- x
Ve burun ameliyatı oldum
354 Cevap108387 Görüntüleme11 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1109 Mesaj
23 Mart 2009; 22:34:59 

Bu sabah doktora kontrole gidip gün ayarlıcaktık adam başladı ameliyata burnuma tampon koydular nerdeyse 15 cm var ta beynimde hissettim valla sonra çıkardı tamponu vurdular narkozu ben gidip gidip geldim dilimi çıkarmak istedim olmadı ulan konuşacam konuşamıyorum dedim gittik galiba elimi dişime götürdüm onuda hissetmedim.. Neyse ameliyat başladı pense tarzı şeyler filan doktor penseye kemiği sıkıştırdı çatır çutur sesler geliyor kafamda gidiyor burnumun kemiklerini çekince resmen kırdı ya neyse sonra çekiç le çivi çaktı neşteri aldı burnumun içinde et parçaları aldı maşallah korku filmi gibiydi terledim bunaldım sağlığın değerini bilmek lazım ya neyse düzeldi burnum iyi nefes alıyorum ama sürekli kanıyor şimdilik vede müthiş şişti kafam büyüdü bea

Edit;

Aradan hayli süre geçmiş. Olayın hemen ardından açtığım için konuyu biraz ürpertici olmuş. Belki de şuan daha da kolaylaştırılmıştır bu ameliyat. Ameliyattan önce hep burnım kanardı basınçtan dolayı sonrasında hiç olmadı fakat kısmi bir tıkanıklık var yine ama idare ediyorum neyse tavsiyem bu ameliyatı öneririm çekinmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halikarnasss -- 19 Temmuz 2014; 13:39:52 >

Baylar ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensublar memleketi olamaz. En doğru ve en hakikî tarikat, medeniyet tarikatıdır.

1081 Mesaj
23 Mart 2009; 22:38:01 

[font="Trebuchet MS"]Geçmiş olsun.

Fotoğraf bekleriz, yeni halinle.

(:[/font]

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Mart 2009; 22:45:19 

GEÇMİŞ OLSUN BENDE Olcam tırstım şimdi

358 Mesaj
23 Mart 2009; 22:51:08 

GEÇMİŞ OLSUN BENDE OLMUŞTUM,EKRANA FAZLA BAKMA,GERÇİ BİZİM TÜRK DOKTORLAR SAĞ OLSUNLAR YANLIŞ AMELİYAT YAPTIKLARI İÇİN BUNUMDAKİ SORUNLAR HALA DEVAM ETMEKTE

2716 Mesaj
23 Mart 2009; 22:53:07 

ya arkadaşım bende burnumun tek deliginden nefes alabiliyorum ve ameliyat olmam gerek. ama öyle bi anlatmışsın ki hastanenin önünden geçmeye korkar oldum. geçmiş olsun.

20 Mesaj
23 Mart 2009; 22:55:30 

ne ameliyatı oldun kardeş bende geniz eti olmuştum 4-5 sene önce

1109 Mesaj
23 Mart 2009; 22:55:34 

quote:

Orjinalden alıntı: 4LiveForeveR

GEÇMİŞ OLSUN BENDE Olcam tırstım şimdi

Korku filmi gibi lokal olunca olup biteni anlıyorsun adam resmen penseyle çatır çutur kırdı bizim burnu burnuna iğne filan bi düşün istersen korku filmlerndeki ameliyatlar gibi bir hortum var laham sondaj borusu gibi burnuna sokuyor pislikleri et parçalarını kanı falan alıyor çok kötü acıtıyor canın tatlıysa çok sıkıntı çekersin ben dayanıklı olmama rağmen mafoldum doktor talan etti beni

Baylar ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensublar memleketi olamaz. En doğru ve en hakikî tarikat, medeniyet tarikatıdır.

