Şimdi Ara

İnternet Download Manager Programına Alternatif?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
120.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternet Download Manager Programını kurdum ve kullandım. Çok kullanışlı güzel bir program ancak lisans süresi doldu ve satın almak gerekiyor. Acaba bu programın benzeri var mıdır? (Ücretsiz Sürüm olacak). En büyük özelliği her hangi bir sitedeki videoyu indirmesi, zaten kullanan bilir. Bu özelliğin olduğu bir alternatif olursa çok memnun kalırım.

• quote:

Orjinalden alıntı: YaRaNoZ

İnternet Download Manager Programını kurdum ve kullandım. Çok kullanışlı güzel bir program ancak lisans süresi doldu ve satın almak gerekiyor. Acaba bu programın benzeri var mıdır? (Ücretsiz Sürüm olacak). En büyük özelliği her hangi bir sitedeki videoyu indirmesi, zaten kullanan bilir. Bu özelliğin olduğu bir alternatif olursa çok memnun kalırım.

Ücretsiz olan Free Download Manager 3.0 848 ß programını önerebilirm.

Flashget gibi diğer programların aksine daha sade bir ekran görüntüsü var ve yine diğer programların aksine download kısıtlaması olan bilgisayarlarda dahi dowmnload yapabilen bir program. Hem boyutu küçük hem de tek tıklamayla indirme yapabiliyor ya da download linkine sağ tıklayıp Download by Free Dowload Manager i tıklarsanız daha sağlıklı indirme yapabilirsiniz. Ayrıca büyük programları küçük programlara nazaran daha büyük hızda indiren Free Dowload Manager size tam uyan bir program...

Dowload ettiğiniz programlar C:\Downloads klasörüne kaydediliyor bunu da belirtmekte fayda var. Yeni sürümünde Bittorrent desteği, video indirme, ses&görüntü dönüştürme, uzaktan yönetim gibi özellikler de eklenmiş

http://sourceforge.net/project/downloading.php?groupname=freedownload&filename=fdminst.exe&use_mirror=garr

• quote:

Orjinalden alıntı: chingachgook

quote:

İnternet Download Manager Programını kurdum ve kullandım. Çok kullanışlı güzel bir program ancak lisans süresi doldu ve satın almak gerekiyor. Acaba bu programın benzeri var mıdır? (Ücretsiz Sürüm olacak). En büyük özelliği her hangi bir sitedeki videoyu indirmesi, zaten kullanan bilir. Bu özelliğin olduğu bir alternatif olursa çok memnun kalırım.

Flashget gibi diğer programların aksine daha sade bir ekran görüntüsü var ve yine diğer programların aksine download kısıtlaması olan bilgisayarlarda dahi dowmnload yapabilen bir program. Hem boyutu küçük hem de tek tıklamayla indirme yapabiliyor ya da download linkine sağ tıklayıp Download by Free Dowload Manager i tıklarsanız daha sağlıklı indirme yapabilirsiniz. Ayrıca büyük programları küçük programlara nazaran daha büyük hızda indiren Free Dowload Manager size tam uyan bir program...

Dowload ettiğiniz programlar C:\Downloads klasörüne kaydediliyor bunu da belirtmekte fayda var. Yeni sürümünde Bittorrent desteği, video indirme, ses&görüntü dönüştürme, uzaktan yönetim gibi özellikler de eklenmiş

http://sourceforge.net/project/downloading.php?groupname=freedownload&filename=fdminst.exe&use_mirror=garr

Reklamcı ol sen(iyi manada)

• quote:

Evet onu denedim acncak İnternet download manager kadar güzel değil. Zaten İDM nin en güzel yanı video indirme özelliği o özeelik olan bir program lazımdı. Galiba satın alacağım ya da silip hiç bir şey kullanmayacağım.

Orbit Downloader'ı bir an önce denemeni tavsiye ederim:

http://dl.orbitdownloader.com/dl/OrbitDownloaderSetup.exe
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertoxin

quote:

Orjinalden alıntı: chingachgook

quote:

Reklamcı ol sen(iyi manada)

çok teşekkür ederim benim de bu tür lisans problemim vardı sayende çözeceğim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.