Şimdi Ara

DOOM Fan Club (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
425
Cevap
7
Favori
21.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Oyunun Doom'a yakışmamış.
    Steam'deki sayfadan bakmıştım sistem gereksinimlerine. 680'in varsa bakmana gerek yok zaten. Ben de yeni sistem toplarım; 660ti var şu anda.

Rage oynamak için niye illa Nvidia?

Alıntı yapmak yerine, yanındaki cevap butonunu kullan lütfen. Bu mesajı öyle attım...

Birkaç yama vs ile artık AMD ve ATI ekran kartlarında çalışıyor ama pek optimize olmuş durumda değil. Oyun ilk çıktığında kralı ATI ve AMD ekran kartlarında açamadı RAGE'i Ondan dedim

• Bf4 çıksa da eskisi gibi forumda bol bol "Benim pc açar mı", "Doom4 için hangi ekran kartı" tarzında başlıklar görsek diyorum.
  • İnanılmaz bir moda benziyor:http://www.moddb.com/mods/the-dark-mod/downloads/the-dark-mod-20-standalone-full-installer
    Thief serisinden etkilenerek Doom 3'den çevrilerek yapılmış karanlık ve gizlilik ögeleriyle öne çıkan ve yeni versiyonuyla tek başına oyun haline getirilmiş bir mod ! THe Dark Mod Team yapımını üstlenmiş ve Looking Glass Studios da yayınlamış !
    Eve varıp denemek için sabırsızlanıyorum...

2,29 gb

2013 Mod Ödüllerinde 5. seçilmiş !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 3 Ocak 2014; 17:16:50 >

• Şu videoyu en sonuna kadar izleyin derim.

Gerçi kimse kalmadı eski ekipten, pek beklentim yok benim...
  • Doom 4 beta yayınlanacağını gördüm bir yerde
  • WolF-EyE kullanıcısına yanıt
    Yeni Wolfu alanlar katılabilecek direkt betaya, başka bilgi yok, ne zamandır, nedir bilinmez.
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    duke nukem'ide böyle yaptılar.. 15 sene beklettiler.. sonuç kötü oldu.. zaman arttıkça beklentiler çoğalıyor çünkü.. bakalım 4'ü çıkarttıklarında (çıkarırlarsa) 3'ün yaptığı etkiyi yapabilecek mi
  • Doom 3 ten iyi olsun da.. Gerisi önemli değil. Doom 4, 3'ün çakması olursa bu dönemde iş yapamaz..
    Kaliteli bir Doom 4 görmek istiyorum ben.. İster 2014 sonu ister 2016 başı. Yeter ki kaliteli olsun.
    Oynayış, hikaye, atmosfer adam akıllı olsun.. O zaman tadından yenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fuusrodah -- 20 Şubat 2014; 12:05:29 >
  • Hikaye ile hiç uğraşmasınlar bence Doom 1-2, Quake 1-2, Hexen/Heretic de hikaye namına bir şey yoktu ama gerek atmosfer, gerek bölüm tasarımı, gerek eğlence olarak bugünlerin oyunlarını gömer kalitedeler. Doom 3 te hikayeli, ara sahneli bir şey yapmaya çalıştıkları için biraz batırdılar zaten. Quake 4 ve Warsta biraz daha esnek davrandılar bu açıdan ve bence daha iyi 2 oyun çıktı karşımıza.
    RAGE de de hiç uğraşmasalardı keşke hikaye ile, rezil ötesi bir hikayeydi zaten, pat diyede bitiridiler. Hikaye, diyalog ile uğraşacaklarını optimizasyon ve buglar ile uğraşsalardı son 1 yılın en iyi FPSsi olabilirdi. Harcadılar güzelim yapay zeka ve oynanışı...

Şu resim anlatıyor zaten gereken herşeyi...

• usta, Carmack yapacağını yapıp öyle ayrılmış yazıldıydı bi sene önce en son yani ID'de de olsa şuan yapacağı başka birşeyi kalmadığı yazıyordu bir yerde. Eğer ki doğruysa sonuca bir etkisi olmayacaktır, tabi bunun kıyasını yapamayacak olmamız da trajikomiktir haha...

Beni asıl ayar eden ne ID software ne Carmack adam gibi net birşey söylemiyor olması sadece 2011'de 0'dan yapılmaya başlandı tekrardan ama süreçle alakalı en ufak birşey yok sızmadı da ilginçtir ki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 20 Şubat 2014; 12:48:07 >
  • bobafett kullanıcısına yanıt
    ID nin başında Zenimax belası var artık, saçma sapan değişiklikler yapabilirler son anda. Oynanış olarak gene iyi olacağından eminim ama araya saşma sapan hikaye eklemek için uğraşmazlar umarım.
    Wolfenstein videosunda gene kendini ciddiye almayan bir senaryo sezdim, o açıdan iyiye işaret. Aynı yolu izlerler umarım.

Eklenti: Bu arada Carmak ve Romero birleşip yeni bir oyun duyururlarsa çok gülerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 20 Şubat 2014; 12:51:40 >
  • Yıllar sonra Doom 4 betası ile ilgili haberler gördük. Umarım yakına zaman da oyunla ilgili bilgileride görürüz
  • ekle ilk oynadığım oyun
  • bugun ps3 versıyonunu aldım tabı yıllar once pc de hastasıydım ekleyın benı de
  • Neden hiç online oynayan yok ya..
  • Zamanında Multiplayer oynarım diye Steam'de 3 küsur $'a indiğinde BFG Edition satın almıştım. Fakat Doom 3'teki oyuncu sayısı maalesef az.

Bir de Doom 4 ne oldu? Askıya mı aldılar projeyi?
  • Dün akşam yine takılıp geçemediğim communication maintance bölümündeyim.. 3 kat var, 3'ünüde bitirdim ama level atlayamıyorum.. cheat varmış map/ gibi birşey onunla cpu diye bir yere geldim..

kaç yıllık oyun hala grafikleri, atmosferi beni etkiliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olympiacos

Neden hiç online oynayan yok ya..

hangi oyunu nerde oynuyorsun ? Ben doom 1 oynadım dün online.Zandronum (Online) diye geçiyor.Doom 1 doom 2 , hexen heretic vs hepsinini destekliyor ve dolu serverlarıda var.

Doom a gelirsek valla doom 1 ve doom 2 benim ilk pc ye geçtiğim zamanlarda oynadıgım (-+1995) bana cocuklugumu ailemi kaybettiklerimi hatırlatan , anısı bol ve bir o kadarda zevk alarak oynadıgım bir oyundur.Sırf oyun olarak değil dediğim gibi anısıda boldur.Seneler sonra geçen ay doom 1 ve doom 2 yi tekrar indirdim.Tabi yenilenmiş yüksek çözünürlüklü versiyonunu.Grafikler düzeltilmiş birtek birde mouse crossair falan eklenmiş işte... İkisinide oynadım bitirdim ve son senelerde oynadıgım en güzel oyundu o ortamlar bölümler anahtarlı bulma ne zevkli yahu...

• Devian kullanıcısına yanıt
    linkini verde bizde oynayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

linkini verde bizde oynayalım

BURADAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devian -- 13 Mart 2014; 15:39:03 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.