Şimdi Ara

Samsung S8000 UltraTOUCH'ın fotoğrafları internete sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
5.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dokunmatik ekranlı cep telefonu üretiminde liderliğe oynayan Samsung, anlaşılan mevcut konumunu sağlamlaştırmaya çalışıyor.

Bugün, Kore merkezli bir internet sitesinde ''S8000 Ultra Touch'' olarak tabir edilen bir modelin ilk fotoğrafları gündeme geldi. Fotoğraflardan da anlaşılacağı gibi tam dokunmatik ekrana sahip telefonun S8300 Ultra Touch'ın daha ucuz bir versiyonu olacağı iddia edilmekte. Diğer söylentilere göre S8000'de 5 megapiksel çözünürlüğünde kamera, otomatik odaklama, led flaş, microSD kart desteği ve TouchWIZ arayüzü gibi özellikler yer alacak. Telefonun resmi teknik özellikleri ve fiyatı henüz belirsizliğini korurken söylentilerin tutarlı çıkmasını diliyoruz.

Tüm fotoğrafları görmek için tıklayın

• Knight hocam tetiktemi bekliyorsun bu ne hız yav. Görünüşü güzel ama ekran 240*400 olması kötü olmuş.
  • Samsung aldı başını gidiyor. 2009 Samsung Firmasının yılı olacak gibi gözüküyor
  • güzel bi' görünümü var..
  • Kısaca : iPhone halt etmiş... Apple'ın tüm ürünlerinin daha işlevsellerini bulabilmek mümkün...
  • iphone en iyi cihaz değil, ben gerçekten beğenmiyorum ama çok kullanışlı, hiç telefondan anlamayan insanlar bile rahat bir şekilde kullabiliyor, program indiriyor, bence bu kadar tutmasının nedeni bu
  • görünüş güzel.
  • Model üzerine model...

Samsung bu işi biliyor, diğerlerinin işi çok zor dokunmatikte
  • he Samsung S8000 sports a 3.1-inch
    AMOLED touch display with WVGA resolution and 16 million colors,
    the 5 megapixel snapper with flash,
    FM radio with RDS,
    2GB internal memory expandable via microSD slot and
    3.5mm audio jack.
    3G support,
    Wi-Fi, GPS
    with A-GPS,
    Bluetooth 2.1 and USB.
    Finally its body is only 12mm thin.

özellikleri harika. ancak USB umarım kendine özgü değildir.Umarım kuvvetli bir bataryası olur.

first Android phone by Samsung. İlk Android yazılımlı telefonu olacak...Umarım başarılı olur...

Yeni bir 3D desteği de sunacakmış....

LG nin KM900 hayranıydım ama foto konusunda beni hüsrana uğrattı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mga93 -- 14 Nisan 2009; 15:20:36 >

• önünde anycall yazıyor ?
  • Ön tarafı beğenmedim ben.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sertacaygun

Kısaca : iPhone halt etmiş... Apple'ın tüm ürünlerinin daha işlevsellerini bulabilmek mümkün...

Niye her cihazı iphone ile kıyaslama gereği duyuluyor anlamıyorum:S Sonra gereksiz iphone-X cihaz tartışmaları çıkıyor...

Özellik olarak dolgun bir cihaz ama tasarım olarak tarzım değil malesef:(
  • ya walla öle kardesm çok hızlı gidiyorlar eskiden nokianın her yeni çıkan modelini alırdım adamlar nokia 5mp te kalırken 8mp çıkardılar bir ay sonra hd de geliomuş sonunda tuvalette gazetenin sayfasını degl dokunmatik telefondan değiştiricez galiba:DD

quote:

Orjinalden alıntı: Noctivagant

Samsung aldı başını gidiyor. 2009 Samsung Firmasının yılı olacak gibi gözüküyor
  • biri samsungu durdursun yaw....
  • http://www.gsmarena.com/samsung_s8000_jet-review-361.php

çok etkileyici ve güzel özelliklerle donatılmış iyi bir tel olmuş, yine çok ilgi çeker sanıyorum görselleri, dizaynı özellikleri budur dedirtecek cinsten bana göre, buralara gelirse herhalde ilgisiz kalamayız gibime geliyor, o kadar çok tel tanıttılarki hangisine bakacağımızı şaşırdık, gerçekten adamları tebrik etmek lazım akıllarına ne geliyorsa yapmaya başladılar
    ...Knight... başlığı ve konu mesajını değiştirerek düzenlersen güzel olur sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 16 Haziran 2009; 1:48:23 >

• @turanz

aynen katılıyorum..
    önceden bu formu hatırlıorum...tek tük başlıklar vardı...
    cvplar geç verildi,çünkü model sayısı azdı....
    şimdi o kadar hızlılar ve iyilerki biz hızlarına yetişemez duruma geldik
    takip etmek için çaba sarfetmemiz gerekiyor resmen....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.