- x
Bügün oy kullanmıcam var mı cezası ???
36 Cevap2204 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
29 Mart 2009; 4:24:13 

oy kullanmıcam kullanıyozda ne oluyo bende kullanmıcam bu seçimde ceza var mı yada kullanmayıp geçen senelerde geçiştirenlere bi ceza geldi mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atomkarınca38 -- 29 Mart 2009; 4:12:26 >

223 Mesaj
29 Mart 2009; 4:29:30 

eğer seçmen listesinde adın yazılıysa 17 tl gibi bir cezası var.

Uzaklaştırılmış
29 Mart 2009; 4:30:22 

Onu biliyomdaGeliyo mu ceza kullanmayn arkadaşlara ceza geldi mi

3558 Mesaj
29 Mart 2009; 4:32:02 

17tl ağır para cezası var

Uzaklaştırılmış
29 Mart 2009; 4:33:26 

mazeretim var arkadaş hastayım

1099 Mesaj
29 Mart 2009; 4:35:02 

sırf muhtarlık seçimi için gidiyorum bende. katkım dokunsun diye sevdiğim biri çünkü.

Stay hungry, Stay foolish!

822 Mesaj
29 Mart 2009; 4:37:00 

17 tl cezasi var, ve maliyede ceza olarak isleniyor adiniza, bankalardan kredi, veya kredi karti almak icin sorun olusturur..

Geçmiş günü beyhude yere yad etme, Bir gelmemiş an için feryat etme, Geçmiş gelecek masal bunlar hep Eğlenmene bak ömrünü berbat etme. Niceleri geldi, neler istediler, Sonunda dünyayı bırakıp gittiler. Sen hiç gitmeyecek gibisin değil mi? O gidenler de hep senin gibiydiler. Dünyada ne var kendine dert eyleyecek, Bir gün gelecek ki can bedenden gidecek. Zümrüt çayır üstünde, sefa sür iki gün ... Zira seninde üstün de otlar bitecek ...

efexor xr - prozac - valdoxan - xanax - abilify - norodol

539 Mesaj
29 Mart 2009; 10:31:00 

hepsi yalan yapılan hiçbi uygulama yok 4 seçimdir oy kullanmıyor bizimkiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknologi -- 29 Mart 2009; 10:19:10 >

654 Mesaj
29 Mart 2009; 10:49:59 

adrese dayalı olduğu için artık para cezası geliyor

Uzaklaştırılmış
29 Mart 2009; 10:53:36 

Allahını seversen eger memnun degilsen degiştirmek senin elinde niye oy kulllanmıyorsun yok memnunsan ona bir şey demiyorum

8204 Mesaj
29 Mart 2009; 10:54:30 

17 tl cezası var.Birazdan bende gidicem oyumu kullanmaya

1537 Mesaj
29 Mart 2009; 11:03:53 

Biri vardı konuştuğum 4 seferdir oy kullanmamış sadece 2 sinde ceza yemiş.

:::::DH MITSUBISHI TAKIMI:::::
MITSUBISHI LANCER 1.5 İNVİTE M/T

369 Mesaj
29 Mart 2009; 11:19:48 

quote:

Orjinalden alıntı: yunusala

Allahını seversen eger memnun degilsen degiştirmek senin elinde niye oy kulllanmıyorsun yok memnunsan ona bir şey demiyorum

hertürlü bizim parti alır bizim oyumuza gerek yok diyosan ayrı ama iktidar partisi nden şikayetçiysen hakkın olmuyo

100 YIL

"Zafer, benimdir." diyebilenin, başarı, "Başarılı olacağım" diye başlayanın ve "Başarılı oldum" diyebilenindir.
Gazi M.Kemal Atatürk ...

2201 Mesaj
29 Mart 2009; 11:45:50 

boya sürülüyor mu yine bu seçimde.

1695 Mesaj
29 Mart 2009; 11:49:11 

oy kullanmazsan bir ot tan farkın yok demektir.

808 Mesaj
29 Mart 2009; 11:50:01 

mürekkep falan sürülmüyo zaten sürülse de sürme deyince gene sürmüyorlar
gidin oyunuzu kullanın arkadaşlar

7535 Mesaj
29 Mart 2009; 11:52:58 

ülkede hiçbir sözün yok sonra buraya konu açıp yok memnun değilim yok bilmemne deme sen oyunu at seçilmezsede can sağlığı

/Kingston HyperX 4x1GB 1066MHz CL5 1.98v (D2/1GN)/
/Seagate 500GB-32MB 7200.11 SD1A/WD Caviar Blue 500GB-16MB AAKS/Freecom 500GB External/ Seagate Expansion 500GB External/LG 22x DVD-RW/
/HP S2331 23" DVI-D/Philips A 5.100 - 5+1 Home-Theater System 80W @2002/Sennheiser HD407/

Uzaklaştırılmış
29 Mart 2009; 11:54:29 

bizim bi akraba kullanmadı geçen seçimlerde. normalde 17 ytl cezası vardı ama ceza yazılırken tutar yanlış yazılmış. 17 bin ytl olarak geçmiş kayıtlara. adam cezanın düzeltilmesi için başvurdu ama paraya faiz gele gele 83 bin ytl ye kadar çıktı. sonuçta hata düzeltilmedi adamın evine haciz geldi. ne var ne yok götürdüler evinden. karısı bunun üzerine evi terketti. bi de 19 yaşında oğlu vardı bu dayının. o da okulu falan bıraktı, çalışmaya başladı burger king de. adamı geçen gün gördüm. çökmüş gitmiş. oto yıkamacıda çalışıyor şimdi. oğluda uyuşturucuya başlamış. siz siz olun oy kullanın.