577 Mesaj
23 Mart 2009; 22:55:38 

Bende boksa baslicam,ilerde banada gerekecek sanırım

Stay out of my territory

550 Mesaj
23 Mart 2009; 22:57:56 

geçmiş olsun...
fakat öyle bir anlatmışsın ki 2 senedir ertelediğim ameliyatı olmaya iyice korkar oldum bu ne ya korku filmi gibi

2862 Mesaj
23 Mart 2009; 23:02:00 

ilk defa böyle bi burun ameliyatı duydum walla ben 13 gün önce oldum burun ameliyatı başlangıçta tampon takmazlar gidersin kan testi yaparlar ona göre anesteziciler narkozu verir lokal veya genel narkoz uygularlar sonr ameliyat başlar herşeyi duyar hissedersin acı çekmezsin sonra büyük bi tampon sokar 1 veya 2 gün sonra gelir çıkartırsın seninki biraz karışık olmuş

♥Ŧєηєявαнçє'm♥

Bazen Diyorlar Ki Bana; Ne Verdi FENER Sana ?
Böyle Tutulacağına Hayatına Baksana.
Bilmiyorlar ki Çekilmez Hayat Sen Olmayınca.
Önce ALLAH'ım Sonra Sensin KANARYA !!

1109 Mesaj
23 Mart 2009; 23:09:59 

quote:

Orjinalden alıntı: AhMeT.

ilk defa böyle bi burun ameliyatı duydum walla ben 13 gün önce oldum burun ameliyatı başlangıçta tampon takmazlar gidersin kan testi yaparlar ona göre anesteziciler narkozu verir lokal veya genel narkoz uygularlar sonr ameliyat başlar herşeyi duyar hissedersin acı çekmezsin sonra büyük bi tampon sokar 1 veya 2 gün sonra gelir çıkartırsın seninki biraz karışık olmuş

Benim burnumda kemik eğriliği kırık vede et varmış çok kötü geçti

20300 Mesaj
23 Mart 2009; 23:11:58 

Okurken bile insan dehşete kapılıyor.
geçmiş olsun.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

3682 Mesaj
23 Mart 2009; 23:22:31 

Estetik ameliyatlarda genel anestezi olur ama sizinkisi kemik eğriliği olduğu için bu şekilde olmuş sanırım geçmiş olsun

Uzaklaştırılmış
23 Mart 2009; 23:30:40 

@calypsoo

Korku filmi gibi lokal olunca olup biteni anlıyorsun adam resmen penseyle çatır çutur kırdı bizim burnu burnuna iğne filan bi düşün istersen korku filmlerndeki ameliyatlar gibi bir hortum var laham sondaj borusu gibi burnuna sokuyor pislikleri et parçalarını kanı falan alıyor çok kötü acıtıyor canın tatlıysa çok sıkıntı çekersin ben dayanıklı olmama rağmen mafoldum doktor talan etti beni

çok moral verdin eywallah

Uzaklaştırılmış
23 Mart 2009; 23:33:37 

Arkadaşlar bi sorum daha olcak küçüklükten ßeri var ßurnumda ßu kemik ama ßende doguştan yok kaza ile oluştu ßurnumda nefes yeri çok az var sag taraftan nefes almakta çok zorlanıyorum ve sizce ßu ameliyat zormu geçer kolaymı ?

4177 Mesaj
23 Mart 2009; 23:35:29 

O ne ya doktor yatırmış zorla yapmış gibi. Geçmiş olsun.

Kim ki, kendinden bir canavar yaratır,o zaman insan olmanın acısından kurtulur.

296 Mesaj
23 Mart 2009; 23:45:31 

Valla benimde olmam lazım kemik eğriliği var zor nefes alıyorum ayrıca estetikte yapılcak geceleri ağzımdan nefes alıyorum burun çalışmıyo

Ölmek için sebebim yok ama yaşamak için sınırdayım!

1247 Mesaj
23 Mart 2009; 23:45:34 

bende olucam kemik eğriliğinden 1-2 haftaya ameliyat. dikiş atıyormuş benim doktor tampon koymuyoruz dedi. ameliyat 3 saatte biter 2 saat sonra taburcu ederiz seni dedi. anestezinin etkisi geçince 3-4 gün ağrı yapar, 1 haftaya sapasağlamsın dedi. çok pis gazlıyım bu ameliyatı olmam gerekiyor akşamları ağzım açık uyuyorum uyandığımda ağzım öyle bi kuruyoki boğazıma kadar, yutkunacak tükürük olmuyo ağzımda.

neyse allah kimseye vermesin. acil şifa dilerim sanada.

|I'll be back...|
bir zamanlar altanns idim.

