- x
İnternet Download Manager Programına Alternatif?
80 Cevap109256 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Mart 2009; 0:41:39 

İnternet Download Manager Programını kurdum ve kullandım. Çok kullanışlı güzel bir program ancak lisans süresi doldu ve satın almak gerekiyor. Acaba bu programın benzeri var mıdır? (Ücretsiz Sürüm olacak). En büyük özelliği her hangi bir sitedeki videoyu indirmesi, zaten kullanan bilir. Bu özelliğin olduğu bir alternatif olursa çok memnun kalırım.

Uzaklaştırılmış
30 Mart 2009; 10:47:34 

Zaten sorunda burda full sürüm bende var ama illegal olduğu için kullanmıyorum. Bilgisayarımda hiç illegal yazılım , film, oyun vs yok artık Ayrıca önerdiğin programlar arasında İnternet download manager gibi olanı yani bilirsin; videonun üzerine mouse ile geldiğinde indir yazısı çıkıyor. Flash gette yok sanırım. Diğerlerini deneyeceğim yine. Çok teşekkür ederim.

2869 Mesaj
30 Mart 2009; 12:29:12 

quote:

Orjinalden alıntı: YaRaNoZ

İnternet Download Manager Programını kurdum ve kullandım. Çok kullanışlı güzel bir program ancak lisans süresi doldu ve satın almak gerekiyor. Acaba bu programın benzeri var mıdır? (Ücretsiz Sürüm olacak). En büyük özelliği her hangi bir sitedeki videoyu indirmesi, zaten kullanan bilir. Bu özelliğin olduğu bir alternatif olursa çok memnun kalırım.

Ücretsiz olan Free Download Manager 3.0 848 ß programını önerebilirm.

0

Flashget gibi diğer programların aksine daha sade bir ekran görüntüsü var ve yine diğer programların aksine download kısıtlaması olan bilgisayarlarda dahi dowmnload yapabilen bir program. Hem boyutu küçük hem de tek tıklamayla indirme yapabiliyor ya da download linkine sağ tıklayıp Download by Free Dowload Manager i tıklarsanız daha sağlıklı indirme yapabilirsiniz. Ayrıca büyük programları küçük programlara nazaran daha büyük hızda indiren Free Dowload Manager size tam uyan bir program...

Dowload ettiğiniz programlar C:\Downloads klasörüne kaydediliyor bunu da belirtmekte fayda var. Yeni sürümünde Bittorrent desteği, video indirme, ses&görüntü dönüştürme, uzaktan yönetim gibi özellikler de eklenmiş

0

http://sourceforge.net/...nst.exe&use_mirror=garr

Firefox Hakkında Herşey
Blogger Hakkında Herşey
Klasörlere Arka Plan Resmi Koymak (Resimli Anlatım)
TuneUp 2007 6.0.1255 İle Windows Açılışını Değiştirmek
Firefox da Açılış Sayfasını Birden Fazla Yapın.(Resimli Anlatım)
Firefox da Müthiş Canlı Futbol Skorları Eklentisi!!!

359 Mesaj
30 Mart 2009; 12:39:14 

quote:

Orjinalden alıntı: chingachgook

Ücretsiz olan Free Download Manager 3.0 848 ß programını önerebilirm.

0

Flashget gibi diğer programların aksine daha sade bir ekran görüntüsü var ve yine diğer programların aksine download kısıtlaması olan bilgisayarlarda dahi dowmnload yapabilen bir program. Hem boyutu küçük hem de tek tıklamayla indirme yapabiliyor ya da download linkine sağ tıklayıp Download by Free Dowload Manager i tıklarsanız daha sağlıklı indirme yapabilirsiniz. Ayrıca büyük programları küçük programlara nazaran daha büyük hızda indiren Free Dowload Manager size tam uyan bir program...

Dowload ettiğiniz programlar C:\Downloads klasörüne kaydediliyor bunu da belirtmekte fayda var. Yeni sürümünde Bittorrent desteği, video indirme, ses&görüntü dönüştürme, uzaktan yönetim gibi özellikler de eklenmiş

0

http://sourceforge.net/...nst.exe&use_mirror=garr

Reklamcı ol sen(iyi manada)

Badger Badger Badger Mushroom Fan Club !

