yaklaşımı çok güzel.

gün içerisinde botu yakından inceleyeceğim beğenirsem internetten siparişini vereceğim.

quote:

Orjinalden alıntı: yyusa

istanbul avrupa yakasındaki tüm mağazalara tek tek telefon açıp sordum ellerinde 44-45 numara kalmış, anadolu yakasında sorduğum bir mağazada sistemden baktı ve hiç bir mağazada 42-43 numara kalmamış dedi, 80 küsürden 27 ytl ye düşmüşler,konuştuğum mağazalardan bir tanesindeki satış danışmanıda cumartesi yeni gelen ürünlerin arasında olabilir belki dedi. bir diğer mağazada yaz sezonunu girdiğimiz için gelmez dedi.

ama internet sayfasında 43-44-45 numaralar mevcut gözüküyor

almayı düşünen arkadaşların bilgisinde olsun.

Fenerbahçe S.K

Mantıklı cevap verenlere aynı niyet ile cevap verilecektir, alıntına cevap alamıyorsan boşa harcayacak vaktim olmadığındandır...

yyusa

7470 Mesaj
31 Mart 2009; 15:34:17 

43 numara sipariş verdim umarım DAR KALIP değildir. normalde 42 giyerim kışlık 43 aldım. 2,5 ytl kargo masrafı var. İADE / DEĞİŞİMDE kargo onlardan.

başlık için tşk ler umarım güzel / dayanaklı bir malzemesi vardır.

elden alıp ürün gelene ( 2 gün sonra bana ulaşcak ) kadar inceleme ve yorum yapan olursa başlık ı takip etcem.

2079 Mesaj
31 Mart 2009; 15:47:41 

ben pek sevmedim.. ama genede gidip görücem beğenirsem alıcam..

1071'den BUGÜNE BU TOPRAKLAR BİZİM.. DÜN, BUGÜN, YARIN VE DAİMA!..

1183 Mesaj
31 Mart 2009; 16:01:55 

Bayan Olanıda varmış :) 25 tl ye.

http://www.tchibo.com.t...=&EXT_RUN_PAR_2=233874#

Fenerbahçe S.K

yyusa

52 Mesaj
31 Mart 2009; 16:08:17 

izmir forum bornovada hangi mağaza satıyor

408 Mesaj
31 Mart 2009; 17:02:55 

Pazar günü Bakırköy CAPACITY deki mağazadan satın aldım ürünü 3 adet kalmıştı. (2 adet 44,1 adet 45) normalde 44 giyiyorum ama sıktı 44 numara o yüzden 45 i aldım. Ürünün içi (sanırım miflon deniliyordu) böyle tüylü bir şeyle kapluı ve ısıyı çok iyi tutuyor.

- li derecelerde kullanılması gereken bir ürün yoksa muhtemelen aykalarınıız pişirecektir :)

İmza mimza yok...

79 Mesaj
31 Mart 2009; 20:04:44 

malesef estetikten çok yoksun

3439 Mesaj
31 Mart 2009; 20:40:48 

çok kötü görünümü olduğundan anca özel amaca hizmet edicekse alınır.tasarıma kasmadan direk komple siyah yapsalar mis gibi olurdu

Dell Inspiron N5010 * Intel Dual Core Core i3 370M (2400mhz) * ATI Mobility Radeon HD 5470 * Samsung 4GB ram DDR3 1333mhz (2x2GB) * Hitachi 320GB 5400rpm HDD

Kullanmış olduğum DAP'lar= Muzio JM200 , Iriver T10 , Cowon D2 , Samsung YP-Z5 , Sony NWZ-S616F
Şuan kullandığım DAP=Ipod Touch 3G 32gb + SENNHEISER CX 500

472 Mesaj
31 Mart 2009; 20:47:40 

Lütfen bu botardan elinde olan biri bir resmini çekip ekleyebilirmi çok merak ettim.
Herkes tipinden çok şikayetçi

1912 Mesaj
31 Mart 2009; 21:24:20 

konuyu açan arkadaş en üste koymuş...

" Ö l ü m _ O l m a s ı n _ R e z i l l i k _ Ç e k i l i r ! "

1614 Mesaj
31 Mart 2009; 21:35:38 

bu botlardan bende görüp almadım tasarımı faciaydı caddede falan giyilecek bişey değil estetikten yoksun arama kurtarmacı değilseniz es geçiniz

472 Mesaj
31 Mart 2009; 21:41:19 

Evet ilandaki fotoğraf var fakat gerçek çekilen bir fotoğraf daha iyi olur kanısındayım.

