Şimdi Ara

Davul Dersi (İzmir)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
3.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • -Bornova Çamkıran`da bulunan özel stüdyoda...
    -2 saat ders süresi (Anlatım+Etüd)...
    -Nota ile eğitim...
    -Her tarz için uygun bir çalışma metodu...
    -Loop ve sample teknolojisi sayesinde enstruman eşliğinde etüd yapma olanağı...
    -UYGUN FİYAT...

İrtibat: 0555 621 35 49
    Msn: furkanengelli@hotmail.com

Dikkat!: Sizinle ilgilenmeyen, davul dersini kendi evindeki yetersiz imkanlarla (susturulmuş davul, elektronik davul vb. ) veren, teorik bilgisi yeterli olmayan eğitimcilerden alınan derse verilen paranın sokağa atıldığını unutmayın!..

• Dersler devam etmekte...
  • Nota okuma Metod takipleri felan dimi hocam:)

saati nekadar yaş kaç bide..Burada paylaşalım fiyatı arkadaşlarla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zerzavatçı -- 23 Mayıs 2009; 12:37:17 >
  • Evet aynen... Nota okuma ile anlatıyorum dersleri ve belirli bir müfredat var... Tüm dersler sonunda öğrenci davul konusundaki teori bilginin %85-90'ına hakim oluyor... Ve en önemlisi öğrencilerimi eğitirken papağan-taklit eden müzisyenler yerine kendi kendisinin hocası olabilen ve sürekli gelişime açık davulcular olarak yetiştirmeye çalışıyorum... Çoğunda da başarılı oluyorum... =)

Ders süresi 2 saat (Benim anlatımım + Öğrencinin kendi etüd süresi)

Ücret: 30 tl

Benim yaşım 26... Yaklaşık 7 yıldır davul çalıyorum... Bu işi 4 senedir yapıyorum...
  • Gayet uygun fiyat hocam..setup nedir..
  • Tek alto üzerinden dersleri anlatıyorum... Zaten bir çok modern method tek alto üzerinden anlatıyor... Arzu edene ileride twin pedal eğitimi veriyorum... Onun dışında sampling pad (roland spd-s) ile birlikte enstruman eşliğinde de etüd yapma imkanı sağlıyorum...
  • güzel güzel arkadaşlar için iyi fırsat ya...

temel eğitimi iyi almak lazım temel eğitim ve özellikle nota okuma ölçü bilme önemli..çünkü en basıtınden ileride bestelere davul partisyonu yazmak zorunda kalırsınız..Bunlar önemli olur..
  • Evet kesinlikle... Çalarken farkındalık çok önemli... "Yani ben bu ritmin neresindeyim ya da kaç kaçlık ve nasıl bir ritim çalıyorum..." bunları bilmek çok önemli bi davulcu için... Kulaktan dolma, nota bilmeden ve hoca olmadan bu işi yapmak hem davulcunun hevesini kırıyor hem de paha biçilmez bir şekilde zaman kaybetmesine neden oluyor...
  • Dersler devam etmekte... =)
  • Benım kuzenımde süper çalıyo babamda prof. zaten ünlülerle çalmış önceden bende calıyorum arada herkeze yavsiye ederım süper manita tavlanıyoo
  • Ehehe!.. Valla hatun tavlama konusunda garanti veremem... =)
  • Ramazanda yaklaşıyor yavaş yavaş lazım tabi
  • Ne güzel espriler bunlar...
  • Kızlar sucuk gibi terleyen zıpır zıpır zillere vuran davulcuları napsın.Onlar ya gitarist ya vokale hasta :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RichardStarr -- 25 Mayıs 2009; 21:18:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: burakkar

Kızlar sucuk gibi terleyen zıpır zıpır zillere vuran davulcuları napsın.Onlar ya gitarist ya vokale hasta :)

Sen rahat ol ;)
  • Dersler fütursuzca devam etmekte... =)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.