- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
xp ürün anahtarı bilgisayarın içinde veya cdsinin içinde bir yerlerde varmıdır ?
3 Cevap3647 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Mesaj


 
14 Mesaj
22 Mart 2009; 16:24:01 

xp yüklenirken ürün anahtarını otomatik olarak kendi almıştı kutusunuda kaybettim yükseltme yapacağım fakat ürün anahtarını bulamıyorum bilgisayarın içinde veya cdsinin içinde bir yerlerde varmıdır acaba bulabilirmiyim yardım ederseniz sevinirim iyi çalışmalar< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >


_____________________________4138 Mesaj
22 Mart 2009; 16:36:00 

0


Orjinallik sertifikası diye bir etiket yapışık olması gerekir. Bu etiketin üstünde [font="Tahoma"]Product Key olarak yazan lisans anahtarınızdır.


_____________________________

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir. Bilgi paylaştıkça çoğalır."


 
188 Mesaj
22 Mart 2009; 16:39:34 


quote:

Orjinalden alıntı: nihat35nihat

0


Orjinallik sertifikası diye bir etiket yapışık olması gerekir. Bu etiketin üstünde [font="Tahoma"]Product Key olarak yazan lisans anahtarınızdır.


Ya da pc kasasının kenarlarına bak genelde bilgisayarcılar o kısımlara yapıştırıyorlar.


_____________________________4080 Mesaj
5 Kasım 2009; 9:25:38 

Őlű konuyu canlandırıyorum, kusura bakmayın ama, bizde 7 sene once fujitsu-siemens distribűtorunden dogrudan alınmış bir laptop var. Laptopun orjinallik sertifikası sticker'ı laptopa yapışıktı. Ancak 1-2 sene once dűşműş olmalı ki kayboldu. O zamanlar pek sallamamıştık durumu, her ne kadar laptop korsan windows kullanıyor da olsa, bu bilgisayarla verilen bir windows vardı, neticede eskiden hiçbir laptop windows'suz satılmazdı diye.

Ancak şimdi herşeyi kitabına uygun yapmak istiyoruz. Laptopun garanti belgesi ve microsoft kitapçığı duruyor. Gerekirse faturasını da bulabilirim. Sizce bu laptopun seri numarasını falan vererek, windows'umun seri numarasını, gerekiyorsa stickerını alabilir miyim? Yoksa geçmiş olsun mu? :)


_____________________________

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » xp ürün anahtarı bilgisayarın içinde veya cdsinin içinde bir yerlerde varmıdır ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön


 
Reklamlar


DH VİDEO

 Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.0.222