408 Mesaj
31 Mart 2009; 21:53:06 

quote:

Orjinalden alıntı: sioux

bu botlardan bende görüp almadım tasarımı faciaydı caddede falan giyilecek bişey değil estetikten yoksun arama kurtarmacı değilseniz es geçiniz

Yukardaki mesajda da belirttiğim gibi bu botu alıp caddede sokakta giyerim diye düşünenler almasın.
Soğuk iklim botu zaten bu (Boşuna termal yazmamış adamlar). Kışı çok soğuk ve karlı geçirmeyen yerlerde kullananlar pişecektir bo botla....
Bunu kışın abanta hedikli yürüyüşe gittiğimizde filan giyeceğim ben. Bu özelliklere sahip markalı botlar 200-300 ytl civarıdır bilgilerinize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ETA -- 31 Mart 2009; 21:42:27 >

İmza mimza yok...

1132 Mesaj
31 Mart 2009; 21:54:24 

quote:

Orjinalden alıntı: archaeopteryx

Bu botları ben denedim tchibo mağazasında.. Pek kaliteli gözükmüyorlar, gerçi parasına göre normal...
Ayrıca kar içine girince muhtemelen su alıp içine çekecek gibi duruyorlar.. Yine de ilgilenen arkadaşlar bakıp görmeden almasın derim..

Kışı geçirmek için 2 sene önce aldım, bağcıkları daha 3 ay önce soyuldu.
İnanılmaz derecede sağlam bir bot.

Su geçirmiyor, soğuk diye birşey bilmiyor, terletmiyor ve en güzel tarafı da bu fiyta bu kalitedeki ürünlerle fiyat/performans yarışında 300 boy önde koşuyor olması...

http://hosumagidenseyler.wordpress.com

2211 Mesaj
31 Mart 2009; 22:28:49 

yazılan özelliklere sahipse gerçekten tip mip boşverip alınmalı bence ben bir tane alacağım şahsen

408 Mesaj
31 Mart 2009; 22:35:45 

Fotoğraf isteyen arkadaşlar olmuş buyursunlar....

Resim1
Resim2
Fotoğraf Galerisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ETA -- 31 Mart 2009; 22:25:24 >

İmza mimza yok...

472 Mesaj
31 Mart 2009; 22:45:35 

quote:

Orjinalden alıntı: ETA

Fotoğraf isteyen arkadaşlar olmuş buyursunlar....

Resim1
Resim2
Fotoğraf Galerisi

Allah razı olsun.

Ben almaya karar verdim. Botun tipi güzel sayılmaya bilir fakat saten karda çamurda giyeceğimiz için ne farkeder ki. Millet ayağımıza mı bakıyor ?
Hafta sonu mağazaya uğrayabilirim 42 numara lazım yoksa mecbur 43 numara sipariş edeceğim.

2012 Mesaj
31 Mart 2009; 23:09:51 

haber için teşekkürler, bende 43 numaradan aldım, ucuz ve iyi bir şeye benziyor, buraların soğuğu yaman olur, eninde sonunda alacaktık zaten

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

756 Mesaj
31 Mart 2009; 23:17:38 

Valla ben yukarıda da yazdığım gibi çok memnunum, testedildi ve onaylandı derim Açıkcası tipi de o kadar kötü değil hatta ben tipini çok sevip almıştım

2211 Mesaj
1 Nisan 2009; 0:22:41 

tip tam ofsaytmış ama yemişim tipini ben verdim siparişi yanına da bir iki ıvır zıvır daha söyledim. bu özellikler gtek kelimeyle mükemmel. tipi boşverin termal olayı geçrekten büyük bir konfor. bende hemde içlik hem tabanlık tişört ne varsa aldım termal ürünlerin. hem üşütmüyor hem ısınmış ayağı soğutmuyor. termal olayı süper tişörtlrti teri dışarı atıyor. normalde bu tarz şeyler outdoor cular içindir ama bana farketmez benim için tam ideal ürünler

7470 Mesaj
1 Nisan 2009; 17:36:17 

dün sipariş verdim UPS le bugün geldi

bakıp incelerim yazarım size - gerçek foto eklerim hem

İETT sağolsun mahrumiyet bölgeside oturup 40 dk durakta bekleyenler için ideal bir ürün.

