Şimdi Ara

Char Arıyorum ! Server Farketmez !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle başlığı görünce ''dur! charımı satacak bir adam buldum'' deyip konuya giren herkese teşekkür ediyorum
    Silkroadı geçerli sebeplerden dolayı bırakarak kendime bir silkroad tabanlı orjinal vbulletin lisanslı bir site açtım.
    Lakin oyundan uzak olunca hem gelişmeleri takip edemiyorsun hemde çevren olmadığı için forum pek ilgi görmüyor.
    O yüzden hem ben oyuna dönmek için hemde siteyi biraz canlandırmak adına siteme char karşılığı ortak almaya karar verdim :)
    Bu önerim birden fazla charı olanlar için ilgi çekici olabilir diye düşündüm.

Site 4. ayını doldurmak üzere geleceği parlak orjinal vbulletin sistemli forumdur. En geç 6 ay içinde en iyi ilk 5'e sokmayı hedefliyorum.
    Ortak olacak arkadaş benimle aynı rütbeyi taşıyacak :) İşin en karlı tarafı sadece kazanca ortak olması :) Sitenin yıllık masrafları tamamen tarafından ödenecektir.Maksat hem site coşsun hemde ben oyunun devamlı içinde olup gelişmeleri izleyebileyim.

Ortak olacak şahıs Google reklamları + banner reklamları dışında ücreti dışında ayrıyeten sponsor sitelerin verdiği silk,bot,gold gibi hediyelerede ortak olacaklar. İlk dönemler sitenin fazla bir getirisi olmayabilir zamanla sitenin büyümesi ve reklamların artması ile site geliride artacaktır. 1 yıl içerisinde 3 char parası çıkarabilir ve sponsor hediyeleri ilede 1 char kendiniz kasabilirsiniz :) Tabi bu 1 sene göreceli kavram el birliği ile site dahada yükselebilir 1 yıllık süre 6 aya kadar düşebilir

Sitemin amacı silkroad bilgi forumu olabilmek ! Diğer forumlar gibi silkroad bölümleri açıp ardından bas basabildiğin kadar konu dışı bölüm yoktur.
    Sitemizdeki konu dışı bölümler 1 elin parmaklarını geçmez bununda amacı oyunun kapalı olduğu zamanlar sitedeki üyelerin can sıkıntısını önlemek. Üye siteye girdiği zaman site oyunları, film linkleri, warez konuları içinde sro topiclerini aramamalı ! Sitede düzene çok çok dikkat ediyorum. Konu içerisinde metnin tamamı kalın veya renkli yazmak bile yasak ! Üyelerimizi elimizden geldiğince TÜRKÇE dili kullanmaya zorluyoruz...

Hit peşinde koşan bir sitede değiliz. Sitemizdeki linkleri görmek için üye olun gibi saçmalıklar yoktur :) Yavaş büyüyelim ama sağlam büyüyelim mantığı ile hareket ediyoruz...

İlgilenen arkadaşlar msn bırakırlarsa ekleyebilirim. Sitenin adını reklama girdiği için veremiyorum özel mesaj veya msn yolu ile bildirebilirim :)

Daha detaylı bilgi için msn bırakırsanız sizleri bilgilendirebilirim. Konunun reklam amaçlı olmadığını bilinmesini isterim. Sitenin adı katiyen verilmemiştir konuda.

Önemli Not: 85+ charlar kabulumdur :) Ayrıca sadece char değil bizim kendi aradığımız admin kriterlerinede uygun olmanız lazım :) Nedir bu kriterler? Öncelikle bir forum nasıl kullanılır bunları bilmeli. Diksiyonu düzgün Türkçeyi iyi kullanabilen, forumdaki gelişmelere anında müdahale edebilen ve silkroad hakkında güncel olayları izleyip görselli bir şekilde siteye yansıyabilen ortaklar arıyorum :) Site yedekleme, server durumu, forum ayarları gibi konulara girmenize gerek yok onunla server sahibi ilgileniyor

İyi forumlar

NOT: TL HESABI CHAR ALMAYI DÜŞÜNMÜYORUM. BU YÜZDEN KONUYU İYİCE OKUMADAN MSN ADRESİ GÖNDERMEYİNİZ ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErdincTuran -- 31 Mart 2009; 0:12:03 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ChevChellon

Bir bak hocamhttp://forum.donanimhaber.com/m_30637240/tm.htm

Charın sp farm bitmişmi yoksa sp farma başlanacak mı daha? Kaç sp var şuan charda?
  • Yok farma hiç girmedi girmeyecekte. Hesapladım. Premium Plus la 100lv a 0 dan 0 gapla gidince 510k sp birikiyor. Sadece Crossbow ise 300küsür istiyor.. Dediğim gibi 100lv yapıp onunla kendime char kasıcaktım chinese.. Yani direk al botu bas plus ı başla kasmaya 0 gapla.. Ha cleric açacam dersen 1 tane aylık %100 sp tic de basarsın plus ın yanına al sana rogue/cleric
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChevChellon

Yok farma hiç girmedi girmeyecekte. Hesapladım. Premium Plus la 100lv a 0 dan 0 gapla gidince 510k sp birikiyor. Sadece Crossbow ise 300küsür istiyor.. Dediğim gibi 100lv yapıp onunla kendime char kasıcaktım chinese.. Yani direk al botu bas plus ı başla kasmaya 0 gapla.. Ha cleric açacam dersen 1 tane aylık %100 sp tic de basarsın plus ın yanına al sana rogue/cleric

Keşke chınese char olsa idi :) Teklifini düşünmek istiyorum müsadenle :) Msn bırakısan kararımı bildiririm
  • Konu güncel
  • İnş aradığın gibi birini bulursun.Silkroad konusunda yerine oturmuş siteler arasında yer edinmek kolay iş değil,hatta bunu yapmaya kalkışmak bile büyük başarıdır benim gözümde.Bende böle bir projede olmayı çok isterdim.vBullettin forum kurmuştuk arkadaşla oradanda ufak bir deneyimim var.Eğer mod arıyorsan doğru kişinin mesajını okuyorsun.

Rica etsem pm den sitenin linkini atabilirmisin.
  • Erdinc gg'den satış yapıyormusun sen ?
    bot,silk vs.. ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Giray Han

Erdinc gg'den satış yapıyormusun sen ?
    bot,silk vs.. ?

Hayır bizimki sadece forum :) Silk gold bot satma işlemlerini sponsorlarımıza bıraktık :)
  • GÜNCEL
  • chevchellon@hotmail.com Bu arada storage a koyup chinese char açıp plus ları ve diğer şeyleri kullanabilirsin yeni charda istersen
  • 67 Level Wizard
    Server:Venus
    Build:Wizard-Cleric(FF)+53 k Sp
    Olu kedisi ve 20m para
    witchking_89@hotmail.com ekle konusalım
  • Wizard tercihim değil teşekkür ederim
  • @ChevChellon ile görüşmekteyim olumsuz sonuç çıkarsa sizlere döneceğim
  • 91 lwl skiller 90 a max force bow çarım war 350 liraya weriorum eğer ilgilenirsen cuneyt141@hotmail.com bu arada setin tamamı +5
  • Güncel
  • Saturnde 1m spli EU char var Female STR-İNT verilmedi ve melek kanadı var.. Masteryleri kapalı..

77wizz-cleric var venüste

70 glavie var zeusta

ilgilenirsen pm
  • PM gönderdim konuşalım arkadaşım :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.