Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.700
Cevap
212
Favori
965.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hammurabi_2000

Model farkı sadece başlık farklılığından kaynaklanmakta.

Animal complete: * Döverek temizleyen türbin başlık (Modele Özgü)
    *Fırça Başlık (Avrupa düşünülerek çamurlu ayakkabılarla halılara basıldığında kuruyan çamurları temizlemeye yönelik)
    * Dönerek kılları almaya yarayan mini Free Türbin Başlık(diğerinde yok ekstra)
    *Körüklü sert zemin aparatı (ortak)

Allergy Musclehead Parquet : *Musclehead başlık (Zemine göre halıdan parkeye geçerken kendini otomatik ayarlar) (Modele Özgü)
    *Körüklü sert zemin aparatı (ortak)

Animal complete'in Türbin başlığı köşelerde zayıf kalıp tam anlamıyla çekiş sağlayamıyor ve Musclehead başlık köşelerde daha etkili temizlik yapmakta. İki başlığında birbirine göre artı ve eksileri var. Hangisi sizin işinize daha çok yarayacaksa o modeli tercih edin. İhtiyaç halinde diğer başlıklar teknik servisten satın alabiliyorsunuz.

Ek olarak hatırlatmak isterim kimse okuduklarına inanarak Dysonun çekiş gücü mükemmel diye atılmasın gayet sıradan ve zaman zaman yetersiz bile sayılacak düzeyde diyebilirim.Okuduklarınıza bakarak değilde bizzat test etmeniz bu açıdan daha sağlıklı olacaktır.

İlginize teşekkür ederim.

" Ek olarak " diye başlayan son cümleniz açıkçası beni şaşırttı.

• Mükemmel çekiş gücünden beklenti nedir? Halıya yapışıp halıyı kaldırmasımıdır?
  • Mükemmel çekiş gücünden ziyade çekiş gücünde düşüş yaşanmaması, cihazın üstün temizlik performansı, dışarıya toz atmaması, halıyı süpürdükten sonra halının renginin kendine gelmesi benim için olay budur Bu liste uzadıkça uzar.
  • Dyson aliyorsanız mutlaka 5 senlik garantiyi para verip alın. Son kullanıcı sözleşmesinde sonraki bozulma veya eskimeden dolayı indirimli değiştirme hakkınız vardır. Bunun için servis garantisi ve onayı gereklidir. Ve dyson türkiye bu hakkı vermiştir servisine. Bu gğn bir dc10 yetkiliye kullanıcı şikayeti ile gelsin maks 600 tlye yeni dc52 sini alır. Aradaki fiyat farkı bu yüzden. ZAten ben 2300 tl ye bi süpürgeye verdiysem, süpürgeyi diil mantığını alıyorum demişimdir. Çeksin az çeksin plastiği patırcık olsun. Arkadaşım dyson alıyosun. B
    R ipad neyse dyson da odur. Daha iileride vardır. Hemde cok ucuza ama yanlızca taklittirler. Yetkili servis dysonları sigortalıdır. 5 sene. Çalsalar bile gidip yenisini alabilirsiniz peki ya 5 seneden sonra. Servise götür deki 5sene önce 0.1 mikron 300 hpa çekişi vardı şimdi bence azaldı değiştirin. Yine 1000 tl bir farkla yeni modeli alabilirsiniz. O yüzden high state of the art, need money.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dilocrom

Mükemmel çekiş gücünden ziyade çekiş gücünde düşüş yaşanmaması, cihazın üstün temizlik performansı, dışarıya toz atmaması, halıyı süpürdükten sonra halının renginin kendine gelmesi benim için olay budur Bu liste uzadıkça uzar.

Özeti budur evet, toz salmamasından dolayı evin geç kirlenmesi de bonus...