321 Mesaj
29 Mart 2009; 11:55:41 

Oy Kullanmak Her Resit Turk Evladı Icin Hem Bir Hak Hem De Bir Sorumluluktur..Senin Oyun Neyi Degistirecek Var Mı Iste Bole 2 Milyon Kisi Melih'e Vermesse Ankara Kurtulur...

~Electrical and Electronics Engineering~

321 Mesaj
29 Mart 2009; 11:59:18 

quote:

Orjinalden alıntı: micro_diax

bizim bi akraba kullanmadı geçen seçimlerde. normalde 17 ytl cezası vardı ama ceza yazılırken tutar yanlış yazılmış. 17 bin ytl olarak geçmiş kayıtlara. adam cezanın düzeltilmesi için başvurdu ama paraya faiz gele gele 83 bin ytl ye kadar çıktı. sonuçta hata düzeltilmedi adamın evine haciz geldi. ne var ne yok götürdüler evinden. karısı bunun üzerine evi terketti. bi de 19 yaşında oğlu vardı bu dayının. o da okulu falan bıraktı, çalışmaya başladı burger king de. adamı geçen gün gördüm. çökmüş gitmiş. oto yıkamacıda çalışıyor şimdi. oğluda uyuşturucuya başlamış. siz siz olun oy kullanın.

yeni bir edwird mi doguyorr

~Electrical and Electronics Engineering~

150 Mesaj
29 Mart 2009; 12:02:11 

quote:

Orjinalden alıntı: Seraphine

yeni bir edwird mi doguyorr

oha kitaplar ne zaman basıma çıkcak

3046 Mesaj
29 Mart 2009; 12:13:53 

Oyunu kullanmayan ne yönetime nede yönetilmeye itiraz edemez !

NOTHING IS TRUE, EVERYTHING IS PERMITTED...

2644 Mesaj
29 Mart 2009; 12:16:38 

Konu açacağına git görevini yap.

Büyüklük de ruhtadır asalet de. Tarih sadece kupaları yazmaz. Kupaların arkasına sığınıp, Fenerbahçe'nin ve Aziz Yıldırım'ın katledilmesine yataklık edenleri de yazar.
ACM'nin KARARIYLA ŞİKE DAVASI YOK HÜKMÜNDEDİR!

499 Mesaj
29 Mart 2009; 12:16:39 

quote:

Orjinalden alıntı: Reordinary

hertürlü bizim parti alır bizim oyumuza gerek yok diyosan ayrı ama iktidar partisi nden şikayetçiysen hakkın olmuyo

Anlatayım!

Şimdi arkadaşım eğer yönetimden memnun değilsen mutlaka kullanmalısın çünki vebali var. Fert olarak küçük görme kendini. Değişim senin elinde.

birde ''Yok herşey güzel, şikayetci değilim diyosan gitmene ve oy kullanmana gerek yok''
diyenler ve düşünenlerde varmış duyduğuma göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.respect -- 29 Mart 2009; 12:11:29 >

Yüzünü soğuk suyla yıkadı. Sonra başını kaldırıp aynaya baktı. Aynada ki gerçeği görünce yaptıklarından utandı ve titremeye başladı. Havaya kalkan elini sıkıp hiddetle aynayı yumrukladı ve kırdı. Kendisini yok etmek istiyordu fakat buna gücü yetmiyordu. Zira o ebed ve ezeldi. O halde fani olanlar bunun cezasını çekmek zorundaydı. Çektide. Kıyamet koptu ve o hariç her şey yok oldu. Kendisiyle barışık değildi. Psikolojik destek mahiyetinde ki övgü ve methiyeler yoksa varlığın ne anlamı kaldı ki? Arabesk bir tavır içindeydi. Ya benimsin ya toprağın, diyordu sanki. Bütün derdi bundan ibaretti; farkedilmek! Evet. Herkes beni bilsin, derdindeydi O.. (mr.respect)

604 Mesaj
29 Mart 2009; 12:17:26 

Oy kullanmamak da bir haktır dolayısıyla bu ceza kadar saçma bir uygulama olduğunu zannetmiyorum. Ben hiç bir partinin oyumu hakettiğini düşünmüyorsam geçersiz veya boş oy atmak için mi gideceğim yani? Yıllardır küfrettiğim bürokrasinin bir parçası olmak için..

