Şimdi Ara

Chevrolet Captiva - tüm başlıklar - (358. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.222
Cevap
90
Favori
1.055.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aydayd

Böyle yaparsanız kafadan kazalı muamelesi görür bu araç diyecektim ama zaten öyleymis.

Kazali oldugunu kim soyledi???

Parcalari cikma aldim o yuzden duzelmesi gereken yerler yapiliyor dogal olarak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saberd

quote:

Orijinalden alıntı: reymor01

Çalışamaya devam,gelen parçalardaki ufak tefek tüm göçükler çizikler elden geçiyor ve boyaya hazırlanıyor,yavaş yavaş yeni görünüme kavuşuyoruz...

Merakla izliyorum 😀 Kaput ve yan çamurluk yerine kolay oturdu mu?

Evet hocam birebir uydu,vida deliklerinin yerleri bile ayni...kapinin kusaklari vs birebir karsiliyor...

• quote:

quote:

Çalışamaya devam,gelen parçalardaki ufak tefek tüm göçükler çizikler elden geçiyor ve boyaya hazırlanıyor,yavaş yavaş yeni görünüme kavuşuyoruz...

Hocam umarım sıkıtısız işlemi sonlandırırsınız. Bu kadar işe girmişken çıkma göğüs de bulup değiştirirsen 10 numara olur

• quote:

Orijinalden alıntı: muratslx

quote:

quote:

Hocam umarım sıkıtısız işlemi sonlandırırsınız. Bu kadar işe girmişken çıkma göğüs de bulup değiştirirsen 10 numara olur

Aslinda bulurumda,daha oncede dedigim gibi ben yeni kasanin dis gorunumune hastayim ic mekan benim icin cok onemli degil suanki halinide seviyorum :)

• Aşağı yukarı be kadar harcama yapacaksınız

• quote:

Aşağı yukarı be kadar harcama yapacaksınız

Ortalama 4,5 civari hocam...ve bu rakamdan benim aractan cikan parcalarin satisinida dusersek yani ust model bir cep telefonu parasi harcamis olacagim:)

• Hocam çok elzem değilse bence parçaları muhafaza edin satarken alıcıya gösterirsiniz

• http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/niken-h1-led-ampul-takimi-xenon-beyaz-226028776

Arkadaşlar bu ürün uygunmudur uzun xenon olarak?

PS:http://www.modacar.com.tr/modacar-sharp-c.ob-power-led-h1-xenon-seti-6000-kelvin-104554

Sonradan bunu da buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhoi -- 26 Haziran 2016; 20:00:13 >

• quote:

Hocam çok elzem değilse bence parçaları muhafaza edin satarken alıcıya gösterirsiniz

Katılıyorum hocam, bence de saklayın parçaları
  • Satıcıya göstermek için bolca foto çekiyorum zaten montaj aşamalarında,yanında bunları almak isteyeceğini sanmıyorum aracı alacak kişininde,maliyeti düşürmek için satmam lazım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhoi

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/niken-h1-led-ampul-takimi-xenon-beyaz-226028776

Arkadaşlar bu ürün uygunmudur uzun xenon olarak?

PS:http://www.modacar.com.tr/modacar-sharp-c.ob-power-led-h1-xenon-seti-6000-kelvin-104554

Sonradan bunu da buldum.

Arkadaşım, xenon taktırmayı düşünüyorsan kesinlikle dışardan alıp birisine taktırma, Captiva'larda xenon biraz problemli, taktırırsın bir gün sonra yanmaz yada ışık titremeye başlar ya da beraberinde verilen kit kutusu problemli olabilir. Böyle bir durum seni üzebilir. Ben Serviste taktırmama rağmen bir gün sonra yanmadı ve defalarca gidip gelmek zorunda kaldım. En sonunda bir sene sonra bu sefer Reis'te yeniden taktırmak zorunda kaldım. Ancak bu serviste takılan xenonu sorunsuz olarak 3 senedir kullanıyorum. Bu konuda garantiye sahip çıkan ciddi bir servis olmasının yararı var.

• Arkadaşlar merhaba. Sizlere akıl danışmak için buradayım. 2011 Kasım ayında almış olduğum, 75000 km de bakımları düzenli serviste yapılmış. Onun dışında hiç arızası olmamış ve sanayiye uğramamış olan, kazası ve hasar kaydı olmayan ve severek kullanmakta olduğum Captivama bir arkadaşım talip oldu. Yeni bakımını yaptırdım. Balataları yeniledim ve Vizesi yeni yapıldı. 4 adet sıfır Nokian Suv 3 kış lastiği ile birlikte 70000 tl vermekte. Sizce fiyat nasıldır? Bunun dışında Captivayı satarsam BMW 4.18 i almayı planlıyorum. Bazen de eşime 2. araba lazım oluyor. Çevremdeki arkadaşların genel görüşü Captivayı satma bir daha bu fiyata böyle kaliteli araba almazsın yönünde. Sizlerin görüşü nedir? Fiyatı iyiken elden çıkarmalı mıyım. Yoksa severek bindiğim hatasız aracıma binmeye devam etmeli miyim ? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deathpan

