Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.701
Cevap
212
Favori
965.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Tipi de aynı buna benziyor

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA
  • harpci H kullanıcısına yanıt
    Çok tarflı ve yanlı bir video resmen,ricar ı övmüşler,dyson a kötü demişler,
    Dyson bir kere ev tozu çekmek içim tasarlanmış bir süpürge ,adamlar renkli bir toz döküyorlar halıya dyson a temizle diyorlar olurmu böyle yanlı video,dyson ev tozu olmayan tozu nasıl temizlesin ayıp ya,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dyson 33c mi yoksa Philips mi? Dyson ile arasında 600 Tl civarında fark var acaba bu fark değermi?
    http://www.hepsiburada.com/philips-fc9924-07-marathon-ultimate-torbasiz-a-enerji-sinifi-elektrikli-supurge-p-EVPHFC9924

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harpci -- 24 Mart 2016; 16:19:40 >

• Daysın'ın biraz önde olduğu tek video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harpci -- 25 Mart 2016; 22:34:33 >

• Bu amazon dan alinan dysonlar tr de sadece donusturucu ile kullanilabiliyormu .120v olayindan dolayi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırdır dyson lar almış başını gitmiş resmen uçmuş biz bedava almışız :)

• Merhaba Dyson elektrikli süpürgeleri araştırıyorum. DC-52 modeli ve DC 33c modelini biraz araştırdım.
    Uzun yıllar kullanmak istediğiz bir süpürge istiyoruz. Daha önce 2 adet aldık ve 2 yılda pilleri bitti (çekim gücü).
    Cihazın kullanımı nasıl? Kolayca temizlenebiliyor mu? Cyclon'ların tıkanması gibi bir durum sıksık yaşanır mı? Olursa nasıl bir çözüm bulunur?

Teşekkürler
  • merhaba 45 sayfanın hepsini okuyamadım zaten çoğu 2016 öncesi

1- dyson DC52 animal complete ile DC52 total animal arasında fark varmıdır? dyson.com.tr de "animal complete" var sadece. yani "animal complete" güncel model "total animal" eski serimi? arada fark var mı peki?

2- dyson DC52 alergy musclehead parque modelinde "musclehead" başlık ve "parque" başlık var anlamında mı? başka başlık yokmu? bu "musclehead" başlık "allergy parque" deki veya diğer dc52 deki başlıklarda dahamı iyi?

tşk
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

merhaba 45 sayfanın hepsini okuyamadım zaten çoğu 2016 öncesi

1- dyson DC52 animal complete ile DC52 total animal arasında fark varmıdır? dyson.com.tr de "animal complete" var sadece. yani "animal complete" güncel model "total animal" eski serimi? arada fark var mı peki?

2- dyson DC52 alergy musclehead parque modelinde "musclehead" başlık ve "parque" başlık var anlamında mı? başka başlık yokmu? bu "musclehead" başlık "allergy parque" deki veya diğer dc52 deki başlıklarda dahamı iyi?

tşk

sadece başlık farkı var süpürge aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: bariscevik

DC-37'de cihazın renginden modelini anlayabilirsiniz.

ORIGIN
     DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA

ORIGIN PLUS
     DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDAFark: DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA

ALLERGY
     DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDAFark: DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA

ALLERGY MUSCLE
     DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDAFark: DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA

ALLERGY PARQUET
     DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDAFark: DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA

ALLERGY MUSCLE PARQUET
     DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDAFark: DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA

ANIMAL COMPLETE
     DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDAFark: DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA

ANIMALTURBINE
     DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDAFark: DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA

arasındaki farkı merak edenler için güzel bir anlatım olmuş arasıra öne çekelimki tekrar tekrar arasındaki fark ne diye sorulmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arost -- 17 Nisan 2016; 20:59:57 >

• SON KARARIM SAMSUNG OLDU.

1 evdeki fakir hygenmax sulu+kuru torbalı süpürge motoru yandı zaten başlığının tekerlekleri koptu, altı eridi vs yeni süpürge alalım dedik. hani suyunu boşalt temizleme zahmetliydi ama neredeyse evi yıka suyu çekiyordu içine. bazen yere su döküp mutfak banyo antre vs fırçalayıp sonrasında süpürge ile o suyu çekiyorduk ev yıkanmış gibi mis gibi oluyordu. hiç paspasa gerek olmuyordu. aslında önce süpürge sonra paspas yerine sulu süpürge ile yere su döküp oto yıkamacı fırçası ile şöyle bir fırçalayın yeri sonra o suyu çekin süpürge ile daha az zaman kaybı ve daha pratik. paspas+süpürge daha zor.

2 phillips 9924 şekil şemal isim ilk dikkat çekendi. ancak bir baktım tek siklon çift siklon olayı varmış filips te tek siklonmuş elendi gitti. ancak başlık en iyisiydi tabi yıllarca dayanırsa.

3 elektrolux ultra captic serisi 10-15 tane siklonu ile dikkatimi çekti. ancak küçük siklonların olduğu bölme hiç çıkmıyor yani o kısım hep tozlu tozlu kalacak ve mağazada denedik diğerlerine göre çekim gücü berbattı. tozu çekemedikten sonra 40 tane filtre olmuş ne anlamı var. eledik.