7535 Mesaj
29 Mart 2009; 12:18:50 

quote:

iyi yazmışsın konularını bekliyoruz

hiç gülmezdim bu mesajlara bu sefer güldüren biri çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Kahriman -- 29 Mart 2009; 12:07:58 >

/Kingston HyperX 4x1GB 1066MHz CL5 1.98v (D2/1GN)/
/Seagate 500GB-32MB 7200.11 SD1A/WD Caviar Blue 500GB-16MB AAKS/Freecom 500GB External/ Seagate Expansion 500GB External/LG 22x DVD-RW/
/HP S2331 23" DVI-D/Philips A 5.100 - 5+1 Home-Theater System 80W @2002/Sennheiser HD407/

3046 Mesaj
29 Mart 2009; 12:23:16 

quote:

Orjinalden alıntı: bakidoruk

Oy kullanmamak da bir haktır dolayısıyla bu ceza kadar saçma bir uygulama olduğunu zannetmiyorum. Ben hiç bir partinin oyumu hakettiğini düşünmüyorsam geçersiz veya boş oy atmak için mi gideceğim yani? Yıllardır küfrettiğim bürokrasinin bir parçası olmak için..

Resmi olarak küfretmek istiyorsan gider en zıt partiye eveti basarsın meclislere vekil sokarsın buda onlara küfür gibi olur

NOTHING IS TRUE, EVERYTHING IS PERMITTED...

1122 Mesaj
29 Mart 2009; 12:26:41 

ya ben orduda oturuyorum ama oy kullanacağım yer kayseri görünüyor ben şimdi sırf bu yüzden 17 tl ceza mı vermek zorundayım ne rezalet bişey ya

Benim olacak fıstık bende binicem üstüne vurcam kırbaçı vurcam kırbaçı

1537 Mesaj
29 Mart 2009; 12:28:04 

quote:

çok acıklıydı dostum.

Bu laftan sonra oy kullanmayında göreyim sizi

:::::DH MITSUBISHI TAKIMI:::::
MITSUBISHI LANCER 1.5 İNVİTE M/T

387 Mesaj
29 Mart 2009; 12:31:07 

quote:

Orjinalden alıntı: bakidoruk

Benim demokratik hakkım değilmi? Dayatma yolu ilemi oy kullanacağım kullanmazsan ceza veririz mantığını anlıyamıyorum,oyumu verebilecek düzgün kimse yok benim için boş oy atmak için mi gideyim şimdi.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

616 Mesaj
29 Mart 2009; 12:38:28 

Dostum bu senin vatandaşlık görevin mutlaka kullanmalısın.Öyle veya böyle lütfen oyunuzu kullanın. oy kullanmayanlar yüzünden bugün bu haldeyiz binlerce kişi oy kullanmıyor neleri değiştirebileceklerinin farkında değiller.

654 Mesaj
29 Mart 2009; 12:42:08 

hiç biri diye bi şık olmalı

2798 Mesaj
29 Mart 2009; 12:50:35 

Mutlaka gidin oy kullanmaya. Sakın boş oy atmayın. İlla ki boş atıcam diyorsanız rasgele yerlere mühürü basın geçersiz olsun. Boş oyun bir şekilde doldurulacağına adım gibi eminim.

.
AMD x4 965|Sunbeam CCFU|Gigabyte 990XA-UD3|Corsair Veng 1600/9 2x4|5850 Xtreme
WD Caviar Black 500 GB|OCZ Fatal1ty 550W|Asus DVD-RAM|TT Spedo

LG E2360V|Edifier X600|Asus VULCAN Anc|Razer DA v2|Logitech G15v2|ASUS DSL-N12E
Notebook: HP HDX18|18.4"|P8600|9600M GT|500+250GB|2x2 GB 800MHz CL5|Logitech M705

4139 Mesaj
29 Mart 2009; 12:54:32 

Arkadaşlar kendinizi yöneticek insanları nasıl başkasının seçmesine izin veriyorsunuz Benim oyumla bişey olmaz diye düşünmeyin sizin gibi yatanlar sandığa gidip oy atsa kim bilir neler olur.

Bu kullanıcı ek$i sözlük yazarı
Kişisel blogum - Enteresaninsan.
Twitter - Okisht
Cokteknolojik.net
Formspring me! - Okisht
Alkışlarla yaşıyorum - Okisht

Uzaklaştırılmış
29 Mart 2009; 13:00:38 

quote:

Orjinalden alıntı: AurorAbeam

Mutlaka gidin oy kullanmaya. Sakın boş oy atmayın. İlla ki boş atıcam diyorsanız rasgele yerlere mühürü basın geçersiz olsun. Boş oyun bir şekilde doldurulacağına adım gibi eminim.

3223 Mesaj
29 Mart 2009; 13:01:38 

oyu boş atmayın illa boş atcam diyorsanız rasgele 4 5 tane farklı partilere basın geçersiz olsun. sonra başkası sizin yerinize doldurur valla.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

801 Mesaj
29 Mart 2009; 13:22:16 

birde sandıklar açılırken oylara dikkat etmek lazım görevli olmasanızda vaktiniz varsa sandık açılırken oy sayımlarını izleyebilirsiniz verdiğiniz oya sahip çıkın ben bunu bizzat yaşadım çünki.

DH Motorola Moto G Kullanicilari

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Bügün oy kullanmıcam var mı cezası ???
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.422