Şimdi Ara

Chevrolet Captiva - tüm başlıklar - (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.221
Cevap
90
Favori
1.055.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gürkan bey boya koruma yaptırmayı düşünüyordunuz eğer yaptırmadıysanız. Motorlu taşıtlar vergisini world kartla öderseniz sonax kampanyası var.

Bilginize.

Sonax tıkla
  • Ayhan bey ilginiz için çok teşekkür ederim. Ben sonax'ta korumaları yaptırdım. Shell kampanyası vardı, gerçi shell'den mazot almadım ama kmpanyadan yararlandım. Pazarlık yapınca fiyat düşüyorlar.
  • Captiva'da +Garanti Kampanyası başlamış.

Program Adı *** Peşin İndirimli KDV dahil Toplam

36 + 12ay D1 *** 1.267 TL
    36 + 24ay D1 *** 2.569 TL
    36 + 12ay D2 *** 1.460 TL
    36 + 24ay D2 *** 3.016 TL

O 36 + 12 D1 : Chevrolet Opsiyonel Kapsam 36+12 ay / 80.000 Km* Gün1 Binek Kapsam.
    O 36 + 24 D1 : Chevrolet Opsiyonel Kapsam 36+24 ay / 100.000 Km* Gün1 Binek Kapsam.
    O 36 + 12 D2 : Chevrolet Opsiyonel Kapsam 36+12 ay / 80.000 Km* Gün2 Binek Kapsam.
    O 36 + 24 D2 : Chevrolet Opsiyonel Kapsam 36+24 ay / 100.000 Km* Gün2 Binek Kapsam

Gün1 : Satış anında veya 3 ay / 5.000 Km*’ye kadar.
    Gün2 : 24 ay / 50.000 Km*’ye kadar.

Fazla kilometre yapmayanla için ve raçlrını yeni alanlar için makul görünüyor. Sitesinde pdf olarak kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgi mevcut. Triger kayışından, yakıt pompalarına kadar garanti kapsamında. Kredi kartına 6 ay vade farksız taksit yapıyorlarmış. Taksitle almayı düşünen olursa eğer.

• Chevrolet Türkiye sayfası yenilenmiş bazı yanlışlıklar olsada eskisine göre daha iyi olmuş.

http://www.chevrolet.com.tr/modellerimiz/captiva/index.html

Güncel olmayan bir başka Captiva sayfası

http://www.captiva-family-suv.chevroleteurope.com/tr_TR/

• Captiva kullanıcıları bir arkadaşımın captivasında bir ses var. Birkaç servise götürmüş ama normal demişler. Kendisi emin olamamış bana sordu.
    Ses şöyle meydana geliyor

Araç yokuş çıkarken ayak gaz pedalından çekilirse cugu cugu gibi bir ses çıkarıyor. Her zaman meydana gelmiyor. Zannedersem ayağın gaz pedalından çekilişi vites değişimine denk gelirse ses yapıyor. Sesin oluşumu klima açıksa daha kolay farkedilebiliyor.

Benim captiva da denedim ama pek başardığım söylenemez. Siz aracında böyle bir durum farkettiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkanggs
    Neyse siz onu bunu bırakın aşşağıdaki ledler abartılı durmadan hoş olmamış mı?
    (kaynağım :http://www.motortrader.com.my/asp/forum/topic.asp?TOPIC_ID=30355&whichpage=1 )

Chevrolet Captiva - tüm başlıklar -

Merhabalar,

Sizler gibi güzel Captiva aracım yok ancak, bu güzel söyleşilere, tartışma dolu mesajlara ve hoş bilgilere cevap yazmak istedim. Yukarıda gösterilen Led farlar bence çok iyi. Led teknolojisi, ışığı gören sürücünün gözlerini almaz, daikkti daha çok çeker, az güç harcar ve değişimi kolaydır...
    Ve açıkcası Captiva'ya da çok yakışmış. Bence düşünün...

Bu arada bende bir kaç paylaşım yapabilirim...

