Şimdi Ara

*** DH SUZUKİ SX4 KULLANICILARI KULÜBÜ *** (574. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.743
Cevap
84
Favori
685.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yalnizca

Bu aracı eşime otomatik vites alsam beni bakım ve yakıt masrafı üzer mi? yıllık ortalama 10000km yol yapacak. Bulunduğum yerde SUZUKİ bayisi ,yetkili servisi var. LPG uyumu nedir? 100000km altı bulmak zor , 100000 üstü alıp ağır bakım yaptırmak istiyorum triger buji vs ne varsa yenilensin kafam rahat etsin istiyorum ne kadar masraf yaparım?

Pişman olmazsın derim..

2011 GL AT var.. şu an 45 binlerdeyim.. LPG de 100 km de Şehir içi 8,2 LT yi geçmez diyorum..

Birde.. bunlarda trigger kayışı yok , Zincirli system.. bir çok japonda zincirli system var.. VVT motor..

LPG bütün markalar için şans işidir.. Montajı yapan usta önemli.. ben 10 binlerde BRC my11 taktırdım.. çok memnunum..

• quote:

Orijinalden alıntı: yalnizca

Bu aracı eşime otomatik vites alsam beni bakım ve yakıt masrafı üzer mi? yıllık ortalama 10000km yol yapacak. Bulunduğum yerde SUZUKİ bayisi ,yetkili servisi var. LPG uyumu nedir? 100000km altı bulmak zor , 100000 üstü alıp ağır bakım yaptırmak istiyorum triger buji vs ne varsa yenilensin kafam rahat etsin istiyorum ne kadar masraf yaparım?

önceki yazılanları okuyunuz.. Özellikle 2012 Mart sonrası :) Maestro35 denilen zat ı muhterem ( kendisi ben oluyorum ) epey bir yazmış..
  • BERAT KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN...
  • dün arkadaşla birlikte sanayiye gittik, tanıdık elektrikçi var dedi...
    neyse, lambaların tümünü kontrol etti...sol kısa far patlamış...
    beraber lamba satan dükkana gittik...OSRAM istiyorum dedi...
    başka verelim hayır OSRAM olacak dedi...seyrediyorum...
    tırnaklı denilen lamba aldı...7,5 lira ödedim lambaya...
    borcum dedim arkadaş at bir şey dedi...
    sanayide bu dili bilmiyorum...5 lira bıraktım...

birde arka silecek lastiği yırtılmıştı 3 lira da lastik değişimine verdim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: firat74

dün arkadaşla birlikte sanayiye gittik, tanıdık elektrikçi var dedi...

sanayi dili..

at bir şey = en ufak kagıt para birimi..

yada.. '' 10 lira ver Bereket versin abi '' diyebilirdi.. Mekanına oturdun çay vs içtiysen eger ' at bir şey '' sonrası 10 TL atmak daha uygundur.. ( içtigin çay a bianen )

• quote:

Orijinalden alıntı: You never know

quote:

Orijinalden alıntı: firat74

dün arkadaşla birlikte sanayiye gittik, tanıdık elektrikçi var dedi...

sanayi dili..

at bir şey = en ufak kagıt para birimi..

yada.. '' 10 lira ver Bereket versin abi '' diyebilirdi.. Mekanına oturdun çay vs içtiysen eger ' at bir şey '' sonrası 10 TL atmak daha uygundur.. ( içtigin çay a bianen )

bu dili öğrenmekte fayda var...
    bi daha çay içersem 10 lira bırakırım...