159 Mesaj
2 Nisan 2009; 0:13:28 

yorumlarını bekliyorum

internet üzerinden almayı düşünüyorum, günlük kullanıma uygunmudur ?
bilek kısmı çok kabamı ? sadece kardamı kullanılır ?

quote:

Orjinalden alıntı: Bukalemun

dün sipariş verdim UPS le bugün geldi

bakıp incelerim yazarım size - gerçek foto eklerim hem

İETT sağolsun mahrumiyet bölgeside oturup 40 dk durakta bekleyenler için ideal bir ürün.

1183 Mesaj
2 Nisan 2009; 1:18:48 

www.tchibo.com.tr dan termal bot siparişi vermek istedim,sayfaya girdiğimde sipariş sepetimde 3 ürün olduğunu gördüm,hayırdır diyip sepete baktığımda seçmiş olduğum termal botu ve hiç alakamın olmadığı 2 farklı ürünle karşılaştım,diğer iki ürünü silip sayfayı yenile dedikten bir süre sonra bu seferde 4 sipariş gördüm,1 tanesi 43 numara (benim siparişini geçmek istediğim bot) iki yine alakasız ürün ve 1 tane daha 45 numara termal bot. allah allah dedim yine sildim 43 numara bot harici siparişleri. tekrar yenile dedim sayfayı bu seferde 3 adet termal bot gördüm siparişimde ve yine alakam olmayan bir ürün daha, üye girişi yapmak istediğimde ise salihm35@gmail.com adresi ile karşılaştım mail girilen kısımda işkillenip internet bağlantımı kestim ve bağlandıktan sonra yine üye girişine tıkladığımda bu seferde kendinibil@hotmail.com diye bir mail adresi ile karşılaştım mail girilen yerde, daha sonrada şuan hatırlamadığım başka bir maille yine karşılaştım.şifremi unuttum butonuna tıkladığımda ise şifreniz mailinize yollanmıştır dedi.
belki mail kısmındaki mailler örnek olarak çıkıyordur diyeceğim ama alışveriş sepetimin alakasız ürünlerle dolması her sayfayı yenileyişimde ve siparişini geçmek istediğim termal botunda sürekli adet olarak atması çok garibime gitti, şuan tekrardan yenile dedim ve boşalttığım sepetime termal bot tekrardan girmiş. konu ile ilgili tahmini oaln arkadaşlar varsa ve söylerse sevinirim.

teşekkür ederim.

yeniden yenilediğimde erbil_tiryaki@hotmail.com adresi çıktı bu seferde üye giriş kısmında ve şifreyi unuttum kısmına tıklayıp yolla dediğimde şifreyi mail e yolladı.bu demek oluyorki kayıtlı bir mail,kayıtlı olmayan bir mail in şifresini nasıl yollasın

local://upfiles/644166/EBF0DFA3C2CB474F863A9FE90F804A32.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yyusa -- 2 Nisan 2009; 1:24:46 >

Fenerbahçe S.K

yyusa

121 Mesaj
2 Nisan 2009; 1:25:07 

quote:

www.tchibo.com.tr dan termal bot siparişi vermek istedim,sayfaya girdiğimde sipariş sepetimde 3 ürün olduğunu gördüm,hayırdır diyip sepete baktığımda seçmiş olduğum termal botu ve hiç alakamın olmadığı 2 farklı ürünle karşılaştım,diğer iki ürünü silip sayfayı yenile dedikten bir süre sonra bu seferde 4 sipariş gördüm,1 tanesi 43 numara (benim siparişini geçmek istediğim bot) iki yine alakasız ürün ve 1 tane daha 45 numara termal bot. allah allah dedim yine sildim 43 numara bot harici siparişleri. tekrar yenile dedim sayfayı bu seferde 3 adet termal bot gördüm siparişimde ve yine alakam olmayan bir ürün daha, üye girişi yapmak istediğimde ise salihm35@gmail.com adresi ile karşılaştım mail girilen kısımda işkillenip internet bağlantımı kestim ve bağlandıktan sonra yine üye girişine tıkladığımda bu seferde kendinibil@hotmail.com diye bir mail adresi ile karşılaştım mail girilen yerde, daha sonrada şuan hatırlamadığım başka bir maille yine karşılaştım.şifremi unuttum butonuna tıkladığımda ise şifreniz mailinize yollanmıştır dedi.
belki mail kısmındaki mailler örnek olarak çıkıyordur diyeceğim ama alışveriş sepetimin alakasız ürünlerle dolması her sayfayı yenileyişimde ve siparişini geçmek istediğim termal botunda sürekli adet olarak atması çok garibime gitti, şuan tekrardan yenile dedim ve boşalttığım sepetime termal bot tekrardan girmiş. konu ile ilgili tahmini oaln arkadaşlar varsa ve söylerse sevinirim.

teşekkür ederim.

