Şimdi Ara

DOOM Fan Club (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
425
Cevap
7
Favori
21.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DevoN

quote:

Orijinalden alıntı: Republic of Ireland

quote:

Orijinalden alıntı: DevoN

Eski doom oyunlarını 5. Zorlukta oynayabilen var mı?

Nightmare ?

Evet. Eski Doom larda 5. Zorluk nightmare

Doom'u nightmare'de bitirdim. Doom 2'yi bitiremedim. Genelde Ultraviolence oynuyorum. Nighmare'de secretları tamamlamak çok zor.
  • quote:

Dosyaları kurdum ama serverlara giremedim.

Dosyaları kurduktan sonra nasıl giremedin, ne hatası veriyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoBaFeTT

quote:

Dosyaları kurdum ama serverlara giremedim.

Dosyaları kurduktan sonra nasıl giremedin, ne hatası veriyor ?

Adamın yazdıklarını brultag,skulltag,doom2 ekledim o programa. Sonra serverlara tıklıyorum. Çok değişik oyunlar çıkıyor.
  • Oradaki her serverda Brutal Doom oynanmıyor tabi bilimum farklı mod var left for dead modu bile var şuan oynuyorum. Eğer spesifik olarak Brutal Doom oynamak istiyorsan önce Create Server'dan Play Offline diyerek başlatmalısın skulltag ve doom 2 wad larını sırasıyla ekledikten sonra.
  • Genelde tam dolduktan sonra hata veriyor.
  • Filmi güzeldi ama asıl seyircinin beklediği doom sahnelerini filmin en sonuna koymuşlar.. halbuki ara ara kişinin gözünden göstersen bence çok daha başarılı olurdu. Fİlmin sonuna kadar resident evil tarzında bir film izledik, ha çıktı ha çıkakcak derken son 2 dakika anca asıl doom atmosferini yaşayabildik.. birde filmin sonuna kadar asıl adamın the rock olduğunu sanım meğer yanındaki adamın olduğunu öğrenmek ayrı bir dumur sebebiydi tabi..
  • Bugüne kadar oynadığım oyunlar arasında şüphesiz en iyilerdendi. Ekle beni de...
  • Online oynayan var mı? Serverlarda hiç türk göremiyorum.
  • quote:

Online oynayan var mı? Serverlarda hiç türk göremiyorum.

imkansız sanırım ben yıllar boyunca oynadım her türlü clan chat irc e v.b girdim ama türk gördüm desem yalan olur skulltag den beri takip ediyorum o kitleyi ama bu ara bıraktım gibi yine canım sıkılır başlarım bi ara
  • artık doom 4 cıksada oynasak umarım multiside güzel olurda böyle salak mutilerle uğraşmayız....
  • geçen doom'la alakalı bir haber vardı, sanırım doom 4 çıkmayacakmış.. böyle bir oyunun devamını neden yapmazlar anlamıyorum
  • ID software de o kadar burada insanları heyecanlandırıyor snra böyle yapıyorsa sıkıntı valla .... Rage bana göre tam bir fiyaskoydu ben daha süpe bir oyun bekliyordum
  • prey'i oynadın mı, nasıl bir oyun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

prey'i oynadın mı, nasıl bir oyun?

gayet eğlenceli bir oyundur, kesinlikle bir göz atın
  • preyi beğenmiştim fakat tek sorun ölmeme olayı canımı sıktı sonra sildim yoksa güzel oyundu
  • ölmeme derken?
  • şöyle diyelim öldüm yaratıklar öldürdü seni....farklı bir mekana düşüyorsun orada mavi ve kırmızı havada ejdarhalarmı ne vardı kanatlı....onları vurunca tekrar geri dönüyorsun oyuna kaldığın yerden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NecroCyber-777 -- 18 Nisan 2013; 9:05:22 >
  • ilgniç bi konusu var gibi
  • konusu kaliteli idi ama unuttum konusunu :)
  • ok, bi ara indiri...yani orjinalini satın alıp deneyeyim
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.