Şimdi Ara

PEŞİNATSIZ 0(SIFIR) OTOMOBİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
12.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu ötv indirimi falan derken baya bi fiyatlar düştü arkadaş reklamlarda gördüm demişti ama peşinatsız günde 15 tl ye araba sahibi olun internetten baktım bulamadım bide size danışıyım dedim peşinatsız vadeli veren yer biliyormusunuz ? teşekkürler

• günde 15 tl ye sıfır araba veriyorlarsa hangi firmaysa bana pm le haber verebilirmisin ?
    quote:

Orjinalden alıntı: AhMeT.

arkadaşlar bu ötv indirimi falan derken baya bi fiyatlar düştü arkadaş reklamlarda gördüm demişti ama peşinatsız günde 15 tl ye araba sahibi olun internetten baktım bulamadım bide size danışıyım dedim peşinatsız vadeli veren yer biliyormusunuz ? teşekkürler
  • peugeot ticari araçlarında kapmanya var günde 10 tl ayda 300 tl taksitle

ömür boyu ödersin oda ayrı bi konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scott. -- 23 Mart 2009; 20:11:09 >
  • ticari değilde binek tipi araştırıyorum bu arada günde 15 tl ayda 450 lira eder fena bi rakam değil neden olmasın ?
  • 450 x 36 = 16.200 Bence güzel
  • sıfır araba diyorsun 30 bin den hesap edelim ayda 450 450 ödüyorsun 66 ay edio 66 ayda 5.5 yıl edio ki araba 40 bin tl falan ise 88 ay vade oluo kolaymı 5-6 yıl her ay 450 ödemek
  • araba fiyatlarından haberin yoq heralda kardeşim en ucuz 0 araba 14-15 milyara düştü sen 30 dan bahsediyosun 20-21 bin tl lik aldıgını farzet güzel bi taksit seçeneği ile ödersin ama peşinatsız lazım bana
  • 14-15 bin tl ye araba markasının kendi resmi sitesinden fiyat tablosunu gösterirmisiniz lütfen
  • http://www.dacia.com.tr/page.aspx?id=146

araştırma yaptıkki bişeyler soruyor konuşuyoruz kardeşim buyur alcaksan araba var güzel hatta yeni modeli de çıktı sandero

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reklamı_Geç -- 23 Mart 2009; 20:35:20 >

• quote:

Orjinalden alıntı: AhMeT.

http://www.dacia.com.tr/page.aspx?id=146

daciaları unuttum pardon

• daha aramaktayım :(
  • ford gunde 9 kusur ytl ye fiesta 15 tl ye sanırım focus veriyor.
    eskiden milpa gazete aracılığı ile 1.2 palio,siena ve palio wk.
    satıyordu ama pek raabet görmedi tümü 1200 cc idi.
    bence fiyatları tam incelemedim ama faizsiz ise fırsat olabilir.
  • arkadaşlar 2008-2009 full dizel renault megane peşinatsız kredi alma imkanımız var mıdır..aylk 1200 ytl civarı taksit ödeyebiliriz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.