Karşınızda Captiva Moonlander : http://www.chevroletkulubu.org/page.php?id=22

Saygılarımla...

• Arkadaşlar captivanın 5 kişiliği ile 7 kişiliğinin kasaları arasında fark var mı yoksa aynı kasaya 2 koltuk ekleyip de 7 kişilik mi yapmışlar ?
  • Sevgili ayancıklı,

Bildiğim kadarıyla Kasalarda bir fark yok. Arka bagaj kısmına 2 portatif koltuk ilave edilerek araç 7 kişi oluyor diye biliyorum.

Saygılarımla...
  • Siyah 2008 Chevrolet Captiva Sport sahibiyim. Kesinlikle bu zevki hiç bir arabada alamazsınız, otomatik vitesle araç şehir içinde yağ gibi gidiyor. Arazide geçemediğim yol yok. Bundan önce de kullanmıştım ama onunla kaza yapmıştım. Bu arabayı bir kez kullanırsanız bir daha ayrılamazsınız.
  • Arkadaşlar captivanın iç döşemesi ve plastik kalitesi nasıl , torpidonun plastik kaplaması sert mi yoksa yumuşak plastik mi , aynı şekilde kapı döşemelerinin plastik kaplamaları nasıl ?
  • Arkadaşlar captivanın başlığı neden güncel değil, captivayı kullanan arkadaşlar çok memnun olduğu için mi yoksa siteyi takip etmiyorlar ?
  • Ön konsol yumuşak plastik ama bütün araçlarda olduğu gibi torpido kapağı sert plastik. Malzemelerden memnunum içi işçilik oldukça kaliteli. Araba almayı düşünen bir kişi zaten satış yerine gidip bakabilmeli içine, dışına, motoruna, ,malzeme kalitesine vb. Ama ikinci el düşünyorsan orasını bilemem tabi....

Ben kendi pda'm ile GPS sistemini kullanıyorum. Chevrolet bayileri de takıyordu. Hatta bayiinin taktıklarında koltuk başlıklarına da monitör takılıyor. Bir araştırmak lazım hangi markayı takıyorlar diye...
  • Bende kendi PDA'amda iGo kullanıyorum.

Ama gözüm hep bu in-dash dedikleri sistemlerde.

Ancak çok fonksiyonlu bir cihaz takacağım derken bir sürü para verip, orjinal 6'lı CD changer'ı söküp sonra da ses kalitesinden v.s. memnun kalmamak var.

Yetkili Chevrolet servisleri de Navitech takıyor. Dün OPAN'da cihazı gördüm zaten. Ancak takılmış bir araç görmek lazım.

O nedenle sordum aramızda takrıran varmı diye.
  • Arkadaşlar bu araçların yakıtından memnun musunuz ? Şehir içi ve şehir dışı yakıtı nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgultek

http://www.hepsiburada.com/navitech-chevrolet-captiva-icin-ozel-model-hem-navigasyon-hem-multimedya-nrd-ax3600c-/productDetails.aspx?categoryid=26080&productid=otdel8

Aranızda bu cihazı kullanan var mı?

Ses kalitesi ve genel kullanımı nasıl?

Teşekkürler.

O kadar forumdonanıma takılırım bu konunun olabileceği yeni aklıma geldi :) Bu linkteki alet aracın içinde muhteşem görünür bence ama aşırı pahalı. Bu tür oto aksesuarı bulabileceğimiz (izmir de) düzgün yerler varmıdır. Gidip bişiler taktıran memnun kalan var mı?

• Herkese merhaba,

Captiva'da sanırım 2009 modellerde bir kampnya var ve 2010 modeller daha gelmemiş..

Acaba kasa değişikliği ne zaman olur bilginiz var mı? 2012'de olur mu sizce?

Bir de captiva 2010 modellerde baz modelin fiyatı ne olur ?
  • beyler aracın hızlanması nasıl peki gaza sıkı bastığınızda hemen hissettiriyor mu azda olsa yapıştırıyor mu merak ettim:):)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.