Arkadaşlar merhaba. Sizlere akıl danışmak için buradayım. 2011 Kasım ayında almış olduğum, 75000 km de bakımları düzenli serviste yapılmış. Onun dışında hiç arızası olmamış ve sanayiye uğramamış olan, kazası ve hasar kaydı olmayan ve severek kullanmakta olduğum Captivama bir arkadaşım talip oldu. Yeni bakımını yaptırdım. Balataları yeniledim ve Vizesi yeni yapıldı. 4 adet sıfır Nokian Suv 3 kış lastiği ile birlikte 70000 tl vermekte. Sizce fiyat nasıldır? Bunun dışında Captivayı satarsam BMW 4.18 i almayı planlıyorum. Bazen de eşime 2. araba lazım oluyor. Çevremdeki arkadaşların genel görüşü Captivayı satma bir daha bu fiyata böyle kaliteli araba almazsın yönünde. Sizlerin görüşü nedir? Fiyatı iyiken elden çıkarmalı mıyım. Yoksa severek bindiğim hatasız aracıma binmeye devam etmeli miyim ? Teşekkürler.

Bana sorarsanız konu tamamen duygusal 😀 Yeni araç almak için satılabilir. Fiyat iyi mi derseniz, arabanız temiz, zaten daha altına vermemeniz gerekir. Bugün Dacia Duster 68.000 fiyatla satılıyor. Mali durumunuz elveriyorsa Captivayı eşinize verip yine 4.18 alabilirsiniz. Fiyat kalite çizgisinde Captiva iyi bir pozisyonda bu fiyata bundan iyisi gerçekten yok. Ssangyong'un sıfırı 140 bin oldu. Aracınız 75 binde, 140 150 bine kadar sorun çıkaracağını sanmıyorum.

• komutan16 K kullanıcısına yanıt
    Hocam takan kuzenim :)
    Xenon kiti de özellikle sizin dediğiniz şeylerin başıma gelmemesi için philips aldırdı bana. Şu anda memnunum.
    Garanti olayında sonuna kadar haklısınız, maalesef bu kitler kolay arıza verebiliyormuş. Malum elektronik, yarın ne olacağı belli olmuyor.
    Şu anda uzun xenonda, kaliteli kit arayışındayım bu yüzden.
    İlginiz için tekrar teşekkür ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: deathpan

Arkadaşlar merhaba. Sizlere akıl danışmak için buradayım. 2011 Kasım ayında almış olduğum, 75000 km de bakımları düzenli serviste yapılmış. Onun dışında hiç arızası olmamış ve sanayiye uğramamış olan, kazası ve hasar kaydı olmayan ve severek kullanmakta olduğum Captivama bir arkadaşım talip oldu. Yeni bakımını yaptırdım. Balataları yeniledim ve Vizesi yeni yapıldı. 4 adet sıfır Nokian Suv 3 kış lastiği ile birlikte 70000 tl vermekte. Sizce fiyat nasıldır? Bunun dışında Captivayı satarsam BMW 4.18 i almayı planlıyorum. Bazen de eşime 2. araba lazım oluyor. Çevremdeki arkadaşların genel görüşü Captivayı satma bir daha bu fiyata böyle kaliteli araba almazsın yönünde. Sizlerin görüşü nedir? Fiyatı iyiken elden çıkarmalı mıyım. Yoksa severek bindiğim hatasız aracıma binmeye devam etmeli miyim ? Teşekkürler.

Hocam arkadaşınızın verdiği fiyat bence iyi. Hatta oldukça iyi.
    4.18i dediniz mi bence akan sular durur. İki araba kıyas edilmez bana sorarsanız. Hem apayrı iki dünya, hemde malum Bmw kalitesi.
    Ama şu konuda haklısınız. Bu fiyata çok iyi bir araba. O fiyata bu sınıfta başka yok. Yakını da yok :).
    Bence ihtiyaçlarınıza göre karar vermek en iyisi...

• quote:

Orijinalden alıntı: muhoi

Hocam takan kuzenim :)
    Xenon kiti de özellikle sizin dediğiniz şeylerin başıma gelmemesi için philips aldırdı bana. Şu anda memnunum.
    Garanti olayında sonuna kadar haklısınız, maalesef bu kitler kolay arıza verebiliyormuş. Malum elektronik, yarın ne olacağı belli olmuyor.
    Şu anda uzun xenonda, kaliteli kit arayışındayım bu yüzden.
    İlginiz için tekrar teşekkür ederim..

Bahsettiğiniz marka şu anda bu konuda güvenebileceğiniz en iyi bir marka, üstelik size yardımcı olan kuzeniniz olduğu için de son derece şanslısınız. Bu nedenle sorun yaşayacağınızı da sanmıyorum.

• quote:

https://www.youtube.com/watch?v=oym414M6XG0

Selam. Üstad görüşlerini bekliyorum... 😄☺

• cihip den sonra şi 100 km yakıt tüketimin
    kesinlikle ve kesinlikle yararı oldu
  • eşim kullanıyor bu aracı aynı güzergahı her gün gidip geliyor.

defalarca denedim. 11 lt civarındaydı.
  • 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.