4 demekki şekil değil icraat önemliymiş dedik nenemizin markası rowenta ro83xx serisi, iş gören çoklu siklon var, temizlik sök tak en basiti dysondan bile basit. çekim gücü olarak tatmin etmez ve tefal grubu yani o garantiye girmez bu garantye girmez vs yani eledik.

5 çıktık 1000tllerin üstüne geldik dyson dc52 serisi çekişi daha iyi olabilir filtreleme iddiaları süpürgeden çıkan hava soluduğumuz havadan daha temizmiş. 54 siklonlu üst serisinde filtre temizleme diye bişey yok. çünkü bütün tozları makine tutuyormuş bravo. fiyat=2500tl kallavi.ama malzeme teknoloji şahane. ancak halı süpürme performansı düşükmüş. başlıklar iş görür ama süper değil. görüntü yanıltıyor. üst serileri 1500tl olsa alırım ancak 2000tl(700dolar)etmez.

6 samsung vc700g 20 farklı isim dolaşıyor nette ama görüntü aynı. artık neresi farklı anlamadık. rowenta 700w dyson 1400w gibi heralde çekiş güçleride rowenta 200watlarda dyson 300w gibi olabilir. ancak samsung 2000w ve çekiş gücü 360-380w diyorlar. gerçekten mağazada rowenta ile süpürdüğüm yerden samsung ile geçtim baktım içi toz olmuş. ayrıca dyson vari bir şekli ve teknolojisi var. adamlar dysonı almışlar daha ucuzu bir model üretmişler. tabiki aynı teknoloji değil ama siklonları fazla elektrolüx gibi, dyson gibi tekerlek esneklik, sök tak temizle rowenta gibi kolay, kablosu uzun, çekiş gücü dysondan iyi, philips gibi uzaktan kumadası vs teknolojisi var ve fiyat rowenta ile phillips arasında, elektroluksten ucuz. samsung aldım.

• yazın dyson dc52 animal almayı düşünüyordum ama dyson yeni süpürge çıkarmış
    http://www.dyson.co.uk/vacuum-cleaners/cylinder/dyson-cinetic-big-ball.aspx
    mesela aşağıya inip özellikleri okudum mesela önceki model olan dc54 (yani dc52) de %33 daha fazla büyük toz toplama yeri varmış ve videoyu izlerseniz dahada geliştirmişler mesela devrildiğinde kendi kendine düzeliyormuş ve dc52 de 6.6 metrelik kablo var iken bunda 10 metre fakat siklon sayısı 36 tane imiş ve titreşimli galiba dc52 de daha fazla var fakat bu süpürge ingilterede 11 sterlin daha ucuz kafam karıştı ayrıca yenilenmis musclehead başlığı gelmiş türkiyeye gelirse acaba bunu mu alsam ?
    Edit kimsenin fikri yok mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2673E0F4 -- 24 Nisan 2016; 18:18:44 >

• Yeni modeli inceledim başarılı görünüyor. Ben yeni DC52 almıştım ama toz boşaltma işlemi problemli ,yeni modelde hem toz haznesi büyük hemde boşaltım daha pratik. Bence Dyson almadan iyi düşünün dışarı toz kaçırmadığı iddiasında ama toz boşaltma işlemi esnasında insan sağlığını tehdit edecek şekilde pudra gibi tozlar dışarı uçuşuyor evin için de boşaltmak çok zor. Süpürürken de çok rahat değil çift fonksiyonlu başlık çok hantal ergonomi çok kötü. Şimdiye kadar kullanırken en fazla rahatsız olduğum süpürge diyebilirim.
  • Arkadaşlar bir sorum olacak, bazı arkadaşlar dysoni denediklerini, toz temizleme işini çok iyi yaptığını ama peçeteydi kurabiye kırıntılarıydi ve gibi şeylerde çok başarılı olmadığını söylüyor. Kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi? Bir de su dönemde en uygun dc52 modelleri nereden alınabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Vatan'da Anneler günü için indirime girmiş çok iyi fiyat DC52 TOTAL ANIMAL 2.199,-TL'ye aldim.
    internet sitesinde 2.799,-TL mağazada 2.199,-TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuz979 -- 5 Mayıs 2016; 12:59:55 >
  • Uzun süredir bu başlığı takip ediyorum.

En nihayetinde Dyson v6 total animal alarak aranıza katıldım.

Kliksa da son kalan üründü ve 1680TL ye düşmüşlerdi, fiyat iyi geldi ve siparişi verdim.

Bakalım nasılmış, beğenmezsem iade edip 52 Allergy almayı düşünüyorum.
  • Bugün bakmaya gittim. Makina güzel diyecek bir lafım yok ama sizce de biraz sesli çalışmıyor mu?
    52 modeli ile 33 arasında desibel farkı var sanırım. 33 az biraz daha sessiz gibi geldi, gerçi hala makul seviyede değil benim için.
    Evde bebek falan uyurken süpürülmez sanırım bununla. Kullananların yorumlarına baktım ama herkes, çok sağlam şöyşe böyle yazmış. Ses konusunda bir şey diyeni de görmedim
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.