Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
5.690
Cevap
211
Favori
964.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hepsiburada %25 anında indirim
    1000/200 çek
    100 tl maxipuan
    35 tl civarı avantajix

975 tl civarına geliyor arkadaşlar alınır mı bu fiyata?
  • Modelde bir yanlislik yoksa bu fiyata sakin kacirma.dc 52 alergy 1700-2000 tl civari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Dyson dc37 ve dc52 modelleri icinde koldan kumandali olani var mi acaba? Biz gecen yil dc52 animal complete aldik. Gayet memnunuz, ama koldan acma kapama olmamasi tek eksigi. Simdi hediye etmek icin tekrar bakiyoruz.

• 52 animal total modeli Hepsiburada da 5 yıl hakman garantili 1899 tl gibi bir fiyat...almak isteyen varsa kaçırmasın derim...paralel ithalat yapan yerlerde bile 1800 tl ye 2 yıl kendi garantisini verenler satıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavukbaligi-kopekbaligi

DC52 Total Animal aldım. Aslında DC51 dikey almak istiyordum, ama önce N11 sonra tamsaatinde siteleri üzerinden yaptığım alımlarda ürünü teslim edemediler. 2 hafta kaybettim, param bloke oldu. Sinirden bayiden gidip DC52 aldım. Hakman’a durumu aktardım, meğer ürünü teslim edemeyenler yetkili satıcı değilmiş, oysa “Hakman garantisiyle” diye ilan koymuşlardı!? Aman dikkat! Bayi, internet rakamlarından daha ucuza verdi üstelik :)

Neden alınır?
    1) Fırçaları müthiş başarılı, iyi ki Total Animal almışım, fırçası daha çok. Çok etkili. Halılarda hav sorunu kalmadı.
    2) Çekiş çok iyi, ev eksinden daha uzun süre tozsuz kalıyor.

Neden alınmaz?
    1) Haznesi çok çabuk doluyor, tahmin edemeyeceğiniz kadar çabuk! Bir de Max çizgisini geçmeyin, geçince hemen boşaltın diyor, oysa havlar bir tarafta birikince o bölgede Max aşılıyor, diğer taraf daha boş. Neden böyle dengesiz tozu biriktiriyor anlamadım.
    2) Hazne ile siklon hava kanalı arasında, diplerde toz kalıyor, dökülmüyor, sıkışıyor! Elle erişilmiyor, sallıyorsun çıkmıyor. Mecburen hazne koruyucusunu çıkarmak gerekiyor, ancak öyle erişilip silkeleniyor.
    3) Haznenin bağlantı yerleri sağlam gelmedi, ilk düşüşte kırılacak türden. Sanırım ilk kırılıp değiştirmek gereken parça bu olacak.
    4) Temizlik yaparken tamam arkasından toz çıkartmıyor, tozlu bir hava hissetmiyorsunuz, ama hazneyi boşaltırken yine her yer toz! Alerjik olduğum için ilk hazne temizliğinden sonra bütün gün hapşırdım!
    5) Eksilerine göre fiyatı çok pahalı kalıyor. Ki parasında değilim, ama yine de tam tatmin olamadım.
    6) E enerji sınıfı!

Alınır mı alınır, memnun da kalırsınız, ama onun yerine Philips Marathon Ultimate alsaydım daha iyiydi :/ hem fiyatı yarısından daha azdı, hem de hazne sorunu yok ve daha pratik. Çekiş ve emiş de güçlü, sadece fırçaları bu kadar iddialı değil. Bana soranlara Philips Marathon Ultimate öneriyorum.

Alacak olanların bilgisine.

Bende DC52 Total Animal Alıcam ve alerjim var benimde çok arada kaldım philpsmi dysonmu ? hala aynı fikirdemisiniz?

• Selamlar Dc30 el süpürgem var. Ara ara kesiklik yapıyor (3-4 senelik cihaz) pilimi bitmiştir?
    Ne dersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdalm -- 14 Ağustos 2015; 12:27:46 >
  • Dyson in en cok sattığımız ve olumlu Dönüşü olan modellerimiz

http://www.mybaykus.com/dyson-dc37-allergy-parquet-elektrikli-supurge.html
    Kampanyalı fiyatları inceleyebilirsiniz
    http://www.mybaykus.com/dyson-dc52-allergy-elektrikli-supurge.html
    Bunlar da maraton serisinde en beğenilen Ürünlerimiz

http://www.mybaykus.com/philips-fc9911-01-2200-w-torbasiz-elektrikli-supurge.html
    http://www.mybaykus.com/philips-fc9712-01-parquet-elektrikli-supurge.html

• Merhaba sizin sattığını ürünler açıklamasına göre distiribütör garantisinde değil yani Hakman denen firma destek vermiyor. Ola ki makine bozulur da servise vermek gerekirse siz nereye yönlendireceksiniz cihazı?