Benimde başıma benzer olaylar geldi. Firefoxla bir türlü siparişi veremedim.Explorer kullanınca anormallikler ortadan kalktı.Explorerla dene birde..

Düzeltme: Şimdi farkettim sen zaten explorer kullanmışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal08 -- 2 Nisan 2009; 1:27:44 >

472 Mesaj
2 Nisan 2009; 1:28:18 

Böyle bir olay benim de başıma gelmişti.
Darty'nin internet sitesinde de bir sorun vardı. Sayfaya giren herkes benim kişisel bilgilerimi görüyordu. Donanimhaber forumda birisi adımı soaydımı ve adresimi yazdığı zaman şok olmuştum. Çerezleri temizleyerek bir dene istersen eğer aynı olay devam ederse başka bir tarayıcı kullanmanı tavsiye ederim.

1183 Mesaj
2 Nisan 2009; 1:28:44 

quote:

Orjinalden alıntı: kemal08

Benimde başıma benzer olaylar geldi. Firefoxla bir türlü siparişi veremedim.Explorer kullanınca anormallikler ortadan kalktı.Explorerla dene birde..

valla arkadaşım explorer le giriyorum sayfaya, adam ne oluyoruz yoksa birşeylermi oluyor diye korkuyor doğrusu,bu tarz bir sorun varsada nasıl bunu bilemiyorlar,biliyorlarsada neden çözmüyorlar acaba.

Fenerbahçe S.K

yyusa

1183 Mesaj
2 Nisan 2009; 1:32:38 

quote:

Orjinalden alıntı: DeSCeNT

Böyle bir olay benim de başıma gelmişti.
Darty'nin internet sitesinde de bir sorun vardı. Sayfaya giren herkes benim kişisel bilgilerimi görüyordu. Donanimhaber forumda birisi adımı soaydımı ve adresimi yazdığı zaman şok olmuştum. Çerezleri temizleyerek bir dene istersen eğer aynı olay devam ederse başka bir tarayıcı kullanmanı tavsiye ederim.

benden önce sayfaya giren kişilerin sepetleri ve giriş maillerini gördüğümü söylüyorsunuz sanırım.aynı şekilde o zaman benimde sepetimi ve mailimi farklı insanlar görüyor.ödeme bölümüne kadar hiç gitmedim kart bilgilerimi girdiğim vakit onlarıda görme ihtimalleri olabilir o zaman.

çerezleri daha yeni temziledim ordan bri sorun olduğunu düşünmüyorum.

Fenerbahçe S.K

yyusa

3005 Mesaj
2 Nisan 2009; 13:41:03 

bende termal bot almak istiyorum.. kalıba göre 41.5 - 42 alıyorum genelde..
43 numara çokmu büyük olur arkadaşlar?

MASAÜSTÜ SİSTEM: GRADO SR225İ - DARKVOICE 332 - AUDIO-GD NFB-12 - SENN HD-650 ALO JENA CABLED

TAŞINABİLİR EKİPMAN: SONY EX1000 - CREATIVE WP-300 - HIFIMAN HM-801 - HTC SENSATION - ROCKBOXED FUZE - IPOD VIDEO 5.5G.

472 Mesaj
2 Nisan 2009; 13:45:32 

quote:

Orjinalden alıntı: fortress34

Mağazalarına uğrayabilme şansın olursa belki 42 numra bulabilirsin.

1871 Mesaj
2 Nisan 2009; 14:34:09 

Etlik Forum AVM deki Tchibo'da 44 numara 2-3 tane var. Almak isteyenlere duyurulur..

Lanet olsun! Bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz. Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız ya da yerimiz yok. Ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş. En büyük buhranımız hayatlarımız...
T.D.

1183 Mesaj
2 Nisan 2009; 14:50:48 

42-43 numara istanbul avrupa yakasındaki hiç bir mağazasında yok. bilgisayardan baktıklarındada istanbuldaki hiç bir mağazada 42-43 yok dediler.