2869 Mesaj
30 Mart 2009; 12:42:46 

Sağol.

Firefox Hakkında Herşey
Blogger Hakkında Herşey

3458 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Reasonable
30 Mart 2009; 12:57:43 

Download Accelerator Plus.

You are weak. Why are you weak? Because you lack... hatred!!

10 Mesaj
30 Mart 2009; 13:02:48 

orbit downloader i hepsine tek gecerim. hepsini denedim. inanmiyorsan git yorul :D

359 Mesaj
30 Mart 2009; 14:57:52 

flashget her zaman iyidir şimdi başlamayalım ....

Badger Badger Badger Mushroom Fan Club !

Uzaklaştırılmış
30 Mart 2009; 15:07:39 

İşte sorun da burda benim amacım zaten internet download manager deki video indirme desteği
Videoyu izlerken üzerine mouse'u getirince ''DOWNLOAD'' seçeneği geliyor ve her hangi başka bir programa ihtiyaç duymadan video iniyor hangi site olursa olsun.
Önerdiğiniz programları deneyeceğim. eşekkürler

Uzaklaştırılmış
30 Mart 2009; 21:30:57 

Ama benim anlatmaya çalıştığım da bu lisanslı ürün olması benim için önemli. Portable eğer ücretsiz sürüm ise neden olmasın Ama zannetmiyorum

143 Mesaj
30 Mart 2009; 21:33:43 

Ya zaten lisanslı olması her zaman daha iyi ve daha sağlıklı.Peki şunu merak ediyorum bu lisanssız olanlar lisan süresi bitince aynısını tekrar yüklesem kabul etmez dimi.Yani bir bilgisayara bir sefer mi olur.?

Uzaklaştırılmış
30 Mart 2009; 21:42:31 

İnan bende bilmiyorum. Olsa bile firmanın hkkına girmiş oluruz. Gerek yok bir program için. Duyarlı davranmalıyız lisans konusunda. İnsanların emeği var bu konuda ne de olsa

143 Mesaj
30 Mart 2009; 21:49:04 

doğru söylüyorsun biz böyle idare etmeye devam edlim en iyisi.

5524 Mesaj
31 Mart 2009; 0:25:39 

portablelerde lisanslıdır

SAMSUN_ATAKUM
(: uozqɐɹʇ ɹǝʎ ɹǝɥ züp sɹǝʇ ǝzıq

Uzaklaştırılmış
31 Mart 2009; 1:02:47 

quote:

Orjinalden alıntı: nihat1551

portablelerde lisanslıdır

Arkadaşım yapma ya bni anladın makaraya vurma. Yani portable ve ücretsiz sürüm varsa olur dedim

2869 Mesaj
1 Nisan 2009; 8:25:32 

Free download manager ücretsiz..........

Firefox Hakkında Herşey
Blogger Hakkında Herşey

Uzaklaştırılmış
1 Nisan 2009; 16:32:52 

Evet onu denedim acncak İnternet download manager kadar güzel değil. Zaten İDM nin en güzel yanı video indirme özelliği o özeelik olan bir program lazımdı. Galiba satın alacağım ya da silip hiç bir şey kullanmayacağım.

1165 Mesaj
2 Nisan 2009; 22:33:22 

quote:

Evet onu denedim acncak İnternet download manager kadar güzel değil. Zaten İDM nin en güzel yanı video indirme özelliği o özeelik olan bir program lazımdı. Galiba satın alacağım ya da silip hiç bir şey kullanmayacağım.