Çekiş gücüne düşük diyen arkadaşlar, çekiş gücü olması gerektiği kadardır..
  • Bu ürünü beğenmeyen arkadaşlar, daha iyisi varsa buyursunlar anlatsınlar; dinlemeye hazırız.
  • Merhabalar;

Bende yeni evleneceğim ve evime kaliteli bir süpürge arıyorum dyson çok beğendim. Fakat en üst modelini alabilecek kadar zengin de değilim yani 2500 tl gibi bir rakama süpürge alamam. Ev için kedi köpek beslemeyen ve alerjisi olmayan bir aile için bana hangi modelini önerirsiniz 1500 tl ye kadar limitim var. Şimdiden teşekkür ederim.
  • 5 yıl resmi distribütör garantili dyson almak isteyenlere yardımcı olabiliyoruz.http://www.aynigunkargo.com/urunara?search=true&srchtxt=dyson

bizle temasa geçebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByDestroyer

Merhabalar;

Bende yeni evleneceğim ve evime kaliteli bir süpürge arıyorum dyson çok beğendim. Fakat en üst modelini alabilecek kadar zengin de değilim yani 2500 tl gibi bir rakama süpürge alamam. Ev için kedi köpek beslemeyen ve alerjisi olmayan bir aile için bana hangi modelini önerirsiniz 1500 tl ye kadar limitim var. Şimdiden teşekkür ederim.

Alerji olmasa bile yine düz bir model almaktansa Dyson DC37 Allergy modelini öneririm. Biraz limit yükseltmeniz gerekir ancak ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır.
  • Yurt dışından getirme şansımda var DC54 Animal Pro yu 1400 tl gibi bir rakama buldum yurt dışında. Ama garanti sıkıntısı var. Çok sağlam cihaz bozulmaz falan diyoruz ama elektronik sonuçta fabrikasyon bir hata olur bu düşündürüyor sizce bu riske girmelimiyim yoksa Buradan garantisi olan daha düşük model olanımı almalıyım? ? ?

Parça fiyatları hakkında bilgi verirmisiniz. Ben garantiden vazgeçsem alsam bana ilerde ne kadar masraf açabilir.
  • Dilocrom kullanıcısına yanıt
    Pazar temizliği yazmışsınız ama bu şarjlı modellerde max. Güçle 6 dk. Min. Güçle 15 dk. Gibi bir süre yazıyo. Değilse almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cranium999

Pazar temizliği yazmışsınız ama bu şarjlı modellerde max. Güçle 6 dk. Min. Güçle 15 dk. Gibi bir süre yazıyo. Değilse almayı düşünüyorum.

Eşim çalıştığı için kendine ve kızımıza zaman ayırabilmek adına, şarjı bitene kadar hafta sonları büyük süpürgeyi çıkarmadan arada yapıyor. Evet şarjı 6-7 dakika gibi gidiyor. Hazne tek temizlikte doluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz de DC62 slim aldık eşimle. Pratiklik açısından oldukça iyi oldu.
  • merhaba,

evlilik hazırlıkları sebebiyle yeni düzeceğimiz evimize bir de kaliteli elektrik süpürgesi almak istiyoruz. nişanlımın toza alerjisi var ve evde en ufak bir toz kalktığında hapşurmaya başlıyor ve nefes alma zorluğu çekiyor. bu sebeple mümkün olduğunca az toz salan bir elektrik süpürgesi almayı düşünüyoruz. şu ana kadar özellikle donanımhaberde yaptığımız araştırmalar sonucu dyson almaya çok yakın duruyoruz. öncelikle size sormak istediğim bir dyson 33c ile dyson 37c allergic arasında ne fark vardır? şu anda dc37 allergy 1.320 lirayken dc33c allergy 1.070 liraya alınabiliyor (internet sitelerinden yaptığım araştırmalarda).

dyson dışında sizin önerebileceğiniz 1.500 lirayı kesinlikle geçmeyecek çok iyi temizlik yapacak ve toz salınımı minimumda (ve ya sıfır) olacak ve bizi yıllarca götürebilecek daha iyi bir elektrik süpürgesi varsa (hepa filtreli miele olur, nilfisk olur, sizin bildiğiniz başka bir model varsa o da olur..) onlara da açığız.

konu hakkında desteklerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

• Dyson harici bir makina alırsanız 10 yılda dyson değeri kadar filtre masrafınız olur..
    DC37 Allergy'yi doktorlar dahi alerjik rahatzılığı olanlara öneriyor..
  • 37dc alergy ile 37dc animal tirubunun fircali kafasi haric bir farki varmi

• DC52 animal complete i kampanyalı olarak hepsiburada.com dan 225 TL fark vererek yanında DC30 la beraber aldım.

