Şimdi Ara

Ether Saga Online yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler Ether Saga Online oyunu türkiye ye açıkmı kapalımı ip açıksa indirecem birde sitesini verirseniz sevinirim

• Ether Saga Online oyunu türkiyeden kesinlikle girilemiyor.
    Nedeni ve banlı ülkelerin listesi :
    Ülkem Perfect World Uluslararası oynamak için uygun mu?
    Eğer aşağıdaki ülkelerden birinde de, yaşıyor veya bir IP adresi veya yakın olması nedeni ile
    oynamak mümkün olamayacaktır.

Bu ülkeler Perfect World International oyunlarını Oynayamıyacktır.
    China
    Hong Kong
    Japan
    Macau
    Malaysia
    North Korea
    Philippines
    South Korea
    Taiwan
    Turkey
    Vietnam

Eğer bu bölgeler için Perfect World International oyunlarını oynamak istiyorsanız, araştırma için internet üzerinde olacak
    Bu yasak sadece o yeri kaplar. Herhangi bir yerde, dünyadaki tüm diğer IP adresleri Perfect World Entertainment tarafından engellenmiş değil.
    Not: Bu liste, 3 Ekim 2008 tarihinden itibaren geçerli olduğunu Gösterir.
    Çeviri deki aksaklıkarı mazur görün..

Ether Saga Yada PWI oyanmak istiyorsanız ip adresinizi proxy ile değiştirip girin .
    Örnek : Freedom + ProxyCap ile ben oyunuyorum sorunsuzca...
    Not: Eğer prograzmsız baglanırsanız oyuna direk banlanıyorsunuz buna dikat edin 30 lvl cahar gitti :)

Oyunu anlatayım isterseniz birazda...
    Oyun KO ve WOW benzeri bir oyun tarzi WOW'daki Dungeon ve PVP Arenaları sistemi ile KO'daki World PVP Olayını biraz kopyalamışlar...
    Alliance Guildler ve Karma+- Olayı var Eğer Alliance Guilde oynuyorsanız LVL 45 den itibaren Harita üzerinde her yerde savaşa bilirsiniz Diger Alliance Guild elamanları ile .. Yok ben PK olucam isimim kırmız olsun Gören korksun diyorsanız LVL 45 den sonra istediginiz kişiye saldırabilrisiniz ama PK olunca Güvenli alanlar dışında size pek yaşama şansı tanımıyorlar :( Karmanızı düsürmzeniz gerekir PK olursanız :)
    Oyunda Dungeon sistemi 6 kişilik Tank+Healer 2 +Aoe Class (Ranger-Conjurer en iyisi Aoe için ) (Dragon MeleTank - Shaman Spell Caster Tank) (Mystic - Healer) (Rogue-Mele Dps)

Eger Devamlı Dungeon yapıcam diyorsanız önerim Mystic veya Shaman olur ...

PVP yapıcam diyorsanız Ranger,Rogue veya Conjurer olur önerim.

Oyunda Craft ve Pet Tame olayı da var
    Pet çok önemli bir faktör oyun içerisinde hızlı kasmak ve Hasar düşürme adına petler iki sekilde kullanılıyor.

Fuse Pet : Fuse edilen petle + özellikler katıyor oyunucya örnek Az hasar alma ve Fazla dmg artırma gibi özellikler sunuyor.

Summon Pet: Petin Özelligine göre sizinle savaşa bilir yada size heal atabilir... Örnek Bright Petler Heal atar .