604 Mesaj
23 Mart 2009; 23:50:34 

[font="Trebuchet MS"]yarın k.b.b doktoruna gidicektim ameliyat olmam şart mı diye.

sağol dostum anlattıklarından dolayı sanırım 1 sene daha gitmem.
[/font]

1856 Mesaj
23 Mart 2009; 23:59:25 

Hocam fotoğraf koyabilirmisin gerçekten merak eyyim. Bir arkadaşım olmuştu ama onu ancak 3 4 gün sonra görebilmiştim, o haliyle bile gözlerinin altı mosmordu şişmişti yüzü

Games for Windows Live ID: gunukur
Steam ID : RONSPY
Battlefield Bad Company 2 : RONSPY
Battlefield 3 : GUNSPY

387 Mesaj
23 Mart 2009; 23:59:37 

[/quote]
Benim burnumda kemik eğriliği kırık vede et varmış çok kötü geçti
[/quote]

Bendeki sorun demekki aynısını banada yapacaklar, seneye olmayı düşünüyorum bende bakalım nasıl olacak.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

2057 Mesaj
24 Mart 2009; 0:08:11 

buda burun ameliyat geçirmiş biri

0

Yıldız Teknik Üniversitesi
2012 Girişliler

1109 Mesaj
24 Mart 2009; 13:13:44 

quote:

Orjinalden alıntı: diciotto

Estetik ameliyatlarda genel anestezi olur ama sizinkisi kemik eğriliği olduğu için bu şekilde olmuş sanırım geçmiş olsun

Genel anestezi istesen yaparlar ama ölüm riski var

1109 Mesaj
24 Mart 2009; 13:17:32 

quote:

Orjinalden alıntı: badblood1903

buda burun ameliyat geçirmiş biri

0

Yok ya böyle bir görüntü içten dikiş var sadece burun şiş

1109 Mesaj
24 Mart 2009; 13:20:27 

quote:

Orjinalden alıntı: 4LiveForeveR

@calypsoo

çok moral verdin eywallah

Ya hocam ameliyat sonrası çok rehavete kapıldım acıyor sonuçta canınız çok tatlıysa olmayın diyorum

2158 Mesaj
24 Mart 2009; 13:36:08 

ψ Kimi Raikkonen - Freddie Mercury Ψ

Freddie Mercury : "Müzik aynen resim çizmeye benzer.Resmi çizerken arada neye benzediğini
görmek için bir adım geri çekilmek zorundasındır.Ben de Queen'den bir adım geri çekiliyorum.
Sevenlerimin,müziğimi ebediyete kadar hayatta tutmalarını istiyorum.''

719 Mesaj
24 Mart 2009; 13:37:43 

Geçmiş olsun.. Anlatımın çok vahşice çatur çutur kırdı falan.

|| BREAKING BAD || LOST || DEXTER || PRISON BREAK || FRINGE || CHUCK || BLUE MOUNTAIN STATE || SHERLOCK || THE WALKING DEAD || GAME OF THRONES || HIMYM || TBBT || TWO AND A HALF MEN || ARROW || MODERN FAMILY || SHAMELESS ||

4203 Mesaj
24 Mart 2009; 14:15:09 

la manyah mı doktor niye genel anestezi yapmadılar.

BU İMZAYA ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 16/07/20XX tarih ve 20XX/40X nolu kararı gereği bu imzaya erişim DONANIMHABER YÖNETİMİ'NCE engellenmiştir.

1109 Mesaj
24 Mart 2009; 15:34:01 

quote:

Orjinalden alıntı: uzil

la manyah mı doktor niye genel anestezi yapmadılar.

Genel anestezi riskli dostum az da olsa ölüm tehlikesi var hiç riske değmez

4203 Mesaj
24 Mart 2009; 15:46:18 

quote:

Orjinalden alıntı: calypsoo

Genel anestezi riskli dostum az da olsa ölüm tehlikesi var hiç riske değmez

ne varsa su kafadan çektim..kaza geçirdim kırık burna dayadılar tamponu hastaneyi inlettim..valla büyük konusmiim Allah utandırmasın ama imkanı yok baylıtmadan üzerimde bi operasyon yaptırtmam..bayıltsınlar sonra ne yaparlarsa yapsınlar

BU İMZAYA ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 16/07/20XX tarih ve 20XX/40X nolu kararı gereği bu imzaya erişim DONANIMHABER YÖNETİMİ'NCE engellenmiştir.

