Şimdi Ara

Sistem Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gerçekten kusura bakmayın, bugune kadar bu bölüm hiç ilgiimi çekmemişti o yüzden baya bi tecrübesi ve bilgisizim

Laptop aldım ve ses sistemine ihtiyaç duyuyorum. Film önceliğim ancak müzik ve oyunda var sanırm. Öğrenci evi işte :) 15-25 m2 civarında bi odayı dolduracak bir sisteme ihtiyacım var. Laptopa uyan bir şey arıyorum. Ortalama fiyat 150 TL civarında. Biraz araştırma yaptım X530 görüntüsü hoş, seside fena değil diyorlar. Ama yinede sizlerin görüşünü almak istedim.

Ses kartı: Bilmiyorum dediğim gibi pek ilgimi çekmemişti bugune kadar

Ama realtek onboard gibi bişey varsa ondan olsa gerek. Laptop:http://vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=34773 Lonovo Y530

Tavsiyelerinizi şiddetle bekliyorum. Görüntüsüde hoş olursa yemede yannda yat yani :) Filmlerde koparsın beni yeter :)

Şimdiden yardım eden etmeyen herkese teşekkür ederim.

• Ses kartına gerek yok.X530 fena değildir.Çevresel ses çok önemli değilse fc362 de alabilirsiniz.
  • Logitech X540 daha yeni bir model, ona da bakabilirsiniz. Filmler için yeterli gelecektir.
  • Eminmisiniz ses kartının sorun olmayacağına :) 1 adet kulaklık girişi var sadece. Eğer sorun olmayacaksa şu anda siparişi vermek istiyorum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.