Şimdi Ara

AMD'nin Phenom II X3 720 BE işlemcisi 6.1GHz'i gördü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
4.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özellikle çarpana dikkat!

45nm üretim teknolojisiyle hazırladığı Phenom II işlemcilerinde özellikle hız aşırtma başarımı üzerinde duran ve gerçekleştirdiği etkinliklere davet ettiği profesyonel hız aşırtmacılar ile 6.5GHz'i gören AMD cephesinde LN2 (Sıvı Azot) gösterilerinin ardı arkası kesilmiyor.

Team China isimli Uzakdoğu merkezli hız aşırtma takımı, dördüncü çekirdeğinin açılailmesiyle popüler olan ve çarpan kilidi açık olarak gelen Phenom II X3 720 Black Edition işlemcisiyle yaptıkları çalışmalarda 6GHz'in üzerine çıkarak dikkat çekici bir hıza ulaştılar.

Çalışmaları sırasında anakart olarak ASUS M4A79 Deluxe, 1GB DDR2 bellek ve Topower'ın 850 Watt'lık güç kaynağını kullanan profesyonel ekip, LN2 ile yapılan denemelerinde standart olarak 2.8GHz'de çalışan Phenom II X3 72 Black Edition işlemcisini 6161MHz'de çıkardılar.

• Ne mutlu onlara.Ne işlerine yarayacak?
  • @Mr. killerman

Bu düşüncüyle çok şey kaybedebilirsiniz
  • gercekten iyi çalışma olmuş
  • 2 sene sonra 10Ghz sınırı aşılır böyle giderse
  • 30.5 çarpan nedir ya :D tamam black edition çarpan kilitsizde bunlarda iyice suyunu çıkarmış :D
  • 30.5 çarpan ile bu değerlere çıkılmış olması güzel bir gelişme.
    Hava ile stabil O/C seviyesi SB750 ile 3,6 ve fiyat performans oranı yüksek bir işlemci.
    Krizin etkisi ile satış rakamlarının düşük kalması bir talihsizlik. Aksi takdirde forumda PII X3 ve X4 ler için bir çok denemeyi biz de görebilirdik.
  • sıvı azot kendilerinin olsun kardeşim sıvı yada hava soğutmayla yap bi işe yarasın ego işte ne olacak
  • sıvı azot kendilerinin olsun kardeşim sıvı yada hava soğutmayla yap bi işe yarasın ego işte ne olacak
  • tebrikler amd açıldı bu aralar mr.killerman sanada 2 lafım var hiç bir işlerine yaramayacak 2 sanane!....
  • bunu intel yapsaydı kim bilir offffff moffffffff yazılırdı ismdi buralarda :) yurdum insanı iste - noktayı koymus ne islerine yarayacak :)
  • Dehhh Maşallah !!!

quote:

Orjinalden alıntı: DsgnrYgt

30.5 çarpan nedir ya :D tamam black edition çarpan kilitsizde bunlarda iyice suyunu çıkarmış :D

+1
  • natmaca============

bunu intel yapsaydı kim bilir offffff moffffffff===================
    sonunakadar katılıyorum
  • Çekirdeğin birini kıssalar 6.5 te olurmuş ben hava soğutma stock fanla 4.0ghz ı gördüm 1.45v la.
  • işte intelin adı cıkmış al amd nerelere cıkıyor
  • 30,5 çarpan
  • vay beeee
  • @Bana lafı olanlar.
    Bu düşünceyle hiç bir şey kaybetmem merak etmeyin.O kadar çıkmışlar 30,5 çarpan yapmışlar suyunu çıkarmışlar.Onlar sadece test.Ben sadece kendi düşüncemi söyledim.Sadece ne işlerine yarayacak dedim.Allah'ım ya forumda istediğimizi de diyemeyeceğiz.
    Günlük o kadar hızda çalıştırabilecekler mi?Hadi sıvı azotla o kadar yapıyorlar.Nerede kullanacaklar?Evine sıvı azot tüpü götüremezler herhalde.

Aferin o kadar çıkmışlar iyi yapmışlar.Rekor denemesi yapmaya çalışmışlar.
    Ama o kadar hızda günlük kullanamazlarsa yemişim testini.(Ha kullanırlarsa o başka tabi)
  • çarpanı görünce şok oldum:D:D 30.5x yuhhhh beeee...
  • @SY34
    +1
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.