Uzaklaştırılmış
24 Mart 2009; 16:31:00 

Sallama arkadaşım naptın sen Ay sonu bende burundan ameliyat olacağım burun deliklerinde et var sağ taraf full kapalı sol taraf hafif.Bu cuma anestezi için randevu aldım ne yapacaklar orda bilen varmı ?Daha öncesinde kan sayımı vs ile ilgili test falan yaptırdılar..

1109 Mesaj
24 Mart 2009; 18:42:58 

quote:

Orjinalden alıntı: kolpakral

Sallama arkadaşım naptın sen Ay sonu bende burundan ameliyat olacağım burun deliklerinde et var sağ taraf full kapalı sol taraf hafif.Bu cuma anestezi için randevu aldım ne yapacaklar orda bilen varmı ?Daha öncesinde kan sayımı vs ile ilgili test falan yaptırdılar..

Sanırım seninki genel olacak vucudun reaksyonunu ölçecekler genel anesteziye karşı.. Genel anestezi riskli ama lokal oluncada talan oluyorsun biraz önce kıymalı kaşarlı pide götürdüm hiç tat alamadım süt içiyorum su gibi

2862 Mesaj
24 Mart 2009; 20:14:18 

benimki sadece kemik eğriliği değil kardeşim kıkırdakda alındı ve benimki lokale benzer bişi oldu yüzeysel uyku dedikleri tampon olmaz diye bişi yoq dikişde olur

♥Ŧєηєявαнçє'm♥

3800 Mesaj
25 Mart 2009; 7:26:48 

off cok zor bi ameyliyat yahu.

Uzaklaştırılmış
25 Mart 2009; 22:16:02 

Güncel daha önce ameliyat olanlar yorum yaparsa sevinirim.

Uzaklaştırılmış
26 Mart 2009; 23:12:16 

P.tesi ameliyat olcam yokmu kimse bilgi versin...

7977 Mesaj
26 Mart 2009; 23:47:00 

ben genel anestezi ile oldum çok basitti hiç bişe duymadım sadece koldan iğne başka bişi yok kalktım odada burnu tıkamışlar surat uyuşuk fakat o narkoz dan iki hafta evde yattım burun bişe değil zaten uyuşuk ama narkoz 20 kasa rakı içmiş gibi oluyosun biraz sıkıntı çektim ama kesinlikle deydi bilsem daha önce olurdum bende çok korkuyordum uyanık olmaktan doktorum sen uyanıkken ben rahat çalışamam o işten hayır gelmez dedi bunu doğruluyan çok kişi oldu uyanık yaptırıpta olmadı diyen ama memnunum işte biraz yemek yerken konuşurken gülerken acıyor hafif 3 hafta sonra düzeliyor tamamen geçmesi 3-4 ay sürüyor ama güzel

tampon vs diye korkmayın iki günde alınıyor zaten burun uyuşuk oluyor bişe duyulmuyor adam çekip alıyor sadece hafif kaşıntı hissettim gözümden yaş geldi çok güzel oldu akabinde doktor burdan bakınca boğazını görüyorum demişti çok güzel nefes aldım o an ama sonra kanla doluyor yine

yukardaki resim fake tampon alındıktan sonra hafif burun işik oluyor dışarıdan bakınca hiç bir şey anlaşılmıyor morarma kızarma olmuyor ama azcık şiş oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter06 -- 26 Mart 2009; 23:40:20 >

birinci sayfa, ilk mesaj günceldir :)http://forum.donanimhaber.com/m_46528250/tm.htm email:ferhatde@hotmail.com

259 Mesaj
27 Mart 2009; 11:43:00 

Ben iyis genel anestezi ne kadar hissetmesende lokal anastezide insanın piskoljisi bozuluyor sonucta adam pense tornavida dalıyor
Geçmiş olsun...

Uzaklaştırılmış
27 Mart 2009; 20:27:05 

Arkadaşlar bugün gittim anestezi için bana 8 sayfalık bir kağıt verip imzalattılar p.tesi tekrar gideceğim ve kesin ameliyat tarihi alacağım en geç çarşamba ameliyatı olacağım.