Fenerbahçe S.K

yyusa

7470 Mesaj
3 Nisan 2009; 0:13:53 

quote:

Orjinalden alıntı: fortress34

bende 42 giyerim kalın çorap ve içi kalın olduğu için 43 al kardeş

270 Mesaj
3 Nisan 2009; 11:49:16 

bir erkek, bir bayan bot sipariş ettim. konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim.

normalde 42 giyiyorum ama numara olmadığından mecbur 43 sipariş ettim.
boğazda balık tutarken ayaklarım yağmurdan rüzgardan fena üşüyordu. umarım işe yarar.

Fake miyim neyim?

8 Mesaj
3 Nisan 2009; 16:49:28 

dün metrocity mağazalarına gittim 43 numara vardı. Ben 50 liraya nabız ölçen saat aldım. gayet düzgün çalışıyor. 100 tl üzeri alışverişlere de taksit yaptırabiliyorsunuz.

...

2810 Mesaj
3 Nisan 2009; 17:19:15 

Bilgi için teşekkürler. Yarın tekirdağ'a gidecektim sınav için. Tekira alışveriş merkrezinde mağazası varmış. Uğrayacağım 45 varsa deneyip alacağım

Acer S7-391 Ultrabook
Intel® Core™ i5 3337U 1.8 Ghz@2.60 Ghz | 4 GB DDR3 1600 Mhz Ram | 13.3" Full HD IPS Dokunmatik LED | 64 GB x 2 / 128 GB RAID0 SSD | 1.3 KG

2211 Mesaj
3 Nisan 2009; 20:38:58 

tek kelimeyle süper bir bot. ürünün kalitesini ve malzemeyi değerlendirdiğimde böyle bir bot en az 100 ytl eder bence. her yerş özellik kaynıyor. hele bir içi var ki yumuşacık ve acaip rahat

1183 Mesaj
3 Nisan 2009; 21:07:51 

istanbul avrupa yakasındaki tüm mağazalarını aradım 42-43 numara yok dedikleri için 43 numarasını internetten sipariş verdim ve bugün elime geçti,
normalde 42 numara giyiyorum 43 numara az birşey büyük oldu ama rahatsızlık vermedi.görünüşüde hoşuma gitti,kış için çok güzel bir bot,

yine bugün bir arkadaşım metrocity mağazasında 43 numara bulunduğunu söyledi 1 tane daha kendim için ona aldırttım,2 tane botum oldu birini hediye edeceğim bir yakınıma :)

43 numara elimizde yok diyerek bana boşuna kargo parası verdiren metrocity mağazası çalışanlarınıda yanaklarından öpüyorum.

konuyu açan arkadaş teşekkür ederim sanada.

Fenerbahçe S.K

yyusa

4018 Mesaj
3 Nisan 2009; 21:25:31 

Valla görünüşünü sevmedim demiş arkadaşlar ama bence gayet güzel görünüşü,sıkıntı göremedim.

Referanslarım için profilimi açınız.Orada hatırlayabildiğim tüm referanslarım yazmaktadır.
Güzide ses sanatçısı Sevim Tanürek'in ölümünü lütfen araştırınız.Araştırınız dedim araştırmadınız,tekrarlıyorum araştırınız!

584 Mesaj
4 Nisan 2009; 0:23:16 

konuyu açan arkadasa tşk ler bende okuyunca haberi hemen üye oldum 42 giyiniyorum ama kıslık olunca 43 razı oldum aldım ne zaman gelir bilemem ama beğenirsek vede stoklarda kalırsa bir kaçtane daha almayı planlıyoruz inanın adı şanı olmayan mağazalarda bile mesala arkadasıma aldık bu kıs 110 ytl greyder miydi buldozermidir nedüğü belli olmayan bota verdik o parayı . o yüzden bu bot bedava gibi bir sey

DÜNYACA ÜNLÜ ORJİNAL GİYİM MARKALARI ÇOK UYGUN FİYATLARA MAĞAZAMIZDA ..

tommy-armani-dolce-gabbana-guess-burberry-polo-lacoste-calvin-iceberg-
LÜTFEN ZİYARET EDİNİZ İletişim https://www.facebook.com/istinyeoutletpark msn: adnandoganbey@hotmail tel/whatsApp:0555-335-96-43 istinyeoutletpark.sahibinden.com/

