Şimdi Ara

Creative x-fi titanium fatality pro+ürün kaydı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle herkeze merhabalar.Arkadaşalr sorum belki biraz saçma olabilir bunun için başta kusura bakmayın ama kafama takıldı da sormak istedim siz üstadlara.Geçenlerde konu başlınğında bahsi geçen kartı satın aldım xp pro işletim sistemi varken driverlarını kurdum sonra ürün kaydı diye birşey çıktı!sonra internet sitesinden form bilgilerini doldurdum ürün ekle den 'Sound blaster X-fi titanium fatal1ty pro'aynen ekledim kaydımı tamamladım.Dün ise bilgisayara format attım ve vista ultimate 64 bit kurdum deneme amaçlı devamında ses kartının driverlarını kurdum ve yine ürün kaydı çıktı!!!iyi dedim yine form bilgilerini doldurdum lakin ürün seçme kısmından ürün ekleden sadece 'X-fi fatal1ty'var.Yani ilk başta ki xp işletimdeki ( Sound blaster X-fi titanium fatal1ty pro)diye çıkmadı.Niye acaba? aslında en başta zaten ürün kaydı yaptırmıştım.Vistayı kurduğumda yeniden kayıt sıradında bana zaten ürün kaydı yapılmıştır diye uyarı vermesi gerekmezmiydi?Yani her format attıktan sonra bilgisayara hep ürün kaydı mı yaptırcaz.Sizce gerekli mi?önemli bir ayrıntı mı acaba?Bu karı kullananlardan yardım ve desktek bekliyorum.Beni aydınlatması açısından.Zamanlarınızı ayırıp yardım ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederim.İyi forumlar...

• Hiç önemli değil ürün kaydı.
    Cancel et geç.
  • Arkadaşım ilgin için saol.Teşekkür ederim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.