Şimdi Ara

Parmagımda dolama çıktı nasıl geçer ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
2
Favori
272.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orta parmagımda dolama cıktı iki gün önce başladı şimdi iyice şişti ve agrıyor kendiliğinden geçer mi illa doktora mı gitmek gerekir ?
    Bir de arkadaşlar bende kansızlık var ama nedense hiç umursamadım şimdiye kadar kansızlıgın kötü sonucları var ama ben nedense umursamadım onun için de doktora gitme vaktim geldi sanırım ? :S

• quote:

Orjinalden alıntı: Solitare

Orta parmagımda dolama cıktı iki gün önce başladı şimdi iyice şişti ve agrıyor kendiliğinden geçer mi illa doktora mı gitmek gerekir ?
    Bir de arkadaşlar bende kansızlık var ama nedense hiç umursamadım şimdiye kadar kansızlıgın kötü sonucları var ama ben nedense umursamadım onun için de doktora gitme vaktim geldi sanırım ? :S

Hocam ayvayı yedin dolama cok kötü şimdi doktora gitcen iğneyle iltihabı çekcekler.
  • Dr gerek yok küçük bi jilet geçirir ardından anana söyle birde zeytin yağlı hamur çeksin bi şey kalmaz,
  • Eskiler tavuğun mıçına sok geçirir diyorlarmış. Denemedim ... Doktora gittim hap ve merhem verdi. 5 güne geçti. Sonra kendi kendine attı içindeki iltihabı. Ayrıca sebebi tırnağını çok dipten kesmen olabilir. Bide orta parmak...
  • Bildiğim kadarıyla lokum alıyodu o şişliği
  • kara merhem sür
  • önce iltihabı boşalt sonra eczaneden thiociline adlı pomadı al parmağına sür.
    geçmiş olsun
  • Bir krem vardı adını hatırlamıyorum onu sürüp steril bezle sarmıştım geçmişti.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Van HaLLen

quote:

Orjinalden alıntı: Solitare

Orta parmagımda dolama cıktı iki gün önce başladı şimdi iyice şişti ve agrıyor kendiliğinden geçer mi illa doktora mı gitmek gerekir ?

Hocam ayvayı yedin dolama cok kötü şimdi doktora gitcen iğneyle iltihabı çekcekler.

Haydaa o kadar ciddi bişey mi bu ben basit bi şey zannediyodum ama netten baktım da doktora gidilmezse ameliyata kadar yolu var falan yazıyor.
    Parmak ucumda tırnagımın dip tarafı iyice şişti bezelye taneciği kadar şişkinlik oldu..
    Yarın doktora mı gitsem ?
  • dolma çıktı okudum
  • sıcak suya sok, acısada beklet biraz (sıcak su dedik diye elini haslama :))
  • tek çaresinin söyleyeyim.kuru soğanı ısıtıp bezle dolamaya sar birkaç saat içinde bütün pislik akacaktır.küçükken annem benim başparmağımdaki dolamaya aynı şeyi yapmıştı.
  • Bu nasıl birşey oluyor ya?

Foroğraf eklermisin zahmet olmazsa:)
  • yalnız 1000 tane çözüm çıktı yorumları okuyun herkez başka birşey diyor.

Alternatif TIP'a tam destek!
  • valla sıcak suya parmagımı bnadırma olayını yapıyorum su an sokup sokup cıkarıyorum bi faydası olacagını sanmasam da :s yarın doktora gidicem ne olur ne olmaz.
    japon dostu şimdi telefonla foto çek pc ye at upload et üşeniyorum valla k.bakma.
  • quote:

Orjinalden alıntı: arbuzik

tek çaresinin söyleyeyim.kuru soğanı ısıtıp bezle dolamaya sar birkaç saat içinde bütün pislik akacaktır.küçükken annem benim başparmağımdaki dolamaya aynı şeyi yapmıştı.

doğrudur. bütün vücuduna dolanmadan dene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Time -- 27 Mart 2009; 0:44:42 >
  • sen en iyisi doktora git gecenlerde annemdede cıktı doktora gitti iltihap dagıtıcı veriyo gecer 1 2 güne
  • Nasır gibi birşey mi bu?
  • iğneyi batır iltihabı akıt tamamdır ne doktoru eczanesi...
  • ss var mı
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.