547 Mesaj
4 Nisan 2009; 11:05:54 

quote:

teşekkür ederim.

yeniden yenilediğimde erbil_tiryaki@hotmail.com adresi çıktı bu seferde üye giriş kısmında ve şifreyi unuttum kısmına tıklayıp yolla dediğimde şifreyi mail e yolladı.bu demek oluyorki kayıtlı bir mail,kayıtlı olmayan bir mail in şifresini nasıl yollasın

local://upfiles/644166/EBF0DFA3C2CB474F863A9FE90F804A32.jpg

Bu sepete fazla ekleme olayı ile ilgili ,sanırım yukardaki arkadaşın verdiği linkten gidiyorsunuz ,farkettimki bu link ile sepette 2 ürün görünüyor.Ana sayfayı normal açmışsak sepet bol olarak geliyor.Sanırım sorun bundan.

1183 Mesaj
5 Nisan 2009; 1:41:44 

konuyu açan arkadaşın linkinden gitmedim direk,googleden aratıp girdim siteye daha sonrada son kullananlardan girdim hep,sayfayı her yenile dediğimde yada girip çıktığımda bu olay tekrarladı.firmaya mail atıp durumu bildirdim ama bir cevapta gelmedi. gerçi hallettim işimi botumu aldım :) görenlerde çok beğendi,alacak olan arkadaşlara önerebilirim rahatlıkla,yazın giyilmesi imkansız ama kış için harika bir bot.yoldan alayım deseniz bu botu bu fiyata alamazsınız.

quote:

Orjinalden alıntı: Opt

Bu sepete fazla ekleme olayı ile ilgili ,sanırım yukardaki arkadaşın verdiği linkten gidiyorsunuz ,farkettimki bu link ile sepette 2 ürün görünüyor.Ana sayfayı normal açmışsak sepet bol olarak geliyor.Sanırım sorun bundan.

Fenerbahçe S.K

yyusa

269 Mesaj
5 Nisan 2009; 12:01:46 

Ankara Etlik forumda sadece 44 numara 1 tane kaldı.alamayanlara duyrulur

970 Mesaj
5 Nisan 2009; 16:57:35 

Bende uzun bekleyişten sonra siparişimi verdim. Botu kışın motosiklet kullanırken ve ara sıra dağ kamplarında giymeyi düşünüyorum. Özellikle motosiklet kullanımında nasıl bir durum olur?(Korumalı motosiklet botum mevcut ancak çok hantal olduğu ve yürüyüşlerde bana sıkıntı yarattığı için bu ürüne yöneldim)

• Arkadaşlıklar Neden En Az Bir Çıkara Dayalı?
  • Kimi tutuculuklar uzun yıllar geciktirilebiliyor, toplumların kimi tartışılmaz gerçeklere ermesini. Tutuculuk, uluslara zaman kaybettirmekten başka hiç bir işe yaramıyor.

•  
    165 Mesaj
    5 Nisan 2009; 23:02:28 

battı balık yan gider dedim

bende 45 numarasını sipariş ettim gelince bakacağız nasıl

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_67810728/mpage_22/f_/key_//tm.htm

Uzaklaştırılmış
    Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    6 Nisan 2009; 1:01:18 

bu botun rahat olacağini sanmiyorum .su geçirmezdir muhtemelen sicakta tutar ama ayaklariniz terlediğinde ne olacak pişecek .

bence gora tex malzeme en iyisi .ucuz etin yahnisi.

1132 Mesaj
    6 Nisan 2009; 2:24:33 

quote:

Orjinalden alıntı: kaiser şoze

bu botun rahat olacağini sanmiyorum .su geçirmezdir muhtemelen sicakta tutar ama ayaklariniz terlediğinde ne olacak pişecek .

bence gora tex malzeme en iyisi .ucuz etin yahnisi.

Öyle bir şey yok. Terletmiyor...
    Ucuz et de değil bu arada, absürd bir yorum olmuş oturaksızcasına.
    Ben kulandığım zaman süresince hiç sorun yaşamadım. Koku falan da yapmıyor.

Tabi yazın giyip "bak işte terletiyor" diyecek olanınız varsa, onu bilemem...

http://hosumagidenseyler.wordpress.com

165 Mesaj
    6 Nisan 2009; 12:57:01 

ürünüm kargo yapılmış gelince ss leri ekleyeceğim

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_67810728/mpage_22/f_/key_//tm.htm

7470 Mesaj