Orbit Downloader'ı bir an önce denemeni tavsiye ederim:

http://dl.orbitdownload...rbitDownloaderSetup.exe

Uzaklaştırılmış
3 Nisan 2009; 1:55:04 

Retrotime çok sağol ya denedim ve sonuç mükemmel. Çok güzel bir program. Allah razı olsun ne diyeyim. Demekki her programın benzer bir free sürümü oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YaRaNoZ -- 3 Nisan 2009; 1:56:25 >

1165 Mesaj
3 Nisan 2009; 12:27:38 

quote:

Retrotime çok sağol ya denedim ve sonuç mükemmel. Çok güzel bir program. Allah razı olsun ne diyeyim. Demekki her programın benzer bir free sürümü oluyor.

Rica ederim,sen de sağol
Orbit benim de severek kullandığım bir program;bana göre de şu an için IDM'ye tek alternatif...

2370 Mesaj
5 Nisan 2009; 6:12:03 

sothink var
video başlar başlamaz indireyim mi diye soruyor
tam bu iş için

Sakın Tıklama

I Love You

Uzaklaştırılmış
5 Nisan 2009; 12:10:53 

Evet o programı da denedim şimdi. Güzel ama ücretli. Orbit güzel Ücretsiz olması bakımından.

4018 Mesaj
1 Mayıs 2009; 20:45:49 

quote:

Orjinalden alıntı: retrotime

Rica ederim,sen de sağol
Orbit benim de severek kullandığım bir program;bana göre de şu an için IDM'ye tek alternatif...

Orbit iyi güzelde bildiğim kadarıyla torrent desteği yok. Orbit e torrent desteği vermesini sağlamak bir şekilde mümkün olabiliyormu, bilen uygulayan var mı..

4 Mesaj
22 Mart 2010; 0:07:41 

ya arkadaşlar ben bu programı kurdum internete giremedim

958 Mesaj
22 Mart 2010; 0:27:15 

FlashGet veya Orbit Downloader tavsiye ederim

4 Mesaj
22 Mart 2010; 0:31:15 

orbiti kurduktan sonra ie veya mozilla herhangi bi sayfa açmıyor neden ??

Uzaklaştırılmış
22 Mart 2010; 0:57:56 

Bir zamanlar ben de bu dertten muzdariptim.
birgün operanın ayarlarını karıştırırken farkettim ki izlediğin her video (nerden izlediğin önemli değil) otomatik olarak iniyor pc ye.
cache bellekten istediğin uzantıyı yazıyorsun o kaydediyor.

O günden beri bu programları kullanmaz oldum.
ek bir programa, eklentiye vs. ye gerek yok hiç.

958 Mesaj
22 Mart 2010; 1:04:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Gerek Yok

Bir zamanlar ben de bu dertten muzdariptim.
birgün operanın ayarlarını karıştırırken farkettim ki izlediğin her video (nerden izlediğin önemli değil) otomatik olarak iniyor pc ye.
cache bellekten istediğin uzantıyı yazıyorsun o kaydediyor.

O günden beri bu programları kullanmaz oldum.
ek bir programa, eklentiye vs. ye gerek yok hiç.

internet explorerdada var bu dediğin olay

Uzaklaştırılmış
22 Mart 2010; 10:23:59 

Bütün tarayıcılar cache belleğe atıyor zaten.
operadakinin arklı olması bir düzen olmasından ve istediğin uzantıyı görüp süzebiliyor olman.
Ayrıca cache bellekteki resimleri de klasör dizini gibi görebiliyorsun.

eğer operanın cache sayfasına girersen ne demek istediğimi anlarsın.
ne firefoxda ne chrome da ne ie de ne safaride bu düzen yok.

27 Mesaj
22 Mart 2010; 10:31:09 

klip, film indirmek de illegal olmuyor mu

362 Mesaj
23 Mart 2010; 22:00:16 

Free download manager ı deneyeceğim bir ara...arayüzünü beğendim.

