Şimdi Ara

İnternet Download Manager Programına Alternatif?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
120.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternet Download Manager Programını kurdum ve kullandım. Çok kullanışlı güzel bir program ancak lisans süresi doldu ve satın almak gerekiyor. Acaba bu programın benzeri var mıdır? (Ücretsiz Sürüm olacak). En büyük özelliği her hangi bir sitedeki videoyu indirmesi, zaten kullanan bilir. Bu özelliğin olduğu bir alternatif olursa çok memnun kalırım.

• Zaten sorunda burda full sürüm bende var ama illegal olduğu için kullanmıyorum. Bilgisayarımda hiç illegal yazılım , film, oyun vs yok artık Ayrıca önerdiğin programlar arasında İnternet download manager gibi olanı yani bilirsin; videonun üzerine mouse ile geldiğinde indir yazısı çıkıyor. Flash gette yok sanırım. Diğerlerini deneyeceğim yine. Çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: YaRaNoZ

İnternet Download Manager Programını kurdum ve kullandım. Çok kullanışlı güzel bir program ancak lisans süresi doldu ve satın almak gerekiyor. Acaba bu programın benzeri var mıdır? (Ücretsiz Sürüm olacak). En büyük özelliği her hangi bir sitedeki videoyu indirmesi, zaten kullanan bilir. Bu özelliğin olduğu bir alternatif olursa çok memnun kalırım.

Ücretsiz olan Free Download Manager 3.0 848 ß programını önerebilirm.

Flashget gibi diğer programların aksine daha sade bir ekran görüntüsü var ve yine diğer programların aksine download kısıtlaması olan bilgisayarlarda dahi dowmnload yapabilen bir program. Hem boyutu küçük hem de tek tıklamayla indirme yapabiliyor ya da download linkine sağ tıklayıp Download by Free Dowload Manager i tıklarsanız daha sağlıklı indirme yapabilirsiniz. Ayrıca büyük programları küçük programlara nazaran daha büyük hızda indiren Free Dowload Manager size tam uyan bir program...

Dowload ettiğiniz programlar C:\Downloads klasörüne kaydediliyor bunu da belirtmekte fayda var. Yeni sürümünde Bittorrent desteği, video indirme, ses&görüntü dönüştürme, uzaktan yönetim gibi özellikler de eklenmiş

http://sourceforge.net/project/downloading.php?groupname=freedownload&filename=fdminst.exe&use_mirror=garr

• quote:

Orjinalden alıntı: chingachgook

quote:

İnternet Download Manager Programını kurdum ve kullandım. Çok kullanışlı güzel bir program ancak lisans süresi doldu ve satın almak gerekiyor. Acaba bu programın benzeri var mıdır? (Ücretsiz Sürüm olacak). En büyük özelliği her hangi bir sitedeki videoyu indirmesi, zaten kullanan bilir. Bu özelliğin olduğu bir alternatif olursa çok memnun kalırım.

Ücretsiz olan Free Download Manager 3.0 848 ß programını önerebilirm.

Flashget gibi diğer programların aksine daha sade bir ekran görüntüsü var ve yine diğer programların aksine download kısıtlaması olan bilgisayarlarda dahi dowmnload yapabilen bir program. Hem boyutu küçük hem de tek tıklamayla indirme yapabiliyor ya da download linkine sağ tıklayıp Download by Free Dowload Manager i tıklarsanız daha sağlıklı indirme yapabilirsiniz. Ayrıca büyük programları küçük programlara nazaran daha büyük hızda indiren Free Dowload Manager size tam uyan bir program...

Dowload ettiğiniz programlar C:\Downloads klasörüne kaydediliyor bunu da belirtmekte fayda var. Yeni sürümünde Bittorrent desteği, video indirme, ses&görüntü dönüştürme, uzaktan yönetim gibi özellikler de eklenmiş

http://sourceforge.net/project/downloading.php?groupname=freedownload&filename=fdminst.exe&use_mirror=garr

Reklamcı ol sen(iyi manada)

• Sağol.
  • Download Accelerator Plus.
  • orbit downloader i hepsine tek gecerim. hepsini denedim. inanmiyorsan git yorul :D
  • flashget her zaman iyidir şimdi başlamayalım ....
  • İşte sorun da burda benim amacım zaten internet download manager deki video indirme desteği
    Videoyu izlerken üzerine mouse'u getirince ''DOWNLOAD'' seçeneği geliyor ve her hangi başka bir programa ihtiyaç duymadan video iniyor hangi site olursa olsun.
    Önerdiğiniz programları deneyeceğim. eşekkürler
  • Ama benim anlatmaya çalıştığım da bu lisanslı ürün olması benim için önemli. Portable eğer ücretsiz sürüm ise neden olmasın Ama zannetmiyorum
  • Ya zaten lisanslı olması her zaman daha iyi ve daha sağlıklı.Peki şunu merak ediyorum bu lisanssız olanlar lisan süresi bitince aynısını tekrar yüklesem kabul etmez dimi.Yani bir bilgisayara bir sefer mi olur.?
  • İnan bende bilmiyorum. Olsa bile firmanın hkkına girmiş oluruz. Gerek yok bir program için. Duyarlı davranmalıyız lisans konusunda. İnsanların emeği var bu konuda ne de olsa
  • doğru söylüyorsun biz böyle idare etmeye devam edlim en iyisi.
  • portablelerde lisanslıdır
  • quote:

Orjinalden alıntı: nihat1551

portablelerde lisanslıdır

Arkadaşım yapma ya bni anladın makaraya vurma. Yani portable ve ücretsiz sürüm varsa olur dedim
  • Free download manager ücretsiz..........
  • Evet onu denedim acncak İnternet download manager kadar güzel değil. Zaten İDM nin en güzel yanı video indirme özelliği o özeelik olan bir program lazımdı. Galiba satın alacağım ya da silip hiç bir şey kullanmayacağım.
  • quote:

Evet onu denedim acncak İnternet download manager kadar güzel değil. Zaten İDM nin en güzel yanı video indirme özelliği o özeelik olan bir program lazımdı. Galiba satın alacağım ya da silip hiç bir şey kullanmayacağım.

Orbit Downloader'ı bir an önce denemeni tavsiye ederim:

http://dl.orbitdownloader.com/dl/OrbitDownloaderSetup.exe
  • Retrotime çok sağol ya denedim ve sonuç mükemmel. Çok güzel bir program. Allah razı olsun ne diyeyim. Demekki her programın benzer bir free sürümü oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YaRaNoZ -- 3 Nisan 2009; 1:56:25 >
  • quote:

Retrotime çok sağol ya denedim ve sonuç mükemmel. Çok güzel bir program. Allah razı olsun ne diyeyim. Demekki her programın benzer bir free sürümü oluyor.

Rica ederim,sen de sağol
    Orbit benim de severek kullandığım bir program;bana göre de şu an için IDM'ye tek alternatif...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.