Şimdi Ara

::AÇILIŞA UYARI MESAJI KOYDUM ORTALIK KARIŞTI::ÇÖZÜM BULUNDU::

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar cafemdeki makinalara açlışta devreye girecek bir uyarı mesajı ilave ettim, (foto mevcut) Gerçekten güzelde oldu bana göre , eee sorun ne diye soruyorsunuz işte sorun aynen şöyle:

Ben ana makinamda regedit değişikliklerini yaptıktan sonra regetit kaydının yedeğini alıp terminal bilgisayarımda bu reg doyasını çalıştırdım, daha sonra değişiklik olup olmadığını görmek için bilgisayarı yeniden başlattığım da açılış ekranında uyarı mesajı geldi, tamamı tıkladıktan sonra ana makinamdaki kullanıcı adımın yazılı olduğunu gördüm ayrıca şifre girip bilgisayarımı açmam gerektiği yazıyor . Şunuda belirtmek isterim ki ana makinamda zaten yönetici olarak oturum açıyorum ikinci bir hesap yok.
    Çözüm nedir acaba? yardımlarınızı bekliyorum

::AÇILIŞA UYARI MESAJI KOYDUM ORTALIK KARIŞTI::ÇÖZÜM BULUNDU::

Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmp16 -- 6 Haziran 2005, 15:47:29 >

• Arkadaşlar bu konu hakkında kimsenin fikri yok mu acaba? İlk defa başıma böyle bir sorun geldi acil yardımlarınız gerekli; saat 22:00 'a kadar bekliyorum cevaplarınızı olmazsa fotmat son care
  • yukarıda yazdıgın yazının yarısı resm yuzunden gözükmüo.tam yazarsan olayı anlarız.bu haliyle bişey anlamadım cunku
  • Arkadaşlar format atmak zorunda kaldım "mcse2k3" arkadaşım ilgi için teşekkür ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: kmp16

Arkadaşlar format atmak zorunda kaldım "mcse2k3" arkadaşım ilgi için teşekkür ederim

abicim format atmak olmaz.o en son ve en sondanda son caredir.

sende permissin olduguna göre active directory vardı galiba.(yokmuydu bilmiom valla )

böyle bi mesaj lkoymak istiyosan log on logoff scripts mi ne var ordan yapabilrisin istersen.gerek yok regedite falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dökümcübaba -- 6 Haziran 2005, 22:49:38 >

• şu resimle sendeki sorunun bi alakası yok diye düşünüyorum. bence sorun başka. biraz daha ayrıntılı yazman gerekiyodu
  • Valla arkadaşlar zaten image almıştım 5 dakikada yükledim, amacım format atmadan düzeltmenin yolunu bulmak için bu topiği açtım yeterli cevaplar gelmediği için çözümü format atmakta buldum zaten , cafede ki makina olduğu için beklemeye gelmeyeceği için böyle yaptım ilgi gösteren arkadaşlara teşekkür ederim
  • en iyisini yapmışsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.