Şimdi Ara

Chevrolet Captiva - tüm başlıklar - (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.221
Cevap
90
Favori
1.055.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kol dayamanın üst kısmı sürgülü. 10-12 cm kadar öne çekebiliyorsunuz.
  • sürgülü olduğunu bilmiyordum hocam. Arkadaşımız galiba alçak olmasından mı şikayetçi o zaman.
  • Sürgülü mü :) 1 senedir farketmemiştim , yarın bakacağım , teşekkürler.
    sürgülü de olsa komple bir konsol olsa super olurdu.

Captiva'ya eleme yoluyla ulaştım
    2.0 dizel otomatik olmazsa olmazdı
    qashai cok ufak
    x3 cok pahalı
    antara ya verilen farka değmez
    kuga'nın ben aldığım zaman otomatiği yoktu

captiva'nın geniş bagajı ve iç donanımı benim çok hoşuma gitti.
  • dün izmir egemden yiğit beyi aradım. Ne oldu benim 7 ileri captivalar geldi mi diye. Efendim küçük bir yanlış anlaşılma olmuş. Bize verilen teknik bilgide captiva 7k at yazıyomuş 7 k yı arkadaş vites olarak anlamış. Değerli captivacı arkadaşlarım 7k ne olabilir sizce:))))
  • kuga otomatik çıktı. Şimdi olsa hangisini alırdınız
  • 7 kişilik ya da devasa bagaj ihtiyacım olmasa kuga alırdım.
  • captvanın bagajına 460 lt yazmışlar teknikte, kuga arka kafalıklarakadar 360 lt yazmış. yanlız yan yana gelince iki katı gibi duruyor.
  • ben kesinlikle inanmıyorum teknik lt hesaplarına bagaj için yapılan. gidip yerinde bakın.

Bu arada uğraşlar sonucunda kol dayamayı öne doğru sürebildim, İhsan Bey 'e teşekkürler nasıl keşfettiyse artık gerçekten hileli çünkü :)
    kol dayama iki kapaktan oluşuyor, üst kapağı açmak için kullanılan mandalı kaldırıp kapağı kaldırmadan ileri itiyorsunuz, tabi bu arada üst kapak açılamıyor ama olsun.
  • Keşfedilebilecek bir şey değil, zor çünkü. Satış sırasında söylediler.
  • 2008 model 56.000 TL 7k High modeli. Nasil sizce ?
  • 2.0 D ile 2.0 16V arasinda ne fark var. Satistaki araclar icin, nette 2 farkli model gorunuyor. BUnlar ayni degil mi arkadaslar ? Iceriklere bakinca bazilarinda yari otomatik dizel, bazilarinda otomatik dizel bilgisi var.
  • sahibinden.com için soruyorsan bir fark yok galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tk152
    2008 model 56.000 TL 7k High modeli. Nasil sizce ?

İyiymiş. Kilometre kaç, hasarı var mı?
  • quote:

2.0 D ile 2.0 16V arasinda ne fark var. Satistaki araclar icin, nette 2 farkli model gorunuyor. BUnlar ayni degil mi arkadaslar ? Iceriklere bakinca bazilarinda yari otomatik dizel, bazilarinda otomatik dizel bilgisi var.

captivanın motoru 2.0D 16V'dir.şanzıman ise tamamında yarı otomatiktir. (yani tiptronik)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsanokur

quote:

Sanirim 1 parca full degismis... On kapilardan biri olabilir. 65000 km civari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xfenerx

quote:

2.0 D ile 2.0 16V arasinda ne fark var. Satistaki araclar icin, nette 2 farkli model gorunuyor. BUnlar ayni degil mi arkadaslar ? Iceriklere bakinca bazilarinda yari otomatik dizel, bazilarinda otomatik dizel bilgisi var.

captivanın motoru 2.0D 16V'dir.şanzıman ise tamamında yarı otomatiktir. (yani tiptronik)

yarı otomatik nedir yahu ? şu opel toyota da olan mmt , easytronic deil kesinlikle.
    bu yarı otomatik se tam otomatik ne ki, bence bu araç tam otomatik.
    lakin elle vitese mudahele imkanı var, ama bu onu yarı otomatik yapmaz aslında :) ya da kelime anlamış yanlış
  • Yarı otomatik, manuel vitesli yapıda ek bir elektrik motoruyla otomatik vites değişmesinin sağlanmasıdır. Easytronic, mmt, dsg, edc gibi viteslerin tamamı bu tanıma girer. Tam otomatik ise yaglı vites geçişi olan, klasik kuru baskı balata yerine tork konvertorü olan bir sistemdir. Her ikisinde otomatik veya manuel kullanıma izin veren triptronik dediğiniz dokunmatik vites değişimi olabilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ihsanokur
    quote:

Sanirim 1 parca full degismis... On kapilardan biri olabilir. 65000 km civari.

Makul gibi duruyor. Bir miktar pazarlık yapılabilir.
  • captivanın ikinci elde de değerinim iyi olması beni çok sevindirdi. Nasipse iki hafta içinde ankaraya opise gitmeyi düşünüyorum. Benim meganı yok pahasına saymazlarsa inci beyazıyla afyona döneceğim.
  • slm bişi sorcam şimdi captiva 2011 yeni aldım araba eylül ayında falan bir kaç sorum var araba ne kadar yakıyor şehiriçi daha henüz 3000 km yapmadı ama şehriçinde en son aldığım depoya göre 450 yaktı sıfır olmasından dolayı mı acaba ilk başta bu kdar fazla yakması bide bu devamlı 4*4 de gidiyor yoksa ne zman giriyor 4*4 e
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.