Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.700
Cevap
212
Favori
965.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dc37 animal aldım, Satürn'den 1951 TL 12 taksitle.

Döner fırçalı emiş başlığı halıyı mükemmel dövüyor ve emişi iyi görünüyor. Bir topak toz çıkarttı.

Merak ettiğim şudur; Bu süpürgeler Rainbow gibi alerjenleri çekip alırlarmı? Yani allerjisi olan kişi Rainbow almak yerine bunu alsa aynı işi görürmü?
  • dyson root ve radial root cyclone patenti ile mite akar bakteri küf polen sigara dumanını bile temizleyebilen bi cihazdır. Rainbow cok amaclı bir robottur dyson sadece süpürgedir. Evet dyson ingiliz alerji ve alergie sussie onayı almıştır. Allerjie sussie onayını dünyada alabilen tek cihaz dyson dır. Artık doktorlar bahar zamanları alerjileri olan hastalar için konferanslarda dyson ı tanıtmaya başlamışlardır..
  • Dyson 37 animal alacağım bu günlerde ama açıkçası netten almak istemiyorum.Hafta sonu falan kampanya duyarsanız bir haber vein lütfen.

Lizge sen indirim yaparım diyorsan gelip senden alalım.O kadar bilgilendirdin sonuçta bizi
  • Evet bende fiyat konusunda Sayın lizge den özel bir indirim ve ilgi bekliyorum tavsiyeniz olan modeller için.
  • Markaponda bir iki haftadır Dyson ürünlerinde kampanya var. Cardfinansa peşin fiyatına 12 taksit

Dyson 37 Allergy 1665 TL

Dyson 37 Animal 1780 TL

• Sn. lizge___

forumdaki yorumlarınızın hepsini okudum. çok yararlı bu bilgileri için şimdiden teşekkür ederim.bende dyson almak istiyorum. evimiz 100m2 ve apartman dubleksi, odalar laminant parke ve normal halılar mevcut. 4 yaşında bir oğlum var ve alerjik durumundan dolayı özellikle bu aylarda çok sık hastalanıyor. inanın bu durum eşimle beni çok üzüyor. bu sıkıntımdan dolayı bana dyson un hangi model veya modellerini tavsiye edersiniz. ve tavsiye edeceğiniz modelerin sebeplerinide zahmet olmaz ise kısaca açıklayabilirseniz çok sevinirim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder işlerinizde başarılar dilerim.
  • arkadaşlar herkese iyi forumlar,
    yurtdışından bir misafir geleceği için dyson makine sipariş edeceğim. Evimde çok tüy döken bir köpeğim var. amazon.de 'Den Dyson DC37 Animal Pro'yu seçtim. Aslına bakarsanız sırf en pahalısı o olduğu için en iyisi o'dur mantığından seçtim denebilir. Çok anlamıyorum. Bunun kullanım masrafı ne olur(filtreler ne sıklıkla kaça değişiyor vs.) ve sizce doğru seçim bu alet midir?
  • Dyson DC 39 çıkmış ve fiyatı yurt dışında 500 dolar.Biz ne kazıklanıyoruz burda ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: geem

arkadaşlar herkese iyi forumlar,
    yurtdışından bir misafir geleceği için dyson makine sipariş edeceğim. Evimde çok tüy döken bir köpeğim var. amazon.de 'Den Dyson DC37 Animal Pro'yu seçtim. Aslına bakarsanız sırf en pahalısı o olduğu için en iyisi o'dur mantığından seçtim denebilir. Çok anlamıyorum. Bunun kullanım masrafı ne olur(filtreler ne sıklıkla kaça değişiyor vs.) ve sizce doğru seçim bu alet midir?

DC 39 animal al yurt dışından .
  • dc39 sanirim almanya da yok henuz. shippingi yuzunden pahaliya gelir. DC39/37 arasinda ne fark var
  • quote:

Orijinalden alıntı: geem

dc39 sanirim almanya da yok henuz. shippingi yuzunden pahaliya gelir. DC39/37 arasinda ne fark var

Türkiye'ye gelmedi hanüz.Bilmiyorum.
  • İgav piyasa fiyatindan cok ama cok uygun satiyoruz biz imkansizdir animali o fiyata bulman netten bende tawsiye etmem temizlik
    Onemlidir../ dyson da iyidir...ben bursadayim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lizge__

İgav piyasa fiyatindan cok ama cok uygun satiyoruz biz imkansizdir animali o fiyata bulman netten bende tawsiye etmem temizlik
    Onemlidir../ dyson da iyidir...ben bursadayim..

dc37 animal ne kadar sizde?
  • Uzgunum fiyat forumda veremiyorum musterilerimizi memnun etmek amaciyla biseyler yapiyoruz..
  • Arkaslar dc 39 turkiyedeki dc 37 dir fark yok..
  • 105600 dc 37 animal yada 32 exclusive sizin icin uygundur 32 lerin icinde exclusive mikrop ve bakteri alerjenleri yakalama konusunda ustun performansa sahiptir 32 ler icinde gecmis olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: igav

Dyson DC 39 çıkmış ve fiyatı yurt dışında 500 dolar.Biz ne kazıklanıyoruz burda ya?

Bir iki sayfa oncesinde someone neden pahali oldugunu anlatmis sagolsun nedeni yaziyor...
  • Ben takipyetim kampanya falan bulduğum yerde alacağım.Netten almayı düşünmüyorum.Bakalım
  • igav mesaj yazabilirmisiniz bana ulaşamadım size
  • Sevgili Lizge mesaj yazdım.Mail adresi mi de yazdım.Ordan da ulaşabilirsininiz.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.