acilll PTT YURT DIŞI KARGO
23 Cevap19379 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

266 Mesaj
29 Mart 2009; 20:04:35 

kulaklık gönderecem amerikaya acaba ptt ile ne kadar tuttar bilginiz varmı çok acil lazım arakadşlar

266 Mesaj
29 Mart 2009; 20:21:32 

gözünüzü sevyim bi yardım eddin çok acil

1079 Mesaj
29 Mart 2009; 20:23:27 

Ptt sitesinde ağırlığa göre yurtiçi yurtdışı kargo fiyatları yazıyor..
ben ingiltereye mektup yollamıştım 1,5 tl tutmuştu..

Vakit varken tomurcukları topla,
Zaman hala uçup gidiyor.
Ve bugün gülümseyen bu çiçek,
Yarın ölüyor olabilir

607 Mesaj
29 Mart 2009; 20:26:27 

"Aslanın komutasındaki tavşanlar ordusu, tavşanın komutasındaki aslanlar ordusundan daha iyidir."

Tek bildiğim hiçbirşey bilmediğimdir.

266 Mesaj
29 Mart 2009; 20:32:36 

orda koli yazıyo ya ben kulaklık gönderecem acaba fiyat aynımıdır yardım lütfennnn

607 Mesaj
29 Mart 2009; 20:35:30 

http://www.ptt.gov.tr/tr/tarife/1.htm 5 bölüme bak küçük paket

"Aslanın komutasındaki tavşanlar ordusu, tavşanın komutasındaki aslanlar ordusundan daha iyidir."

266 Mesaj
29 Mart 2009; 20:44:28 

alllah razı olsun buzu sen gönderdin mi hiç çok ucuzmuş ya:s:>

670 Mesaj
29 Mart 2009; 20:47:57 

Ben Amerika'ya mektup yollamıştım. Salaklar postayı kaybetmiş. Sen sen ol taahhütlü gönder.

Dear Resident,
The time we spent together however long it was meant the world to me. I would love to see you again, but unfortunately, I cannot. You see, I am a ghost. I can't only materialize once every decade on the anniversary of my death. I chose to spend my one day among the living with you, sweet... Resident. Perhaps we will meet again in another decade, provided you keep your figure.
Until then, all my love from the beyond,
Barney

266 Mesaj
29 Mart 2009; 20:53:12 

tahahütlü noluyo şimdi daha pahallımı olur öle gönderildikten sonra:S

670 Mesaj
29 Mart 2009; 21:07:40 

Biraz daha pahalı oluyor ve kargonun nerede olduğunu izleyebiliyorsun.

Dear Resident,
The time we spent together however long it was meant the world to me. I would love to see you again, but unfortunately, I cannot. You see, I am a ghost. I can't only materialize once every decade on the anniversary of my death. I chose to spend my one day among the living with you, sweet... Resident. Perhaps we will meet again in another decade, provided you keep your figure.
Until then, all my love from the beyond,
Barney

607 Mesaj
29 Mart 2009; 21:25:17 

tahütlü veya kayıtlı olarak gönderirsen paketin başına bir iş geldiginde tazminat alma şansın olur zaten çok bir şey farketmez onun haricinde yurt dışı çıkışlarda barkotla takip etme gibi bir olasılık yok

266 Mesaj
29 Mart 2009; 21:26:56 

tahütlü olduğu zaman ücret çokartıyomu ki acaba

607 Mesaj
29 Mart 2009; 21:34:51 

2681 Mesaj
29 Mart 2009; 21:36:32 

quote:

Orjinalden alıntı: fatih_18_18_18

orda koli yazıyo ya ben kulaklık gönderecem acaba fiyat aynımıdır yardım lütfennnn

kulaklığı zaten koli yapcaklar

266 Mesaj
29 Mart 2009; 21:41:35 

zarfa koysak olmazmıki neden koliye koyacazki

607 Mesaj
29 Mart 2009; 21:50:05 

küçük paket hizmetinde gönderiyorsun koli olmuş zarf olmuş torba olmuş farketmez gönderdigin kullanılmamış bir şeyse pakete yeşil gümrük etiketi yapıştırt oradada gift (hediye)bölümünü işaretle alıcı birde gümrükle ugraşmasın

266 Mesaj
29 Mart 2009; 21:51:08 

demek istediğim koli ye koyarsak koli parasımı alıcaklar acaba birisi 30 tl biris 3 4 yl :S

607 Mesaj
29 Mart 2009; 22:04:36 

266 Mesaj
29 Mart 2009; 22:15:49 

0 Mesaj
20 Ekim 2009; 21:43:37 

bu yurt dışına ptt ile kargo gönderiminde biz kendimiz mi koli yapıp gidiyoruz postaneye yoksa orada kendilerimi koli yapıyorlar..ve kaç günde amerikaya gitmiş oluyor... bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim..sayın forum üyeleri açıklamalarınızı bekliyorum

286 Mesaj
24 Aralık 2009; 10:37:20 

quote:

Orijinalden alıntı: ares147741

bu yurt dışına ptt ile kargo gönderiminde biz kendimiz mi koli yapıp gidiyoruz postaneye yoksa orada kendilerimi koli yapıyorlar..ve kaç günde amerikaya gitmiş oluyor... bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim..sayın forum üyeleri açıklamalarınızı bekliyorum

Valla ben bugün PTT'ye gidicem birazdan.Amerika'ya bi küçük paket atıcam.Yılbaşı için hediyelik arkadaşıma.Bakalım ne kadara mal olacak,kaç lira alacaklar,karşı taraf kaç gün içerisinde bu paketi alacak falan hepsini buraya yazarım akşama.

Tabi karşı tarafın ne zaman alacağını ileri ki günlerde yazarım artık :) .

374 Mesaj
24 Aralık 2009; 10:49:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Tuykil

quote:

Orijinalden alıntı: ares147741

Valla ben bugün PTT'ye gidicem birazdan.Amerika'ya bi küçük paket atıcam.Yılbaşı için hediyelik arkadaşıma.Bakalım ne kadara mal olacak,kaç lira alacaklar,karşı taraf kaç gün içerisinde bu paketi alacak falan hepsini buraya yazarım akşama.

Tabi karşı tarafın ne zaman alacağını ileri ki günlerde yazarım artık :) .

Konu biraz eski ama sizin sorun yeni...
Ben Danimarka'ya ARAS KARGO ile yaklaşık 1 Kg ağırlığında 60 - 70 cm boylarında 15 - 20 cm kalınlığında koli gönderdim.
60 TL ödedim. 3 gün içinde adrese teslim edildi. Kargo ile pazarlık yapın.

0 Mesaj
20 Nisan 2010; 16:42:25 

arkadaslar 100 gr agırlıgın paketim var hong kong gitcek sursi nezaman ve kac para alırlar bende cok acill cvp yazın lutfen

0 Mesaj
20 Nisan 2010; 16:49:16 

arkadaslar sizden haber bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim saygılar

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » acilll PTT YURT DIŞI KARGO
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.156