Şimdi Ara

Leadtek TV Pro 1920; LCD Monitörleri TV Yapın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
25.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran kartlarıyla yakından tanıdığımız Leadtek, Winfast markası altında TV Boxlar da ürtmekte. Bu videomuzda Leadtek Winfast TV Pro ailesinin en yeni üyesi Winfast TV Pro 1920'yi inceliyoruz.

alt="Leadtek TV Pro 1920; LCD Monitörleri TV Yapın"

• paylaştıığın için teşekkürler
  • inceleme için teşekkürler
  • speed step lütfen ürünün fiyatını ve ne zaman geliceğini solermisiniz merakla bekliyorum saygılar..
  • güzelmiş
  • @StreamRolleR

Merhaba,

Ne yazık ki ürünün geliş tarihi ve tahmini fiyatı hakkında bir şey söylemek zor. Leadtek ekran kartları bile ülkemizde zor buluyorken, TV Pro ürünlerini getiren olur mu bilmiyorum. Leadtek, firma olarak ülkemiz pazarını önemsiyor ve tüm bu test örneklerini Tyvandaki merkezinden gönderiyor. En azından bu tip kaliteli ürünlerini ülkemizde bulabilsek iyi olacak...
  • büyük bir heyecanla bekliyoruz
  • güzel ama ..
  • Alet güzel ya alınabilir...
  • hdmi girişinin olmaması çok kötü olmuş
  • inşallah fşyatı uygun ve satışı olurda alırız
  • Ürünün eksileri ;

- HDMİ yok

- DVİ yok

- Record ızledıgın seyi kaydetme özelliği yok

onun haricinde hersey var alınabilir.

Gelirse alıcam.. daha ıyısı varsa bu ozellıklerle Record ozellıgı gıbı onu alırım..
  • arkadaşlar ürün mükemmel bende kodak v1273 var yanında hd tv dock geldi.bu dock hd televizyonlara HD companent bağlantıyta bağlanıyo(mavi yeşil kırmızı) ben bu ürünü alarak docku monitörüme bağlayabilirmiyim?
  • Ürün temin edilebilirmi ?
  • Şu ana kadar kullandığım hiçbir leadtek ürünü beni yarı yolda bırakmadı. Marka konusunda tereddütüm yok bu nedenle. Alınabilir, caizdir!
  • kaç para ?
  • Leadtek ürünleri, dağıtımcısıyla yaşadığı sorunlar yüzünden bir süredir gelmiyordu gibi bir bilgi aklımda kalmış. Ama ne net hatırlıyorum ne de eminim. (En son ne zaman Leadtek-Winfast ekran kartı gördünüz?) Bir araştırın isterseniz.
  • eyvalah
  • teleteks niye koymazlar bunlara anlamam.herhalde kalıbı büyütmek istemiyorlar.
  • mesut bey kafa iyimiydi bu videoda. :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.