- x
Muhtarlık Sonuçları...
12 Cevap4558 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1039 Mesaj
30 Mart 2009; 12:07:09 

Muhtarlık sonuçlarına internetten bakabilir miyiz?

8213 Mesaj
30 Mart 2009; 12:12:22 

Hayır.muhtarlığa gitmen gerekiyor

1039 Mesaj
30 Mart 2009; 12:17:47 

tmm sağol

2416 Mesaj
30 Mart 2009; 12:25:30 

sen sor söyleyim. ysk da çalışıyorum

The car is on fire, and there's no driver at the wheel, And the sewers are all muddied with a thousand lonely suicides, And a dark wind blows, The government is corrupt, And we're on so many drugs, With the radio on and the curtains drawn, We're trapped in the belly of this horrible machine, And the machine is bleeding to death, The sun has fallen down, And the billboards are all leering, And the flags are all dead at the top of their poles, It went like this: The buildings tumbled in on themselves, Mothers clutching babies, Picked through the rubble, And pulled out their hair, The skyline was beautiful on fire, All twisted metal stretching upwards, Everything washed in a thin orange haze, I said, "Kiss me, you're beautiful - These are truly the last days", You grabbed my hand, And we fell into it, Like a daydream, Or a fever, We woke up one morning and fell a little further down, For sure it's the valley of death, I open up my wallet And it's full of blood

5099 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
FearFroMe
30 Mart 2009; 12:35:49 

quote:

Orjinalden alıntı: Kıdemli

Profili açtım 30 Mart 1995 diyor nasıl oluyor o

Kılıç ve kan hakkı ile bu vatanı kuran ve kurtaran Türkün adını verdik ve dedik ki, bu ülke Türkündür. Türklük üzerine kurduk bu ülkeyi, adına Türkiye dedik, ordusuna Türk ordusu, donanmasına Türk donanması, aklına gelebilecek her kurumun Türk'ün burada var oluşu ile var olduğunu dünyaya bellettik. Türkçülüğün kuruluş felsefesi olması, bu ülkenin varlığının Türkler sayesinde olduğundan ötürüdür. Eğer ki bu bir hata ise, hata en başta 1071'de yapılmıştır çünkü bu ülkede Türkçülüğün kuruluş felsefesi olmasının sebebi, Türklerin bu ülkede var olmasıdır. Kuruluş felsefesine sadık kalındı mı? Elbette hayır. Biz o felsefenin geri gelmesi ve memleketin Türkçü esaslara göre yönetilmesi için mücadele edeceğiz.

3092 Mesaj
30 Mart 2009; 12:36:48 

quote:

Orjinalden alıntı: FearFroMe

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Mart 2009; 12:37:43 

quote:

Orjinalden alıntı: FearFroMe

öyleyse anca 23 Nisan'da 1 saatliğine çalışır ysk de

şaka bir yana arkadaşım 95 doğumlu olup ysk da nasıl çalışıyorsun ?

8213 Mesaj
30 Mart 2009; 12:41:35 

610 Mesaj
30 Mart 2009; 13:04:03 

Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi punısher17 -- 30 Mart 2009; 13:03:20 >

8213 Mesaj
30 Mart 2009; 13:39:24 

5099 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
FearFroMe
30 Mart 2009; 13:52:52 

quote:

Orjinalden alıntı: Méxes

öyleyse anca 23 Nisan'da 1 saatliğine çalışır ysk de

şaka bir yana arkadaşım 95 doğumlu olup ysk da nasıl çalışıyorsun ?

Cevapta gelmemiş
Kıdemli eğleniyoruz burda inş. alınmamışındır kardeşim

Kılıç ve kan hakkı ile bu vatanı kuran ve kurtaran Türkün adını verdik ve dedik ki, bu ülke Türkündür. Türklük üzerine kurduk bu ülkeyi, adına Türkiye dedik, ordusuna Türk ordusu, donanmasına Türk donanması, aklına gelebilecek her kurumun Türk'ün burada var oluşu ile var olduğunu dünyaya bellettik. Türkçülüğün kuruluş felsefesi olması, bu ülkenin varlığının Türkler sayesinde olduğundan ötürüdür. Eğer ki bu bir hata ise, hata en başta 1071'de yapılmıştır çünkü bu ülkede Türkçülüğün kuruluş felsefesi olmasının sebebi, Türklerin bu ülkede var olmasıdır. Kuruluş felsefesine sadık kalındı mı? Elbette hayır. Biz o felsefenin geri gelmesi ve memleketin Türkçü esaslara göre yönetilmesi için mücadele edeceğiz.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
31 Mart 2009; 1:57:10 

karşıdan

1941 Mesaj
31 Mart 2009; 3:32:29 

quote:

Orjinalden alıntı: Kıdemli

süpermiş koptum şu saatte..

Uyman gereken imza kurallarını okumak için çok çalışman lazım...
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Muhtarlık Sonuçları...
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.672