1 Mesaj
26 Eylül 2010; 18:08:46 

arkadaslar ben butun indirme programlarina baktim ama indire tikliyom idb indirmelisin dio

62 Mesaj
8 Kasım 2010; 22:16:41 

orbit iyidir

Bloguma beklerim:)

134 Mesaj
19 Şubat 2011; 18:34:45 

Bende idm alternatif nir progrma arıyorum bildiğim bilmediğim her programı denedim denemeyee devam ediyorum ama idm deki bu medya indirme özelliği kadar geilmiş olan yok Kimi arkadaşşlar orbiti beğenmiş ama bahsi geçen video indirme özelliğini ben görmedim kullanan biri bana yardımcı olursa sevinirim. Birde bu tümünü idm ile indir diye bir özelliği vardı ki sitede gömülü olan her türlü medyayı bulup indirmeye birebir idi. özellikle açılan pencerede htm olanları gizleme seçeneği ile kolayca sayfadaki tüm medyaları görmeme yardımcı idi şimdi bu medya özelliğini böyle kullanabileceğim bir program önerirseniz sevinirm.

Ayrıca Bitcomet adlı programı denemenizi tavsiye ederim firefox eklentisini kutduktan sonra sağ tıklayıp donload media files işlev menüsünde sayfadaki video vs. her şeyi indiriyor ama programın asıl işi torrent.

3842 Mesaj
19 Şubat 2011; 20:01:55 

J downloader öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkanbaba -- 19 Şubat 2011; 20:03:11 >

Ölmeye hazır değilsen, kılıç takıp dolaşmayacaksın.

201 Mesaj
19 Şubat 2011; 20:43:26 

Orbit iyidir hem sistemi IDM gibi kasmıyor hem IDM ile yaptığın herşey orbit ile yapabiliyorsun üstüne bedava

134 Mesaj
19 Şubat 2011; 22:07:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Earcome

Orbit iyidir hem sistemi IDM gibi kasmıyor hem IDM ile yaptığın herşey orbit ile yapabiliyorsun üstüne bedava

Peki bu orbitte flash vidyoları nasıl indiriyoruz?
Sitedeki resimleri falan indirebiliyor mu?

quote:

Orijinalden alıntı: volkanbaba

J downloader öneririm

JDownloader ile rapid, hotfile gibi sitelerdeki dosyaları indirmek için bir konfor sağlıyor insana fakat web sitelerindeki medyalar için indirme gibi bir olanağı yok.

2705 Mesaj
20 Şubat 2011; 0:51:10 

orbit gayet güzel

rapid, hotfile uploaded vb. gibi sitelerde part part yüklenen dosyaları otomatik çekmesi için JDownloader kullanabilirsin.

6360 Mesaj
20 Şubat 2011; 6:10:36 

Ben de program ararken operanın cache komutunu buldum

idm izlediğiniz videoyu tekrardan indiriyor sanırım...
opera browser kullanıyorum ve izlediğim videoyu cache ten alıp istediğim yere kaydediyorum ...programa da gerek kalmıyor... tekrar indirmeye de...

"Sandy Bridge Kullanlar Kulübü"
AsRocK Z77 Extreme 6 // intel i5 2500K 3.3GHz @3.3GHz v Xigmatek HDT-S1284F // 168GB (2x8GB) GskiLL 1600MHz cl9 // Vector 128GB SSD // 2x2TB Toshiba Hitachi HDD // High Power 750W 80Plus // PHILIPS 27" 273E3QHSB/00 AMVA PANEL LED // Logitech K330 KM Set ve Windows Embedded 8.1 Industry Pro (Öğrenciye beleş sürümü :)

3 Mesaj
28 Temmuz 2011; 23:23:47 

Ya Beyler Böyle İDM gibi videyo açılınca altta indirme linki gelen bir program yok mu dediklerinizin hepsini indirip denedim ama link gelmedi kullanamadim bi yardimci olursanız sevinirim şimdiden tşkler

511 Mesaj
30 Temmuz 2011; 14:02:00 

Mozilla Firefox'un Flashgot eklentisiyle rahatça videoları indirebilirsin.

631 Mesaj
23 Eylül 2011; 0:30:25 

quote:

Orijinalden alıntı: fruko07

Mozilla Firefox'un Flashgot eklentisiyle rahatça videoları indirebilirsin.

download helper da var o da çok güzel

http://forum.donanimhaber.com/m_91681411/f_//tm.htm#91681734
UCUZA PORSCHE ALINIR MI?

