Şimdi Ara

Western Digital ile depolama teknolojileri üzerine röportaj

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
7.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dünyanın en büyükk sabit disk üreticilerinden birisi olan ve geçtiğimiz haftalarda endüstrinin 2TB kapasiteli ilk sabit diskini pazara sunarak dikkatleri üzerine çeken Western Digital, VelociRaptor serisi yüksek performanslı sürücü ailesinin yeni modelini ne zaman pazara sunacak?

Firma SSD teknolojisine nasıl bakıyor, neler planlıyor? Biz sorduk Western Digital EMEA PR yöneticisi Danny Moverhofer cevapladı.

[wvp=474]

• videoda sorun var açılmıyor
  • videolar ie de açılmıyor ama operada sorunsuz çalışıyor.
  • firefox 3.0.8 de video izlemede sorun olmuyor izleyebilirsiniz ;)

Röportaj için teşekkürler.
  • SSD lerin daha henüz güvensiz olduğundan ve bağzı sistemlerle uyumsuzluk yaşadığından bahsediyor, ilginçtir ben bunu ilk defa bu videoda duydum, ne tip sorunlar çıkarıyor ssdler acaba ?
  • ssd'ler için biraz abartı yorumlar yaptıgı aşikar yetkilinin.tamamen pazarlama mantıgı ile ilerledikleri bi gercektir.kendinin de söyledigi gibi ssd teknolojisinin ne kadar zamandır üzerinde calışıldıgı ortada,ve kimi büyük serverlar tarafından şu an kullanılmakta sanırım,hiç bir kayda deger kaynakta kötü yorum okumadım.sırası gelince onu da satacagız demiyor da hazır degil diyor bence.ee ne de olsa pazarın en büyük hakimi WD.
  • wd sayın yetkilisine bozulan arızalanan ıcınde verılerın oldugu diskleri ne yapacagımızı (ekran kartı degılkı bu bozulunca yenısını versınler sorun hallolsun) karşımızda bır muhatap bulamadıgımızı hıcbır yardımın ve yedek parcanın uletılıp satılmadıgını dıger bazı ulkelerde anlaşmalı recovery fırmaları oldugunu Türkıyede bu destegın neden verılmedıgını sorsaydınız keşke
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.