Şimdi Ara

WD Media Playera uygun Ses Sistemi (DTS vs cozmeli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet kac gundur forumdaki butun konuları neredeyse okudum ettim bu konu hakkında. Malesef herkes farklı farklı bişiler soyluyor. Kafam da cok karıstı ve acıkcası bu konular hakkında cok da bir bilgim oldugunu soyleyemem. Simdi size isteklerimi sayayım:
    WD Media Player ile Samsung FULL HD TVye sahibim. Bu urunu kullanarak TVde film seyretmek istiyorum.

1) Kullanacagım odanın buyuklugu 35mt2 civari.
    2) Oyle cok kocaman ayrı satılan hoparlor setlerinin gorunusu odaya hıc uymayacak, oyuzden onları eledim (SONY FCR-6600 vs tarzı kesinlikle olmayacak)
    3) Alacagım sistem kesinlikle DTS vs bilimum ne varsa cozmeli, ayrıca ilerde olabilecek yeniliklere de acık olsun.
    4) DVD player kullanmayacagim, oyuzden DVD player onemli degil
    5) 5.1 sistem kesinlikle yeterli, 7.1 sisteme hic gerek yok
    6) WD Media Playerin yanında ayrıca, Digiturk gibi bir yayın da baglayacagim TVme (ona gore ne cıkısı gerekiyorsa icinde olsun)
    7) Fiyatı da hersey dahil 2000 TLyi gecmesin.

Oyle cok cok asiri detaylara takilip kalan biri degilim, normal bir kullanici ayarindayim, sesler beni tatmin etsin yeter. Ayrica ek bilgi olarak soyliyim sistem apartman dairesinde kullanilacaktir.

Yardimlarinizi bekliyorum :)

• Ayrıca,

Normal TV yayınlarını da izlerken butun hoparlorlerden de ses cıksın istiyorum. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.