DC30 zaten kullanıyordum. 2. si doğdu

Yenilenmiş karbon fiber türbin başlık; DC52 yi test etmeden önce mevcut Philips süpürgemizle salondaki halımızı süpürdük. Ardından DC52 ile süpürdük, arkadaşlar 1 süpürmeyle ve hemen öncesinde süpürülmüş halı olmasına rağmen cihazın haznesi doldu. Hayret verici derecede un tozu büyüklüğünde toz doldu hazne! Başlığı halıyı döverek süpürüyor, dövme gücünü dileğiniz gibi anlık olarak ayarlayabiliyorsunuz. Halıları sürekli olarak son güçte dövme aparatıyla temizlemek birkaç yıl içinde halıyı çıplak bırakabilir nedenmi dövme/türbin başlık aparatı inanılmaz güçlü. Ve inanın aparatın içinde tek bir pislik / saç / halı yumağı / vb. bırakmıyor, direk haznenin içine yutuyor.

Gelelim Tangle Free Türbin başlığa, yeni aldığımız koltuklar gelir gelmez bu başlık ile temizledik. Koltuk takımı yeni olduğu halde ve tamamen beyaz olmasına rağmen süpürdükten sonra koltuğun rengi değişti. Bu başlıkta diğeri gibi içinde en ufak pislik bırakmıyor. İçindeki fırçalar ters yöne döndükleri için pisliği direk haznenin içine gönderiyor.

Evet hazne kapağını açmak kolay ancak cihazın temizlenmesi hiçte kolay değil.

Ben siklonların nasıl çıktığını ve nasıl temizlemem gerektiğini bilen bir arkadaşımdan yardım rica ediyorum. Ve bu siklonların ne sıklıkla çıkarıp temizlemek gerekiyor ? Sürekli tak çıkar yapmak pek sağlıklı olmasa gerek diye düşünüyorum.

• Dysonlarda kullanılan plastik neden böyledir anlamam ? Ana cihaz üzerinde olsun, aparatlarda olsun garip çizgiler söz konusu.

Fikri olan varmı ? Ben kullandıkları ham maddeden diye düşünüyorum.

Birde dyson sahibi olupda ingiltere yada başka ülke üretimli cihazı olan varmı ? Bendeki 3 dyson da malezya üretimli
  • Dc37 animal var cok memnunuz ancak siklonlar nasil çıkarılıyor bir fikrim yok. Cihazin toz haznesinin ortasındaki silindir şeklinde ki parça ne ise yariyor? Kullanim kilavuzunda ayda bir yikayin diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gargamesh

merhaba,

evlilik hazırlıkları sebebiyle yeni düzeceğimiz evimize bir de kaliteli elektrik süpürgesi almak istiyoruz. nişanlımın toza alerjisi var ve evde en ufak bir toz kalktığında hapşurmaya başlıyor ve nefes alma zorluğu çekiyor. bu sebeple mümkün olduğunca az toz salan bir elektrik süpürgesi almayı düşünüyoruz. şu ana kadar özellikle donanımhaberde yaptığımız araştırmalar sonucu dyson almaya çok yakın duruyoruz. öncelikle size sormak istediğim bir dyson 33c ile dyson 37c allergic arasında ne fark vardır? şu anda dc37 allergy 1.320 lirayken dc33c allergy 1.070 liraya alınabiliyor (internet sitelerinden yaptığım araştırmalarda).

dyson dışında sizin önerebileceğiniz 1.500 lirayı kesinlikle geçmeyecek çok iyi temizlik yapacak ve toz salınımı minimumda (ve ya sıfır) olacak ve bizi yıllarca götürebilecek daha iyi bir elektrik süpürgesi varsa (hepa filtreli miele olur, nilfisk olur, sizin bildiğiniz başka bir model varsa o da olur..) onlara da açığız.

konu hakkında desteklerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

Emiş gücü dysondan daha iyi, filtre yani partikülleri tutma özelliği en az dyson kadar iyi hatta dysondan daha iyi ama toz torbası ve filtre masrafı çıkaracak çok ama çok kaliteli bir süpürge önerebilirim.

Nilfisk Extreme complete.

600/400 airwat emiş gücü, çok kaliteli hepa 14 filtresi, turbo başlığı var.
    Her yönden mükemmel tek eksiği, toz torbası ve filtre masrafı.

Aslında toz torba masrafı çok ciddi değil. yılda en fazla 3 torba değiştirirsiniz ki bu da yıllık ( 3 torba için) 15-20 tl lik masraf eder. asıl masraf filtre.

Fiyatı 920 tl 5 yıl garantili

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.