Şimdi Ara

GlacialTech'den Igloo 5610 Plus serisi iki yeni işlemci soğutucusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Igloo 5610 Plus PWM

Soğutucu ve güç kaynaklarıyla tanınan GlacialTech, Igloo 5610 Plus serisi iki yeni işlemci soğutucusunu kullanıma sunuyor. Firmanın Bakır tabanlı işlemci temas noktası ve yine Bakır tabanlı iki adet ısı aktarım borusuna sahip olan yeni işlemci soğutucuları ayrıca çok sayıda Alüminyum yaprak ile donatılmış durumda.

Glacialtech'in yeni soğutucularından Igloo 5610 Plus PWM modeli 800-2700 devir/dakika hızlarında çalışan 90mm'lik PWM kontrollü fan ile gelirken, adından da anlaşılabileceği üzere sessizlik arzu edenler için hazırlanan Igloo 5610 Plus Silent modelde ise 1200 devir/dakiak hızında çalışan 90mm'lik fan yer alıyor.

AMD'nin Soket AM2 ve Soket AM2+, Intel'in ise LGA775 ve LGA1366 formundaki işlemcileriyle uyumlu olduğu belirtilen yeni işlemci soğutucularından Igloo 5610 Plus Silent modelinin 14$, Igloo 5610 Plus PWM modelinin ise 12$'lık yurt dışı satış fiyatı üzerinden kullanıma sunulacakları belirtiliyor.

Igloo 5610 Plus Silent

• iki fan var fakat yınede iki heatpipe var ama bu fıyatada yınede gayet ıyı. sımdı bunun 4 ısı borulu oldugunu dusunun bide???????
  • ısı boruları az gibi ama o fiyata anca bu çıkmış
  • basit ve piyasada çok var ama fiyatıyla tutulabilir
  • igloo 5700mc kullanıyorum q6600@3600 ile. Fan en düşük devirde neredeyse hiç ses yapmazken çekirdek sıcaklıkarı orthosta en fazla 78 derece oluyor. Zamanında 40 liraya mı ne almıştım 2 yıl oluyor neredeyse hiç bi sıkıntım yok. GlacialTech gerçekten güzel işler yapan bir firma
  • Çok sade görünüyorlar. Haber için teşekkürler
  • Fiyatına bakılarak tutulabilir. Stok fandan kurtulmak isteyen kullanıcılar için iyi bir alternatif gibi.
  • trde 20 dolar gıbı bı fıyat bıcılse butcesı kısıtlı bırı ıcın en ıdeal urunlerden bır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.