Şimdilik bukadar yazabilirim ilgilenenler için daha fazla detay yazarım daha sonra.. hepinize iyi oyunlar
    LVL Cap 100 :)

FortPhonix Server : Blacxiyah - Ranger 60 LVL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blacxiyah -- 17 Mayıs 2009; 21:29:24 >

• şu oyundan 1-2 ss atarmısınız beyler, güzelse pwsinde başlayabilirim
  • Oyun içi Birkaç SS

İtem Type
     Ether Saga Online yardım

AoE Dmg
     Ether Saga Online yardım

Oyunun Yasal Botu Prossesor 3 gün süre ile sizin yerinize Savaşıyor..
     Ether Saga Online yardım

Umarım sizleride bu oyunda görürüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blacxiyah -- 18 Mayıs 2009; 14:51:47 >

• kardeş sen nasıl oynuyon ip kapalı degilmi bizede söylede bizde oynayak
  • quote:

Orjinalden alıntı: iskender000

kardeş sen nasıl oynuyon ip kapalı degilmi bizede söylede bizde oynayak

freedom diye bi program vardı ordan Ipyi değiştiriyodun proxy programı ilede proxyi değiştirip giriyosun.Ama programların tam adını hatırmaıyorum malesef
  • Yazıda yazmıştım fakat gene yazayım

Freedom + ProxyCap kullanarak cok rahat oynanıyor lag sız

Freedom uyeliginiz olması şart yoksa saat bası dusersiniz oyundan
    ProxyCap bulunuyor her yerde aratın web den bulursuuz ayarları için takıldığınız yer olursa
    örneklerle açıklarım.
  • Bende bu oyuna başlamak istiyorum.Oyunu indirdim Your Freedom ayarlarını falan yaptım ama üyelik alamadım.Proxy ve diğer olayları anlatırsan çok sevinirim Blackxiyah
  • ProxyCap Ayarları bir iki resimle aciklamaya calisayim...
    Birinci olarak Freedom programinin kullandigi Locallhost ipsini girceksiniz ve portu 1080 yapicaksiniz...
     Ether Saga Online yardım

Kinci olarak Tuneling ayari yapilicak ve hangi port oldugu secilicek
     Ether Saga Online yardım

Ayarlar bundan ibaret Fakat unutmamaniz gereken en önemli nokta Proxy olmadan girmemek yani girdiginizi farz edelim LVL kac olduğunuz onemli degil banyersiniz ve actıramazsiniz...

Freedom ile baglandiktan sonra ProxyCap programını calstirin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blacxiyah -- 26 Mayıs 2009; 21:00:34 >

• Sağolasın üyelik aldım patchi falanda yaptım ama Game Start'a bastıktan sonra siyah bi ekran geliyor ve hiç hata vermeden kapanıyor oyun :F
  • freedom un sitesi ne :S google a your freedom yazdığımda download linki 1 byte :s
  • Your Freedom ayarları yapamazsan özelden anlatırım.
  • bu oyun %80 olarak cubizone un q-world oyununun kopyası oynayamayan onuda deneyebilirhttp://www.qworld.com.my/
  • ltfen yardım edermisiniz uyeLik aLamıy0rum
  • sakat oyun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LORDFURKAN

bu oyun %80 olarak cubizone un q-world oyununun kopyası oynayamayan onuda deneyebilirhttp://www.qworld.com.my/

Bu oyun hoşuma gitti bi indirip deniyim link için teşekkürler.
  • Üyelik Almak için ilk adım..

1. ProxyCap ve Freedom yardımı ile ip numaranızı Almanya yada Fransa olarak gösterin...
    2. PWI (Perfect Wordl İnternational ) kuralları geregi üyelik adımlarındada başka ülke seçin ileride sorun olmaması için...
  • oyunda hakkında yardım edebilecek var mı
    20 lwl ranger var fakat dungeon nasıl giricez onu bulamadık
    para kasamıyoruz
  • Arkadaslar Perfect World International oyunları Türkiye'ye kapalı demişsiniz ama ben Perfect World'u normal bir şekilde oynuyorum ?

Suan bu oyunuda indiriyorum umarım sorunsuz oynayabilerim ip banlı olsada indireyim koleksiyon oynamasamda dursun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: stofin

Arkadaslar Perfect World International oyunları Türkiye'ye kapalı demişsiniz ama ben Perfect World'u normal bir şekilde oynuyorum ?

Suan bu oyunuda indiriyorum umarım sorunsuz oynayabilerim ip banlı olsada indireyim koleksiyon oynamasamda dursun.

Tarihe bakarsan anlarsın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.