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-suzuki-sahibinden-hatasiz-dizel-42900km-de-suzuki-cross-sx4-1.6ddis-210411776/detay

Bu araba bu fiyata değer mi.. Tavsiye edermisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsromeo

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-suzuki-sahibinden-hatasiz-dizel-42900km-de-suzuki-cross-sx4-1.6ddis-210411776/detay

Bence değer,Yazıldıgı gibiyse fiyatı uygundur bence.
  • Bugün 300 km yol yaptım tam 45 tl lpg yaktı.(lt:22500) ortalama hızım 120 130,Buda km ye 15 kuruşa tekabul ediyo ki,uzun yolda umdugumdan daha ekonomik.eyüp abim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tedirgin011

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-suzuki-sahibinden-hatasiz-dizel-42900km-de-suzuki-cross-sx4-1.6ddis-210411776/detay

Megane 2 vardı. Scenic almak iiçin sattim.. Bu arabayı gördüm.. Baya yorum okudum ama kararsız kaldım... Jeep ile araba arasında birşey bu araba..binek otomobil konforu varmıdır... Elden çıkartmak ta çok zorlanirmiyim..

• tedirgin011 kullanıcısına yanıt
    Allah hep böyle yüzünü güldürsün..

Geçen Cumartesi 800 km yol yaptım.. gerçi yakıt vs hiç hesap etmedim.. arada 160 gördügüm oldu.. bir müddet sadece benzinle gittim.. arada Cigerler benzin görsün :))

Gezimi Bloğuma yazmaya başladım henüz yayınlamadım.. Sabah 04:30 da marşa bastım.. gece yarısı gibi eve geldim.. Maşallah..
  • quote:

quote:

quote:

Megane 2 vardı. Scenic almak iiçin sattim.. Bu arabayı gördüm.. Baya yorum okudum ama kararsız kaldım... Jeep ile araba arasında birşey bu araba..binek otomobil konforu varmıdır... Elden çıkartmak ta çok zorlanirmiyim..

Diesel bir araba.. daha sıfır gibi.. fiyat makul..

Gidin bakın derim.. İçine bir oturun , koltuk yüksekligini ve iç ferahlığını görün.. mümkünse kısa bir test sürüşü yapın .. begenirseniz.. birde servise gösterin , bir sıkıntı yok ise Gözünüzü kapatın alıp.. 10 yıl arkanıza bakmayın..

• Naçizane Çanakkale gezimiz.. biraz aceleye geldi..

http://verbavolantscriptamanent71.blogspot.com.tr/
  • quote:

Orijinalden alıntı: You never know

Naçizane Çanakkale gezimiz.. biraz aceleye geldi..

http://verbavolantscriptamanent71.blogspot.com.tr/

Okurken zevk aldım. Teşekkür ederim yayınladığın için.
  • graski G kullanıcısına yanıt
    iş temposu yoğun olduğu için biraz aceleye getirebildim.. Begendiginize sevindim. Teşekkürler.
  • quote:

Bugün 300 km yol yaptım tam 45 tl lpg yaktı.(lt:22500) ortalama hızım 120 130,Buda km ye 15 kuruşa tekabul ediyo ki,uzun yolda umdugumdan daha ekonomik.eyüp abim

Süpermiş. İyi ve bol bol gezmeler

• quote:

quote:

quote:

biçok binek otomobilden daha konforlu oldugunu rahatlıkla söyleyebilirim.Şuan binek otomobillere binince kendimi asvaltın üzerinde tabure üzerinde yolculuk yapıomuş gibi hissediyorum.Yüksek arabanın konforu rahatlıgı bi başkaymış.2 yıldır kullanıyorum sürüş zevkine doyamadım.Arkadaşlar eşler dostlar arabama jipçik diolar :D Benim ise en çok hoşuma giden yanı aracın görüş açısı,büyük dikiz aynaları şehiriçi trafiğinde çok kolay kullanım sağlıyor.

• Arkadaslar merhaba bugun bi ilanda 2012 otomatik suzuki sx4cross gordum 40000 de kaporasini verdik araci da cok begendik .cok hizli oldu hersey diye icime bir kurt dustu..kullanicilardan yorum alabilirmiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Alper7684

Arkadaslar merhaba bugun bi ilanda 2012 otomatik suzuki sx4cross gordum 40000 de kaporasini verdik araci da cok begendik .cok hizli oldu hersey diye icime bir kurt dustu..kullanicilardan yorum alabilirmiyim

Hayırlısı olsun.. içinizi ferah tutun :)

Forumu 2012 den itibaren okumaya başlayın.. ufkunuz genişleyecek..
  • 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.