520 Mesaj
29 Kasım 2011; 19:20:38 

quote:

Orijinalden alıntı: destroy00

internet explorerdada var bu dediğin olay

dailymotionda oluyormu o ?

195 Mesaj
30 Kasım 2011; 0:23:37 

ORBIT MI IDM MI ?

5 Mesaj
11 Aralık 2011; 3:34:23 

ya arkadaşlar bende idm kullanıyordum ama süresi dolunca indirme yapmıyordu ve sıkıntı oluyordu daha sonra free dowlad manager kullanıyordum çokta mennundum ama şu sıralar video ve film indirmiyor ne oldu acaba yoksa odamı ücretliydi çünkü dili ingilizce olduğu için ücretli olup olmadığı anlaşılmıyor bu konuda bir bilgisi olan varmı bana onlar hangi ücretsiz programları önerirsinin ayrıca flaşget ve orbitte var ama onlar sadece dosya indiriyor video indirmiyor cevaplarsanız sevinirim

352 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
êyc
11 Aralık 2011; 12:28:15 

Eğer firefox kullanıcısıysan, bahsettiğin işleri fazlasıyla yerine getiren iki eklenti önerebilirim.

1- İndirme yöneticisi olarak: "Downthemall"
2- Diğer müzik-video işlemleri için de: "Downloadhelper"

2443 Mesaj
11 Aralık 2011; 12:58:53 

orbit i önerebilirim sana..kullanmasınıda öğretirim..

GÜLEREK KAYBETTİKLERİNİ AĞLAYARAK KAZANAMAZSIN

37 Mesaj
13 Aralık 2011; 0:42:18 

Real Player indirme yöneticisi değil ama video indirme özelliği var. Kullananlar çok memnunlar.

2618 Mesaj
13 Aralık 2011; 0:48:26 

Orbit

2671 Mesaj
24 Aralık 2011; 10:46:54 

arkadaşlar selm

eskiden flashget kullanırdık. linki kontrol etmez ama dosyalarıda coklu baglantı olsada tek parca olarak inerdi.
sonra idm ye geçtim . idm linkleri kontrol ediyor ama açıkcası dosyaları once farklı farklı kaydediyor sonra birleştiriyor. bu işlem tabiri caizse makinanın anasını aglatıyor.(örn 20 dosya aynı anda 6 parça = 120 birleştirme )

hem link kontrolu yapan hemde flash get gibi dosyaları tek parca olarak indiren bir program arıyorum. jdonloader bu işi yapıyor mu veya başka hangi programı önerirsiniz...

simdidien teşekkürler

199 Mesaj
2 Ocak 2012; 21:35:12 

Orbite baktım ilk izlenimlerim olumlu yönde teşekkürler tavsiyeler için..

2671 Mesaj
3 Ocak 2012; 12:04:37 

İdm den ben devam ediyorum. kuyruk olayını çözdüm miss. alıyorum dosyaları. bitincede makinayı kapa diyorum oh ne rahat :D

194 Mesaj
3 Ocak 2012; 18:03:59 

quote:

Orijinalden alıntı: jonywayt

İdm den ben devam ediyorum. kuyruk olayını çözdüm miss. alıyorum dosyaları. bitincede makinayı kapa diyorum oh ne rahat :D

üstad idm full mu kullanıyorsun...yardımcı olurmusun.... 3birtürlü yapamadım... kuruyorum sahte numarayla kayıt yaptınız kapatılıyor diyor...:S ne yaptysam olmadı ennn sevdiğim program idm :(( diğer orbitle falan youtube dan video indrmyi beceremedim:SS

TOSHIBA Qosmio X500-11G Core i7-720QM 1.6GHz 8GB 1TB GTS 360 18.4" Blu-Ray Win 7

Uzaklaştırılmış
4 Ocak 2012; 15:18:05 

arkadaşlar idm ile bi siteden dosya indirirken net kesildiğinde, net gelince devam edebilme özelliği varmı.Şu sıralar sürekli net kesiliyor 1 dakika sonra tekrar geliyor idm yüklemeyi durduruyor devam etmiyor.daha yeni kullanmaya başladım yardımcı olun lütfen...