1214 Mesaj
28 Mart 2009; 19:28:00 

Bende Çarşamba günü oldum ameliyat. Genel anestezi ile oldum. 3 Gün hastenede yattım. Sol tarafta kemil eğriliği diğer tarafta burun eti vardı. Ama doktor mükemmel. Bodrum devlet hastanesinde oldum ama sanki özel hastane gibiydi. Neyse Birgün önceden hastaneye yattım. Gece 12 sonra hiçbir gıda ve sulu şeyler yemeyeceğimi söylediler. Aksamdan damar yolunu açtılar. Sabah damar yolundan bi antibiyotik verdiler. Neyse öğlen 1 de ameliyata girdim. Çok pis tırsıyodum ameliyat olmaya. O ameliyathaneden içeri girdim sedye ile ama heyecandan kalbim ağzımda atıyodu. Daha sonra narkozu verdiler 10 saniye sürmedi uyumam. Yaklaşık ameliyat 2 saat sürdü ve çıktığımda burnumda tamponlar. narkozun etkisi ile 1 saat kendime gelemedim.

ameliyattan hiçbirşey hatırlamıyorum. Böyle olduğunu bilseydim daha önce ameliyat olurdum. Dün tampon lar alındı burnumdan. Ondada sadece anlık bir acı hissediyorsun. Anında acı gidiyo. Sonra havalı birşey ilede burnunun içindekini temizliyorlar. Ondan sonra nefes alabiliyorsun.

Şuan burnum tıkanık ama azda olsa nefes alabiliyorum. Ama boğazım çok kötü ağrıyo Hortumdan dolayı. Pazartesi günü gidip tekrar temizlik yaptıracağım.

Korkmana hiç gerek yok. Gayet rahat olunuyo.

7977 Mesaj
28 Mart 2009; 22:22:02 

quote:

Orjinalden alıntı: ghost1802

Bende Çarşamba günü oldum ameliyat. Genel anestezi ile oldum. 3 Gün hastenede yattım. Sol tarafta kemil eğriliği diğer tarafta burun eti vardı. Ama doktor mükemmel. Bodrum devlet hastanesinde oldum ama sanki özel hastane gibiydi. Neyse Birgün önceden hastaneye yattım. Gece 12 sonra hiçbir gıda ve sulu şeyler yemeyeceğimi söylediler. Aksamdan damar yolunu açtılar. Sabah damar yolundan bi antibiyotik verdiler. Neyse öğlen 1 de ameliyata girdim. Çok pis tırsıyodum ameliyat olmaya. O ameliyathaneden içeri girdim sedye ile ama heyecandan kalbim ağzımda atıyodu. Daha sonra narkozu verdiler 10 saniye sürmedi uyumam. Yaklaşık ameliyat 2 saat sürdü ve çıktığımda burnumda tamponlar. narkozun etkisi ile 1 saat kendime gelemedim.

ameliyattan hiçbirşey hatırlamıyorum. Böyle olduğunu bilseydim daha önce ameliyat olurdum. Dün tampon lar alındı burnumdan. Ondada sadece anlık bir acı hissediyorsun. Anında acı gidiyo. Sonra havalı birşey ilede burnunun içindekini temizliyorlar. Ondan sonra nefes alabiliyorsun.

Şuan burnum tıkanık ama azda olsa nefes alabiliyorum. Ama boğazım çok kötü ağrıyo Hortumdan dolayı. Pazartesi günü gidip tekrar temizlik yaptıracağım.

Korkmana hiç gerek yok. Gayet rahat olunuyo.

geçmiş olsun aynı bende ki gibi o boğaz hadiseside feci ya çatalla kazınmış gibi oldu bende sendede mi aynıydı

birinci sayfa, ilk mesaj günceldir :)http://forum.donanimhaber.com/m_46528250/tm.htm email:ferhatde@hotmail.com

1214 Mesaj
30 Mart 2009; 21:57:55 

Ya hiç sorma burnumdan hiç acı çekmedim neredeyse. Sanki boğaz ameliyatı oldum. Ne yutkunabiliyodum nede yemek yiyebiliyordum 3 gün çektim valla

Uzaklaştırılmış
30 Mart 2009; 22:12:22 

Evet arkadaşlar yarın sabah 12 den önce ameliyat olucam hayırlısıyla.Yorumları kendime gelirde pc başına geçersem yazarım inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kolpakral -- 30 Mart 2009; 22:01:01 >

1214 Mesaj
1 Nisan 2009; 18:49:12 

quote:

Evet arkadaşlar yarın sabah 12 den önce ameliyat olucam hayırlısıyla.Yorumları kendime gelirde pc başına geçersem yazarım inş.

