Şimdi Ara

DOOM Fan Club (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
424
Cevap
7
Favori
21.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: Meskalamdug

hocam üstteki mesajımda belirttim nerde bulabileceğini.

online denemedim ama orjinal olmaması sorun yaratır sonuçta doom3.exe nete çıkınca key e bakıyor.

hocam bir key buldum bir yerden korsan olan oyun direk orjin oldun server buldum 2-3 tane sormadık key bir ara atalım ya valla bende keyi veririm size ayrıca 1.3.1 patchi yüklediğimden windowsa dönüyor ve mavi 1 pencere acılıyor sürekli hata veriyor..Normalde orjin yapmadan önce 1,3 patch kuruluyken direk serial istiodu.fakat bu bulduğum serilai girdikten sonra serial sormuyor artık offical keymidir nedir

• adam toplarsak neden olmasın. gelin DH turnuvası atak

kimler var?
  • Şu bahsettiğiniz dosyayı edindim ama nasıl yapacağımı bilmiyorum anlatsanız iyi olurdu hani.

Bir de işe yararsa oynarız tabii ki, aslında coop iyi sarıyor.
  • hdr den mi bahsediyorsun? pk4 dosyalarını direk base klasörüne at ama eskilerinin yedeğini al önce.
  • quote:

adam toplarsak neden olmasın. gelin DH turnuvası atak

kimler var?

tamam hocam atalım valla heralde bu hafta evde olmayabilirimde önümüzdeki hafta atalım...orada death match ve team deathmatch yapabiliriz....death matxh 4 kişi team deathmatch 4+4 8 kişi ile oynanır...key için pm atabilirsiniz arkadaşlar bu arada1de bu windowsun içinde driversın içinde etc nin içinde hosts denen 1 klasör war...orada 1 ayar yaptım önce notepadle acıp,sonra bir baktım 1.3 patch kuruluyken oyuna giryor ama serverler bomnboş alla alla dedim..sonra aynı dosyayı notepadle bir daha actım o dosyada yazdığım metnin silip kaydettim....sonra oyuna girdim 1.3.1 patchi download ediniz diyor ben dedim ya allah bismillah kurdum bir daha..baktım bu sefer mavi ekran olarak windowsa dönüş yapmadı ve hemen giriş yaptı...sonra baktım serverlar gec acılıyor...Punkbusterı updateledim cok cabuk girdi...aynı durum QUAKE -4 içinde gecerli aynı uygulamaları ondanda denedim hatta ve hatta bence QUAK 4 online mükemmel arkadaşlar 4/4 lük bence ama cok hızlı hızına yetişemiyorsunuz oyunun

Bu arada Doom-3ü 3d grafikleriyle 2d olarak oynamak için çok harika bir klasör buldum screenshotlicam birazdan size..Ama çoğu modlar 1.3.1 patch istiyor arkadaşlar ve indiripde kurmasını beceremediğim bir . mod var kesinlikle ve kesinlikle daha temiz grafiklerle oynamak içinde GTX mod diye birşey var onu tavsiye ediyorum

Bu arada coop için detaylı bilgi ve link isterim arkadaşlar

http://www.filefront.com/5055531/Extreme-Quality-Mod-1.0/

buradan daha detaylı güzel bir mod edinebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NecroCyber-777 -- 20 Ocak 2010; 15:07:50 >

• BU Arada emin Quake 4 e giriş yapamadım cd-key kullanımda dedi..heralde kullanımda olmadığı zaman girş yapabiliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECROCYBER

tamam hocam atalım valla heralde bu hafta evde olmayabilirimde önümüzdeki hafta atalım...

Bu arada coop için detaylı bilgi ve link isterim arkadaşlar

ılgaza gidiyorum 2 haftalığına sonrası uygun benim için. siz ben yokken kapışın

GTX modu duydum dediğim gibi pekçok alternatif var görüntüleri iyileştirmek için. çok sağlam modlarda var geçen sayfada resmini koyduklarım gibi. halen de yeni modlar geliştiriliyor doom3 içim. asıl John Carmack source codunu yayınlasın siz o zaman görün noluyor.

• @necro;

Aslında iki farklı coop modu var. Open coop ve lastmanstanding diye bir mod. Opencoop'u denemedim. Denemek lazım.

http://doom3coop.com/ 'a biraz göz atabilirsin ingilizcen varsa. Fan yapımı birçok hata mevcut ama öyle oyun seyrini bozacak türden değil. Ben oynarken baya zevk almıştım. Tabi beklediğim gibi çıkmadı ama yine de eğlenceliydi. İnternet üzerinden key sorunları olurmu bilmiyorum çünkü lan üzerinden oynamıştım.

Doom3 ve Roe bölümlerini coop olarak oynayabiliyoruz. İstediğimiz bölümü açabiliyoruz. Ölen tekrar spawn oluyor belli noktalardan devam ediyoruz. Çok ayrıntılı inceleyecek kadar oynamadım ama genel itibarıyla böyle birşey. Soracağın birşey varsa sor biliyorsam anlatırım.

