Şimdi Ara

Grand Theft Auto Modifiye...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
5.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Cumartesi Pazarı Deyerlendirecek En Güzek Şey Modifiye :)

Sırası İle İşte elimden Gelenin En iyisini Yapmaya Çalıstım Yorum Sizlerin

• Güzel durmus hocam emeğine saygı
  • gerçekten hoş olmuş. eline sağlık
  • Ben beğendim.
  • Çok güzel olmuş.

Bİşe sorucam,

Yanılmıyorsam kasa Gigabyte isolo serisi.
    Kutu içinden yan panel için plexi ve mesh çıkıyormu. yoksa sadece mesh takılı olarakmı çıkıyor. PLexiyi senmni aldın.

Bende bu kasadan almayı düşünüyorumda.
  • yazıyı siyahla boyasaydın keske.orjinalr rengi ile.
  • Kasanın içerısınden sadece mesh cıkıor oda göze pek hitab etmiyor pleksiyi ben aldım ve kasanın bir eksi yanı daha çok agır olması taşınması esnasında baya efor kaybedıorsun :)
  • Gigabyte ISOLO 210 Atx Kasa Siyah 500W
    http://www.exa.com.tr/gigabyte/kasalar/gigabyte_isolo-336-7303.html

Teknik özelliklerinde böyle yazıyor.
    * Yan panalde 2 opsiyon Pencere Kullanma Şansı (ızgaralı –şeffaf camlı)

• Walla hocam aynı secenegi banada sundular bende exadan aldım saten ama ellerinde olmadıgını we kolay kolayda gelmıyecegını söledıler yazılanlara inanma yani :) bende aradım ama bulamadım
  • Çok güzel!!
  • güzel ama sanrsam ters çıktısını alıp yapmamışın pürüzlü kısmı dışarıda kalmış ama olsun eline sağlık
  • tebirkler abi süper bi çalışma olmuş eline saglıkk ii günlerde kullN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wertyu361 -- 30 Mart 2009; 22:34:51 >
  • bi' kaç saat te hoş bir göruntu...
  • Cok hoş gözüküyor ama sadece mavi renk göz yormuyor mu ekrana bakarken benim bile gözümü aldıda
  • çok güzel olmuş.
    güle güle kullan...
  • Tesekkurler arkadaslar yorumlarınız ıcın ledler gercekden goz yoruor haklısınız daha ılerkı calısmalarda dıkkat edıcem ona en kalıtelerı ledlerı wer dedıgımde satıcı solemıstı fazla ısıklı olur dıe ama dınlemedım gercekden sorun oldu :) Elimde 3. kattan asagıya atılmıs bı alumınyum kasam war 3 sene once 300 $ wermıstım boşkasaya :) onu yapıp koyucagım ılerleyen zamanlarda...
  • quote:

Orjinalden alıntı: crisslow

Tesekkurler arkadaslar yorumlarınız ıcın ledler gercekden goz yoruor haklısınız daha ılerkı calısmalarda dıkkat edıcem ona en kalıtelerı ledlerı wer dedıgımde satıcı solemıstı fazla ısıklı olur dıe ama dınlemedım gercekden sorun oldu :) Elimde 3. kattan asagıya atılmıs bı alumınyum kasam war 3 sene once 300 $ wermıstım boşkasaya :) onu yapıp koyucagım ılerleyen zamanlarda...

abi be kasayı kim ndn 3 katan aşaya atsın
    enteresan bi durum
    kasa 3, kat aşaya düşme
  • güzel olmuş kasa eline sağlık

3. kattan aşağı düşmüş..sağlam kaldıysa o kasa bir daha kırılmaz
  • O kasa Hiç Bişe Değil merdivenlerden yuwarlanmış bide laptopum war :) hp compaq 6230 modeli Ekran kırık yatıor evde onada bi haller dusunecegım
  • crisslow abicim laptop la çok ugraşma düşen yada su dökülen labtoplar sonradan çok büyük zarar çıkartıyorlar aslında laptop çok da pahalı deil ama masraf yapmadan önce bi test ten geçir yada modifiye etmek istersen airbrush yaptır çok güzel şeyler çıkıyor ortaya çalışsaydım belki senin laptoba talip olabilrdim
    koly gele
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.