Şimdi Ara

DOOM Fan Club (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
424
Cevap
7
Favori
21.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekleyin Huraa!! Hepsini bitirdim ^.^.Doom 3 dışında..
  • quote:

Jack Shephard
    NoNamedZanpakutou

Ekledim arkadaşlar

Bu arada Nightmare modunda oyunu bitirmek gerçekten çok çok zor. Ben üzerine fazla düşmedim Doom veya Doom 3'te ama, bir kaç denememde "bu işin uzmanlık gerektiren birşey" olduğunu anladım. Tamam FPS oynamayı çok seviyoruz ama, bu bayağı zor
  • Yaz beni ustaa ilk oynadığım oyundur bu
  • ertuq26

Ekledim arkadaşım Benim de ilk bitirdiğim FPS oyunudur.
  • uff doom 4... pc toplayacağım zaman belli oldu. en ultrasında oynayacağım oyunu. bol şiddet olacakmış. tadından yenmez. ağlamak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevoN

quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:

quote:

Orijinalden alıntı: DevoN

Doom 1-2 yi Nightmare de bitiren var mı?

YouTube'da o tür videolar izlemiştim; ama bana pek gerçekçi gelmedi. Nightmare zorluk seviyesinde bütün bölümleri geçiyordu; ama çok hızlı ilerliyordu. Hileler var sanırım.

Nightmare'de her babayiğit bitiremez. Ultra Violence seviyesinde bitirilebilir; ama Nightmare çok zor. Düşmanları öldürüyorsun, tekrar canlanıyorlar. Aşırı derecede hızlı hareket ediyorlar ve sürekli saldırıyorlar. Hatırladığım kadarıyla ölümsüz şifresini ve tüm aletleri getirme şifresini de (IDDQD ve IDKFA) kullanamıyorduk.

Doom 2'nin son bölümü (Boss) zaten facia. Duvardaki şeytanın alnından sürekli kurukafalı kutular geliyordu ve bunların içinden bütün yaratıklar çıkıyordu. Bu bölümü Nightmare seviyesinde düşünemiyorum.

DOOM Fan Club

Doom 2 Hell on Earth v.2.02 de
    Nightmare de IDDQD şifresini kullanabiliyorsun.

Yazalım doom2 şifrelerini:

IDDQD: Ölümsüzlük
    IDKFA: Tüm silahlar açık/silah doldurma
    IDCLIP: Duvarlardan geçme
    IDCLEV ** : ** Yerine yazılan level'e geçme, leveller 1-30 arasıdır

Ekleyin beni de..

• Ekledim arkadaşım

Bu arada Ebay'den Doom 2'yi aldım. 2 Haftadır gelmesini bekliyorum. Gelse de tekrar oynasam (daha önce 3 kez bitirmiştim, ama orj cd'si elimde yoktu)
  • beni de ekleyin D3 ile ilgileniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli
    sadece doom1 i oynadım. 3. sü çıkınca 2004tü galiba dergilere sulana sulana bakardım. geforce 5 serisi istiyordu herhalde bende 4400 vardı açmaz diye alamamıştım. internet kafede oynayım demiştim çok kasmıştı
    ...

Ti 4400 mü?
  • arkadaşlar hiç doom oynamadım. dün orjinal doom 3 aldım. daha başlamadım ama başlamadan önce şunu sorucam. youtubeda birsürü doom 3 co-op videosu izledim. x-box değil pc videoları. doom 3 ü pc de nasıl co-op oynayabilirim. yani arkadaşımla birlikte bölümleri bitirerek ilerlemek istiyorum
  • Merhaba, öncelikle senin de dediğin gibi Doom 3, sadece Xbox'da co-op olarak oynanıyor (orijinal versiyon olarak). Fakat mod yapımcıları, bir süre sonra co-op oynanışı PC versiyonu için de hazırladı. Resmi bir yama değil, ama videolardan da görüldüğü gibi işe yarıyor

Modun ismi "Last Man Standing". Hem Doom 3'ü, hem ek paketini, hem de Classic Doom versiyonunu Co-op olarak oynayabiliyorsun. Ufak bir not: Ben henüz denemedim ama.

İndirmek için:http://www.doom3coop.com/downloads.php Buraya bakabilirsin arkadaşım

• Hortlaşmış gibi olayım...

Yazınız lütfen.

Kuzenin bana DooM3'ü ballandıra ballandıra anlatması ve 1 hafta sonra getirmesi ile birlikte 2004 sonbaharında oynamıştım (kendisi büyük iddialarla getirmişti oyunu: açmaz, oynatmaz vs...). Gerçi ram yetmiyordu ama 512mb ram ile dehşet oynanıyordu. Ayrıca OpenGL üzerine yazılmış bir oyun motoru olduğu için öyle shader model 1'di 2'ydi vs gerektirmiyordu. OpenGL 1.2 destekli tüm kartlarda çalışıyordu. Şahsen MX440 ile oynamıştım ordan biliyorum.
  • Bende de o kart vardı. Hatta P3 800 MHZ işlemci ve 12 MB SD Ram vardı. Slayt olarak bitirmiştim, ilk oynadığımda :)
  • Co-op oynamak adına dosyayı indirdim nitekim de çalıştı. Daha önce co-op fazla oynamadım. Oyunlarla da içli dışlı değilim zaten ama co-op modu beğenmedim.Bütün bölümler açık yani direk son bölümü açıp oynayabiliyorsun dolayısıyla save terimi ortadan kalkıyor. Öldüğünde tekrar dirilip devam ediyorsun. Bölüm baştan başlamıyor ve öldürdüğün canavarlar tekrar çıkmıyor. Yani yama benim için hayal kırıklığı oldu diyebilirim. Resmi bir patch veya orijinalinde coop olmadığı için böyledir inşallah. Pc de adam gibi herşeyin tek kişilik oyundaki gibi olması koşuluyla co-op oynamak isterdim açıkçası. Bu şekilde hiç bir esprisi kalmamış olayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinikYas -- 29 Ekim 2009; 4:15:01 >
  • Ah ilk defa gri labirentte cikan ve beni elimde chaingunimla aglatan pembe yaratiklar... Cocuklugumun uykularini yediniz! Son bolumdeki varillerin arasinda kosarken omuriliginiz parcalansin insafsizlar! 6 yasindaydim ulan 6!
  • Ekle bakiyim az mı oynadık.
  • Beyler ne xp de, ne de vista da açamıyorum bu Doom 2'yi. Halledebileceğim bir link biliyorsanız lütfen PM'le ulaşın bana. Fena canım çekti, bu konuyu görünce.
  • Usta benide ekle
  • doom 3 e hastayım
  • benide ekleyin benide
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.