Hepsiburada 1300 liraya sattığınız cihazı 1600 tl ye satıyor hemde 5 yıl garantili Hakman güvencesinde...hal göyle gözükürken Neden ithalatçı tercih edilmeli aydınlatabilir misiniz?

http://www.hepsiburada.com/dyson-dc52-allergy-elektrikli-supurge-p-EVDYSDC52ALLERGY
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kızım_Aleynam

Geçtiğimiz aylarda süpürgemden (dyson dc37 animal türbin) toz kokusu gelmeye başladı hakmanı aradım aras kargo ile karşı ödemeli olarak göndermem durumunda gerekli işlemlerin yapılacağı söylendi, ancak süpürgesiz kalmayayım diye erteledim ancak 1 hafta önce mutfağımı süpürürken sapı tutma yerinden kırılı verdi çok üzüldüm ki kırılma olmaz olsa bile çok güç denilmişti, tekrar hakmanı aradım ve servise gönderdim 1 hafta içinde bakımı yapılıp o parça değiştirilerek gönderildi, ancak sapı değiştirildi mi yoksa yapıştırılıp mı gönderildi anlayamadım sanki tetik kısmından yapıştırılmış gibi geldi bana aynı süpürgeden bir arkadaşında var sap kısmını getirecek ve karşılaştırma yapacağım, kırıldığı yeri hatırlayamıyorum da kırıldığı gün çok canım sıkılmıştı ertesi sabah sarıp paketleyip kargoya vermiştim ama bende bir şüphe uyandı öyle bir şey yapmış olabilirler mi ki acaba

Yetkili servis dışında garanti veren ucuz mal arayan benim gibi uğraşır...

http://forum.donanimhaber.com/m_109191573/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kselici -- 18 Ağustos 2015; 10:27:38 >

• herkese merhaba arkadaslar sizlere bir kaç sorum var :

- dyson dc52 animal complete veya total animal almayı düşünüyoruz bunlar arasındaki fark nedir?

- internette hakman garantili en ucuz 2135e buldum sizin bildiginiz uyguna satan yer var mıdır?

- kullananlar, bu modeli tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • darknesss45 kullanıcısına yanıt
    Hocam animal total ile animal complete aynı ürün.
    animal turbine sanırım farklı ama onda farklı ne var bilmiyorum...
    geçen hafta hepsiburada da 1889 tl idi bu hafta 1976 lira mı ne... 5 yıl garantili satıyorlar. daha düşüğü bulunmasına bulunur da güvenilip alınır mı bilemedim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

Hocam animal total ile animal complete aynı ürün.
    animal turbine sanırım farklı ama onda farklı ne var bilmiyorum...
    geçen hafta hepsiburada da 1889 tl idi bu hafta 1976 lira mı ne... 5 yıl garantili satıyorlar. daha düşüğü bulunmasına bulunur da güvenilip alınır mı bilemedim...

1976ya satılan hangi model hepsiburadaya simdi baktım bulamadım o fiyata bir ürün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • darknesss45 kullanıcısına yanıt
    hocam kaldırmışlar animal totaldi dediğim fiyatta olan, hatta ben geçen hafta 1889 a aldım geçen hafta perşembe...pazartesi ve dün hem animal total hem de animal turbine vardı ama şimdi kalkmış...
    hatta fatura ve ürün zonguldaktan PESTİLCİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI YATIRIM TİC.VE SAN LTD ŞTİ firmasından geldi :) ürün almayı düşünenler firma ile görüşsünler HB aracı olmadan belki daha ucuza ürün alabilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekksl6 -- 19 Ağustos 2015; 8:45:43 >
  • ekksl6 E kullanıcısına yanıt
    Firmamız Türkiye'nin her yerindeki yetkili servislerimizi ve istanbul merkez servisi kullanmaktadır
    Bu yönden bir çekinceniz olmasın
    Ayrıca
    Linkteki makina sanırım farklı çünkü 5 yıl garantili degil 24 ay ithalatçı garantili yazıyor
    Iyi günler

• Hocam linktekini arkadaşıma animal total modelini de kendime aldım..ürün geldi üzerlerindeki seri numaralarını hakmana bildirdik ve ürünün kaydını yaptırdık...
    hayırlı satışlar.
  • ekksl6 E kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun iyi gÜnlerde kullanın herzaman baska ürünlerde de bekleriz

• Arkadaşlar merhaba, aklıma takılan bişeyi sormak istiyorum, bilen biri yardımcı olursa sevinirim. 2 gün önce Dyson dc52 animal complete siparişi verdim netten ve az önce kargo ürünü getirdi ancak kutunun üstünde dc52 total animal yazıyor. Henüz kutuyu açmadım, animal complete ile total animal aynı ürün müdür? Başlıklarında bi farklılık var mıdır? Aynı ise neden satarken "total animal" diye belirtmiyorlar da "animal complete" diye satıyorlar? :) İçime bi kurt düştü merak ettim. Teşekkürler
  • Yetkili satıcıdan felan kaynaklıymış birde başlık farkı varmış bir tanesinde sanırım 6 başlık var birtanesinde 9 başlık
  • merhaba 2 yıl önce dyson dc 37 aldık. makinenin motor hariç kalan kısmını komple suda yıkayabilirmiyim. özellikle filtreyi içine taktıgımız mavili parçayı. içi çok toz oluyor.
  • Epsilon5 E kullanıcısına yanıt
    aynı ürün :)
    animal turbine olanda fark var sadece
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.