Kendine gelemedi herhalde daha arkadaş. Geçmiş olsun

Uzaklaştırılmış
1 Nisan 2009; 20:43:42 

Geldim dün oldum ameliyat sabah eve geldim şimdi daha yeni nete girdim

2862 Mesaj
1 Nisan 2009; 21:39:33 

quote:

Geldim dün oldum ameliyat sabah eve geldim şimdi daha yeni nete girdim

ee nasıldı bende martın 10 unda olmuştuk lokal 3 gün sonra ayaktaydım okula gittim vs.vs şimdi nasılsın ?

♥Ŧєηєявαнçє'm♥

Uzaklaştırılmış
1 Nisan 2009; 23:38:27 

Valla ben genel anestezi oldum çapa tıp fakültesinde ameliyat 1 saatten fazla sürdü deviasyon ve konka. vardı 1 gün hastanede yattım sabah çıktım işte plastik tamponlar burnumda hala 1 hafta falan kalacakmış bu şekilde arada bir burnum kanıyor ve aşırı kanamadıkça normal olacağını söylediler birkaç tane ilaç ve sprey falan var onları kullanacağım burnumun ağrısı dişlerime kadar vuruyor fazla bir ağrı yok ama.Ağzımdan nefes alıyorum o biraz zorluyor konuşurken falan tamponlar olduğu için fazla konuşamıyorum.Tamponların çıkmasını bekleyeceğim haftaya çarşamba bakalım nasıl değişiklikler olmuş olacak.

Ve narkozu yemeden önce doktorlar radyo dinliyordu o sırada Şebnem Ferah çalıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kolpakral -- 1 Nisan 2009; 23:32:14 >

202 Mesaj
2 Nisan 2009; 22:08:03 

quote:

Valla ben genel anestezi oldum çapa tıp fakültesinde ameliyat 1 saatten fazla sürdü deviasyon ve konka. vardı 1 gün hastanede yattım sabah çıktım işte plastik tamponlar burnumda hala 1 hafta falan kalacakmış bu şekilde arada bir burnum kanıyor ve aşırı kanamadıkça normal olacağını söylediler birkaç tane ilaç ve sprey falan var onları kullanacağım burnumun ağrısı dişlerime kadar vuruyor fazla bir ağrı yok ama.Ağzımdan nefes alıyorum o biraz zorluyor konuşurken falan tamponlar olduğu için fazla konuşamıyorum.Tamponların çıkmasını bekleyeceğim haftaya çarşamba bakalım nasıl değişiklikler olmuş olacak.

Ve narkozu yemeden önce doktorlar radyo dinliyordu o sırada Şebnem Ferah çalıyordu

bende olucam ama testlerde sorun var KOAGULASYON nedilen şeyde yüksekmiş varmı çözümü ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi püskürüt -- 2 Nisan 2009; 22:08:36 >

788 Mesaj
8 Temmuz 2009; 11:46:35 

Bende oluyoooooruuummm ya bisi sorcam benim kikirdak yamuk ayrica geniz eti ve burnumda yamuk biraz simdi yatis islemlerim icin gidiyorum hastaneye yarin yaticam galiba ne kadarda toparlanirim acaba ? yas 16

256 Mesaj
8 Temmuz 2009; 12:06:24 

Arkadaşım bende olcam ama ben kan göremiyom bnei bayıltıp ta yapmak gibi bi seçenek yokmu ben o anlattıklarını okuyunca çıkarcak gibi oldum orda walla ne olur bilemiyom

LOVE DH

353 Mesaj
11 Temmuz 2009; 17:18:12 

geçmiş olsun..sende çıkan parçaları bi poşete koydurup gelen gidenlere gösteriyomsun yoksa

88 Mesaj
11 Temmuz 2009; 19:58:58 

Her burun ameliyatı konusuna aynı şeyi yazıyorum.. Daha önce bu ameliyatı geçirmiş olanlar nerede yaptırdıklarını ne memnun kalıp kalmadıklarını da yazabilirler mi? Ben şurda yaptırdım çok iyi sonuç aldım diyenler yazarlarsa sevinirim.. İstanbulda iyi bir doktor arıyorum

Geçmiş günü beyhude yere yad etme
Bir gelmemiş an için de feryad etme
Geçmiş gelecek masal bütün bunlar hep
Eğlenmene bak ömrünü berbad etme..