Uzaklaştırılmış
11 Ocak 2012; 20:48:34 

Arkadaşlar ben indirme yöneticisi olarak Orbit Downloader kullanıyorum. Ancak getit özelliğini ne iede ne de firefoxta kullanamıyorum. Ayarlarda firefox seçili durumda. Ancak Grab++ açınca indirebiliyorum. Ama her seferinde Grab++ açmak istemiyorum. Getit özelliğini kullanan arkadaşlar varsa nasıl kullanıldığı konusunda bana yardımcı olabilirler mi?
NOT: Tarayıcıların en son sürümünü kullanıyorum.

Uzaklaştırılmış
11 Ocak 2012; 21:24:52 

Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

1274 Mesaj
11 Ocak 2012; 21:30:23 

jdownloader'in yapamadığı yok

Uzaklaştırılmış
11 Ocak 2012; 22:06:12 

Ben Orbit için yardım istedim. Öneri istememiştim.

194 Mesaj
22 Ocak 2012; 14:50:38 

quote:

Orijinalden alıntı: huseyin93

Arkadaşlar ben indirme yöneticisi olarak Orbit Downloader kullanıyorum. Ancak getit özelliğini ne iede ne de firefoxta kullanamıyorum. Ayarlarda firefox seçili durumda. Ancak Grab++ açınca indirebiliyorum. Ama her seferinde Grab++ açmak istemiyorum. Getit özelliğini kullanan arkadaşlar varsa nasıl kullanıldığı konusunda bana yardımcı olabilirler mi?

Orbit'ten mainstream videoları nasıl indiriyorsun merak ettim?ben evvelinde firefox download helper kullanıyordum firefox göçünce onu kullanamamaya başladım.Sonrasında idm ile işimi halledeyim dedim onun da yaklaşık 1 aydır falan kayıt problemi var,onu da o yüzden kullanamıyorum.Alternatif olarak orbit'i önerdiler bir kere falan indirebildim.Sanırım bazı sitelerle uyumlu olmadığından mıdır nedir,çalışmıyor.Amblem çıkmıyo (get it) video izlemeye başladığımda.
Get it özelliği sanırım bazı sitelerde çalışıyor.Bunu ben de tam olarak çözemedim.Bıraktım önüme gelen siteleri,youtube'da bile çalışmıyor.Şimdi yeni bir yerde gördüm.Get it özelliğinin aktif olacağı tarayıcıları daha kurulum esnasında senden seçmeni istiyor,yanlış hatırlamıyorsam ie ,ile firefox seçeneği vardı,ek tarayıcı veya diğer tarayıcıları seçme gibi bir seçenek var mı ona bakacam.Sana tavsiyem programın ayarlarında "get it"le ilgili ayarlardan ayarlayabiliyorsan oradan ayarlamaya çalış,yok olmuyor kaldır tekrar kur,kurarken önüne gelen ekrandan hangi tarayıcılarda aktif olması gerektiğini sana soracaktır.Ben de benzer sorundan muzdaribim.Yeni jeton düştüüü Sen de böyle bir dene bakalım.

Cogito ergo sum.

194 Mesaj
22 Ocak 2012; 15:17:06 

quote:

Orijinalden alıntı: huseyin93

Get it butonu'nu illa ki kullanacaksın.Daha az zahmetlisini görmedim.En zahmetsizi bu.Neresi zor geldi anlamadım.Daha öncesinde hiç video indirmek için herhangi bir eklenti ya da program kullandın mı?Benim bildiğim en zahmetsizi firefox'un video download helper eklentisidir.Onda da video izlemeye başladığında mp4 uzantılı,wmv,flv farketmez,hatta sitelerde arka planda çalan müzikleri dahi indirebiliyorsun.Ama bir zahmet düğmesine basıp nereye indireceğini,adını formatını belirle.Bu bile çok büyük nimet idi,taa ki firefox çökesiye kadar.Daha basitini bilmiyorum,en kullanışlısı oydu.