Meskalamdug, evet hdr den bahsediyorum.. Oyun yüklü değil şuan bakayım, birşey olursa sorarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MinikYas

@necro;

Aslında iki farklı coop modu var. Open coop ve lastmanstanding diye bir mod. Opencoop'u denemedim. Denemek lazım.

http://doom3coop.com/ 'a biraz göz atabilirsin ingilizcen varsa. Fan yapımı birçok hata mevcut ama öyle oyun seyrini bozacak türden değil. Ben oynarken baya zevk almıştım. Tabi beklediğim gibi çıkmadı ama yine de eğlenceliydi. İnternet üzerinden key sorunları olurmu bilmiyorum çünkü lan üzerinden oynamıştım.

Doom3 ve Roe bölümlerini coop olarak oynayabiliyoruz. İstediğimiz bölümü açabiliyoruz. Ölen tekrar spawn oluyor belli noktalardan devam ediyoruz. Çok ayrıntılı inceleyecek kadar oynamadım ama genel itibarıyla böyle birşey. Soracağın birşey varsa sor biliyorsam anlatırım.

Meskalamdug, evet hdr den bahsediyorum.. Oyun yüklü değil şuan bakayım, birşey olursa sorarım.

hocm open coop iniyor şuan teşekkür ettim..ya online acarsak coop olayınada girip son bölümü oynayalım ben en cok coopu merak ediyorum...ablamlara gitmeden önce dedim multi atim dedim aman allahım bu ne zor multi oyu o kadar hızlıki başım döndü ellerim terledi heyecan yaptım 1.olan adam 9 kişi ben 5 kişi öldürmüşüm..hani dedim uzun zamandır doomda oynamıyoruz ilk defa multi doom oynuyorum heralde skor fena değildi sonra cıkmam lazımdı cıktım...adamlar en cok el bombası kullanıyorlar multide o da bayıyor hep...doom 3 world.comda cok fazla mod war hepsini indiricem işallah sonra quake 4 modlarına başlıcam indirmeye...bazı doom 3 modları için kesinlikle 1.3.1. patchi istiyor oyun zaten...ayrıca dediğim gibi bazı modlar farklı yükleniyor galiba yada ben win7 64 bit kullandığımdan da çalışmıyor olabilir...

• id software oyunlarındaki (quake & doom) sırlar

http://www.merlininkazani.com/review_screen.asp?GID=3565&PN=1&B1=+TAMAM
  • vay videolarda gizli yüz ifadesini bilmiyordum. bir de en son cehennemdeki gizli odada staff ın teşekkür mesajı değil mail adresleri yazdığını okumuştum bir yerde. sanırım yazıyı hazırlayan kişi kendine sakladı carmack in mailini hindi ye gelince sanırım var bi takıntıları. radiant ta particallarına bakarken bile turkey ismini kullandıklarını gördüm ne diyim
  • yaz beni de hacı
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Ledriw_

yaz beni de hacı

Ekledim :)
  • quote:

vay videolarda gizli yüz ifadesini bilmiyordum. bir de en son cehennemdeki gizli odada staff ın teşekkür mesajı değil mail adresleri yazdığını okumuştum bir yerde. sanırım yazıyı hazırlayan kişi kendine sakladı carmack in mailini hindi ye gelince sanırım var bi takıntıları. radiant ta particallarına bakarken bile turkey ismini kullandıklarını gördüm ne diyim

Doom 4'te ne gibi sırlar olacak acaba, onu çok merak ediyorum :)
  • Son bölümdeki gizli odayı rastgele bulmuştum sanırım, hiç biyerde okumadan. Çok da gizli değil aslında. Genel olarak her deliğe girerek ilerlediğim için oyunda orayı da yakalamıştım. Yalnız şu büyük köpeği birtürlü öldürememiştim, oraya kadar şifresiz gittmiştim ve internette de oyunla ilgili bir araştırma yapmamıştım. Onu son yaratık sanıyordum. Bir kaç bölüm önceden başlayıp silahları fazla tutmaya çalışsam da yaratıkta tüm silahları bitirmeme rağmen geçemiyordum bir kaç hafta böyle geçti sanırım. Sonra hilelere başvurduk tabi ondan sonra da kurtulamadım hile kullanmaktan.Bağımlılık yapıyor.

Necro; denedin mi modu?
  • Demonfear
    Dimension of Time
    TNT
    Plutonia
    Hell Revealed
    Hell Revealed II
    Icarus
    JOW (Jason Wainman's 30 Levels of Doom II)
    Kama Sutra
    Mars Wars
    Memento Mori

Doom II için bunların dışında bildiğiniz 32-Level WAD paketi var mı?
  • Ben bunların çoğunu oynamadığıma eminim :D TNT, Kama Sutra ve Plutonia'yı oynamıştım. Onun haricinde orj oyunlarla gelen haritaları bitirmiştim işte, diğerlerine bakmadım :)
  • Bende varım doom fan
  • volcano1988

Ekledim
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.