2171 Mesaj
16 Temmuz 2009; 17:25:47 

Hocam okurken ben korktum sen nasıl dayandın

Geçmiş olsun.

358 Mesaj
30 Temmuz 2009; 22:35:55 

bendede deviasyon var.ankaradayım ve genel anestezi yaptırmayı düşünüyorum bi bilgisi olan varmı ?

14188 Mesaj
3 Ağustos 2009; 4:40:52 

Bende burundan estetik+sağlık nedeniyle olacağım.Estetiği zaten inanılmaz bozuk ve berbat.Bazen kendi burnumdan iğrendiğim bile oluyor
İstanbulda Tıp fakültelerinde mi yoksa cerrahi klinik merkezlerde mi olacağım onu bilmiyorum...

3290 Mesaj
7 Ekim 2010; 5:24:03 

eyvah bea ilk mesajı okuyunca tırstım . Pazartesi bende oluyorum, bu cuma anesteziye gidicem.. İnş. genel anestezi ile ameliyat olurum..İnşallah hayırlısıyla geçer operasyon

601 Mesaj
11 Aralık 2010; 1:25:58 

bu amelıyatların fıyatı nekadar acaba

613 Mesaj
11 Aralık 2010; 15:04:13 

quote:

Orijinalden alıntı: clubber80

bu amelıyatların fıyatı nekadar acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ch4ylak -- 8 Aralık 2011; 19:16:00 >

Kimse esit dogmaz,
    Ama herkes esit ölür.
    Bu yüzden ölüm, aci bir son degildir.
    Hayatimizin yegane adil baslangici ve
    Biricik firsat esitligidir.

7 Mesaj
11 Mayıs 2011; 22:52:26 

Arkadaslar

Gecen hafta, burun eti burun diregi ve yanlarina kikirdak eklenmesi ameliyati oldum. Ameliyat oncesi okuyabildigim kadar forum sitelerinden burun eti ameliyatlari ile ilgili yazi okudum. Kendi tecrubelerimi de asagida siraliyorum.

Yer:Baskent hastanesi - Ankara
Doktor:Doc.Dr.Adnan Fuat Buyuklu
Fiyat:475 tl.(Em.San.)
Anestezi:Genel
Tampon: 1 gun icinde aliniyor - Silikon tampon kullaniliyor. Tampon aliminda hic aci hissetmiyorsunuz.
Rapor:Eger hastanede yatmazsaniz 10 gun rapor veriliyor. Bu rapor sureside yeterli.
Iyilesme: 4 gun icerisinde kendinize geliyorsunuz. Tam iyilesme 1 ayi buluyor.
Memnuniyet: Memnunum. Gozumde buyuttugumden daha rahat bir ameliyat gecti. Doktorum bu isin en iyilerinden.

Bunlara ilave olarak anestezi yontemi olarak genel anesteziyi oneriyorum. Ben anesteziden ilk uyandigimda ve burun tamponlari cikana kadar(yutkunma zorlugu, yemek yiyememe vs.) zorlandim. Fakat tamponlar agrisiz ve bir gunde cikiyor. Eskiden bu ameliyat cok daha zormus fakat artik daha rahat olduguna inaniyorum. Eger burundan bir sorununuz varsa size uygun bir zamanda bu isten kurtulmanizi oneriyorum.

Umarim tecrubelerim isinize yarar.

3844 Mesaj
8 Aralık 2011; 11:27:38 

az önce bir gazla internete girip burun ameliyatı işini araştırdım ve yine vazgeçtim. bu işi lazerle falan yapan yok mu, teknoloji o kadar ilerlemedimi daha???