- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Siemens WM12S7X0TR yada Bosch WAS24761
6 Cevap699 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

7158 Mesaj
27 Mart 2009; 1:21:26 

Bunlar birbirinin aynımıdır özellik olarak sade isim değişikliğimi var birde ikiside alman üretimimi

Acı su da tatlı su da berraktır. Sakın görünüşe aldanma. Görünüşte herkes insandır ama gerçek insan HAL ehli olandır! (Hz.Mevlana)

12219 Mesaj
27 Mart 2009; 6:51:09 

Özellik olarak aynıdırlar. Bir de Siemens inox kasaya sahip.

7158 Mesaj
27 Mart 2009; 23:55:12 

sanırım ikiside alman üretimi ,ben kapaktaki açma mekanizmasını pek beğenmedim bosch 24761 de

Acı su da tatlı su da berraktır. Sakın görünüşe aldanma. Görünüşte herkes insandır ama gerçek insan HAL ehli olandır! (Hz.Mevlana)

85 Mesaj
29 Mart 2009; 15:58:35 

Was 24761 kullanan birisi olarak makinamdan fazlasıyla memnunum,alırken ben de siemens ile karşılaştırma yapmıştım,ancak boschun görüntüsü daha çok hoşuma gitmişti.Halen de bosch aldığım için pişman değilim...

85 Mesaj
29 Mart 2009; 16:01:01 

Was 24761 orjinal Alman malı.Bildiğim kadarı ile siemens olan muadili de orjinal alman.Sadece ön panellerinde farklılık var yani kaportalar farklı...

1776 Mesaj
23 Mayıs 2009; 13:16:30 

Ben bugün ikisinide karşılaştırdım arkadaşın dediği gibi WAS 24761 ön kapak plastiği hiç hoşuma gitmedi Siemens daha güzel duruyor ama fiyatlarını bilmiyorum hangisi ucuz ise onu alacağım....
Siemens daha hoş gibi özelliklerine baktım ikiside aynı değişen hiç bir şey yok...

Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekanı unut. Daima çalışkan ol!!!

1776 Mesaj
23 Mayıs 2009; 13:55:03 

Siemens için fırçalı motor kullandığını öğrendim makina çalışırken ses yapıyormuş.Bakalım Bosch için ne diyecekler...

Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekanı unut. Daima çalışkan ol!!!
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.296